Jump to content

[HELP] - Aute se spawnují 2x


T.Evil

Recommended Posts

Ahoj lidi,
stáhl jsem si admin systém DomAdmin jež je volně šiřitelný. Řekl bych, že vše funguje normálně až na pár detailů.
Ten script mi způsobuje to, že ať už spawnuju auta pomocí admin příkazu nebo se spawnují na server ze scriptu,
vždy se spawnou 2x. Tzn. každé auto se spawnuje 2x... 
Dokonce když například nemáte dostatečná práva pro nějaký příkaz a vyskočí vám hláška "Nemáš dostatečná oprávnění", zobrazí se 2x!
První jsem myslel, že to pojmenuju double mode ale pak jsem si to rozmyslel a začíná mě to už vážně ****! :d

http://pastebin.com/xCamWiuS

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Podle mě bude někde chyba v returnech.. Když si třeba děláš resp upravuješ vzhled toho co hráči napíšou tak musíš potom publicu OnPlayerText změnit return na return 0; nemůže být problém v tom také ? Třeba u těch příkazů ?

Link to comment
Share on other sites

Nepokoušel si se náhodou napasovat tenhle script do svého gamemodu? Dávalo by to celkem smysl. Pokud ano, tak je to jasný. Překrejvaj se ti ID dialogů a tím pádem se vše spustí 2x.

Link to comment
Share on other sites

Nepokoušel si se náhodou napasovat tenhle script do svého gamemodu? Dávalo by to celkem smysl. Pokud ano, tak je to jasný. Překrejvaj se ti ID dialogů a tím pádem se vše spustí 2x.

Jenže on psal že i tam má příkazy i stejné takto, a podle toho co si ještě pamatuju, je to že když fs načte nějaky command tak že už ho nepřepíšeš u gamemodu.. takže vtom chyba asi nebude? nebo pokud jo pouč mě :d

Link to comment
Share on other sites

To jo, ale když se podíváš do scriptu co použil, tak uvidíš že příkazem pouze zobrazuje dialog. A když máš v GM i FS stejné ID dialogu, tak by se ti měl spustit jak v GM tak i ve FS. O příkazy tu vůbec nejde. Jde o dialogy. Alespoň dle mého názoru...

Link to comment
Share on other sites

Vypadá to, že Om3n má pravdu.. Mohu se tedy zeptat jak to vyřeším?

Když spustím pouze "DomAdmin" tak se auta nespawnují dvakrát, jenom když je spawnu pomocí admin příkazu. Což mi taky vadí, chci spawnout jen 1 vozidlo.

Link to comment
Share on other sites

Vypadá to, že Om3n má pravdu.. Mohu se tedy zeptat jak to vyřeším?

 

Když spustím pouze "DomAdmin" tak se auta nespawnují dvakrát, jenom když je spawnu pomocí admin příkazu. Což mi taky vadí, chci spawnout jen 1 vozidlo.

 

Vyházej z Gamemodu všechno co si tam nakopčil z DomAdmin

Link to comment
Share on other sites

Ty mě asi nechápeš. Ujasníme si to. Stačí když odpovíš na pár otázek.

 

1) Používáš DomAdmin jako Filterscript?

2) Pokoušel ses zkopírovat a vložit DomAdmin do svého Gamemodu?

3) Spawnujou se vozidla 2x, když načteš jako Gamemode základní Bare.amx a ten Filterscript DomAdmin?

Edited by Om3n
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Takže mi chceš říct, že máš FS kam si nacpal veci z DomAdmin (Admin příkazy a spawn aut) a do toho eště nakopčil to spawnování aut do gamemodu? Tak to je pak jasný, když máš stejný spawnování aut ve FS i v GM, tak se ti to bude spawnovat 2x.

Link to comment
Share on other sites

V pohodě. Stačí když odstraníš z gamemodu to spawnování aut (hlavne tu část v OnDialogResponse)  a mělo by bejt po probému.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...