Jump to content

script Duel Systém v1.1


OceT

Recommended Posts

Jednoduchý Duel Systém v1.1 by OceT.

Příkazy: /Duel /Leave [ Příkazy dělané přes IZCMD ]

/Duel - Dialog s možnostmi Založit Duel, Podívat se na ID Zbraní, Sledovat Duel

Když hráč založí duel se zbraní např. Sawn-off Shotgun, tak jiný hráč se musí zapojit do duelu s tou samou zbraní. 

Není tedy možné, aby proti sobě bylo třeba RPG vs. Dildo .. :d

Z duelu hráč nemůže nijak utéct, protože plocha kde se duel odehrává je ohraničena.

Příkaz pro odchod z duelu - /Leave

Není to nic těžkého, tak v tom nehledejte nic extra.. :d

Hotovo za 1 hodinu.. :d

 

+ Ke stáhnutí dávám .pwn + .amx :)

Duel Systém.rar

Edited by EddieGP
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pokiaľ si správne pamätám  tak FS by Eddie[GP] /eddiejedebomby  /ganjarconat na rcon príkazy

kámo ešte že si tu dal pwn bo by bolo  dosť hacknutých serverov Hacked by Eddie[GP] :-)

ale inak dobrá práce 9/10


nechcem sa do toho pliesť ale viete čo mi je tam divne ? to že je to skoro ako atomasov kod :d

Link to comment
Share on other sites

Pokud myslíš "Giffer Systém" tak to už je tak rok starší no.. :d

 

nechcem sa do toho pliesť ale viete čo mi je tam divne ? to že je to skoro ako atomasov kod :d

V čem to je stejné jak ATomasův kód ? :) Pokud vím tak Duel Systém od ATomase je jen na příkazy a může tam jít třeba RPG proti pěsti.. + Je to v dialogu a z duelu se nedá utéct kromě příkazu /leave.. Navíc je to jen Duel Systém takže se tam moc nových originálních věcí vymyslet nedá.. :d Ale jinak díky za názor.. :)

 

ale inak dobrá práce 9/10

Díky.. :)

Link to comment
Share on other sites

Pokud myslíš "Giffer Systém" tak to už je tak rok starší no.. :d

 

V čem to je stejné jak ATomasův kód ? :) Pokud vím tak Duel Systém od ATomase je jen na příkazy a může tam jít třeba RPG proti pěsti.. + Je to v dialogu a z duelu se nedá utéct kromě příkazu /leave.. Navíc je to jen Duel Systém takže se tam moc nových originálních věcí vymyslet nedá.. :d Ale jinak díky za názor.. :)

 

Díky.. :)

mě se hlavně nezdá jak máš všude "nasrané" by ocet u každého dialogu "by ocet" a to mě příjde prostě fish..

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Když by se hráč dostal do duelu, bylo by dobré, aby měl v duelu blocklé příkazy, krom /leave. Hráč může dát /kill a duel se bugne, dokud hráč neopustí server.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...