Jump to content

info Fórum


Ewwe

Recommended Posts

  • Administrátor

Zdravím, jak jste si všimli tak proběhla údržba fóra. Hlavní důvod bylo to že předešlá verze fóra byla neaktuální a zabugovaná. Nyní jse tu o 3 verze novější a hlavně s čistou instalací. To znamená že tu ještě nejsou všechny módy.

 

Teď k věci 

Již několikrát omylané téma : Reputace

 

Je tu několik možností

 

  • Pozitinvní reputace
  • Negativní reputace
  • Obě 
  • Like system

plus můžeme využít pluginu s poděkováními současně s jednou z výše uvedených možností

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

rep plus i minus.

 

Kdo si bude myslet, že dostal minus neprávem, může se u nás odvolat.

 

Dále bych na to sepsal pravidla, aby se minus nemohlo dávat na příspěvky s konstruktivní kritikou jen proto, že se to někomu nelíbí apod.. 

Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

 

 

Kdo si bude myslet, že dostal minus neprávem, může se u nás odvolat. Dále bych na to sepsal pravidla, aby se minus nemohlo dávat na příspěvky s konstruktivní kritikou jen proto, že se to někomu nelíbí apod..

To mi přijde strašně komplikované a nakonec se na to bude dohlížet asi jako na správnou formu témat s pomocí.

 

Ale zkusit se to může, já jsem taky pro + i -. Btw, výsledky ankety to ukázaly jasně, ne? Kde jsou? :d

Link to comment
Share on other sites

Zdravím

Přidal bych:

Rep - Jak je pozitivní tak bych i přidal negativní a nemuselo by se řešit jestli je dobře udělená nebo špatně prostě by lidi projevili názor u uživatele stejně se tady reputace aspoň podle mého názoru dává jen u přispěvku a témat takže nějakej Like systém je zbytečnej když je tu reputace já bych řekl že to takhle stačí prostě jak to je.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...