Jump to content

hledám Sháním lidi na projekt herní komunity/portálu.


GrizzlyHD

Recommended Posts

Zdravím, právě pracuji na herním komunitním portálu - magazínu, a sháním lidi do týmu na pozice

  • Grafika (někoho s estetickým cítěním a trochu lepší znalostí graf. programů)
  • Redaktory (Kdokoliv kdo ovládá český jazyk, a zajímá se o herní a technologické novinky apod.)
  • Programátory (Webové aplikace, android)
  • Kohokoliv kdo by mohl přispět (nápady apod.)

Berte prosím na vědomí, že portál je na začátku - právě probíhají první práce na webu, sháním tedy lidi kteří to budou dělat protože je to baví, a protože chtějí zkušenosti. Samozřejmě počítám s tím že portál bude časem výdělečný, takže z toho může být i přivýdělek laughing.png.
Pokud máte zájem, nebo se chcete na cokoliv zeptat, zkontaktujte mě nejlépe na emailu[email protected], případně na TS3 ts3.dameparbu.cz.
S pozdravem, GrizzlyHD

Link to comment
Share on other sites

Super nápad, zkus u toho vydržet a nenech se odradit retardy jako je rEf :)

Ref má částečně pravdu, bylo tu zde stovky projektů se jménem super mega ultra pařba a ostatní, jen co vidím zde. Tak jde vidět že alespon ta stránka vypadá lépe a né jako odpad. 

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

On to nepochopí protože jsem mu potopil jeho slavný webhosting tím že za cenu 60kč můžeš mít to stejné jako u něho za 2000+ :-D Každopádně k té komunite/portálu jsem to myslel převážně tak že ten název je odpuzující s toho důvodu že to není nic originálního podle mě ani vhodného... Ale tak je to jeho volba.

Link to comment
Share on other sites

Hlavně zde bylo plno projektů, který to chtěli ze začátku dělat pro zábavu a později tím začít vydělávat a platit redaktory atp.

Ptám, kde jsou tyto projekty nyní?
Pokud nemáš peníze, nech to lidem, kteří je mají. 

Link to comment
Share on other sites

 

Zdravím, právě pracuji na herním komunitním portálu - magazínu, a sháním lidi do týmu na pozice

  • Grafika (někoho s estetickým cítěním a trochu lepší znalostí graf. programů)
  • Redaktory (Kdokoliv kdo ovládá český jazyk, a zajímá se o herní a technologické novinky apod.)
  • Programátory (Webové aplikace, android)
  • Kohokoliv kdo by mohl přispět (nápady apod.)

Berte prosím na vědomí, že portál je na začátku - právě probíhají první práce na webu, sháním tedy lidi kteří to budou dělat protože je to baví, a protože chtějí zkušenosti. Samozřejmě počítám s tím že portál bude časem výdělečný, takže z toho může být i přivýdělek laughing.png.

Pokud máte zájem, nebo se chcete na cokoliv zeptat, zkontaktujte mě nejlépe na emailu[email protected], případně na TS3 ts3.dameparbu.cz.

S pozdravem, GrizzlyHD

 

Asi ma tu zas budú nejakí trtkovia hejtovať ako ref-a, ale doporučil by som ti nehľadať ľudí na takéto veci zadarmo, ale radšej nabrať partiu kamarátov (ak samozrejme niesi no-lifer ktorý kamarátov nemá) a začať písať radšej menej článkov, ale kvalitných alebo (ak veríš v to že uspejete) si požičať nejaký ten kapitál od rodičov a najať nejakých ľudí na napríklad jaspravím (ospravedlňujem ak je toto považované za reklamu), bude ta to stáť dosť málo oproti nejakým profesionálom, no napriek tomu to bude lepšie než nejaký výber kidov tu z fóra ktorý "chcu bit admyny."A s tým že názov je nako*ot súhlasím - pre lásku božiu, nesnaž sa začať s názvom domény ktorý znie ako keby ho vymýšľalo 5-ročné dieťa a na googli ho doslova nevyhľadáva ABSOLÚTNE NIKTO viď. https://ctrlv.cz/vUbc 

 

Dúfam že dáš na moje rady, a nebudeš vyplakávať že si dostal hejt.

 

- S láskou Cybrion :kappa:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...