Jump to content

Pawno sraz ve VELKÉM!


Hip

Recommended Posts

  • Globální moderátor

Co jsem se doslechl, tak proběhl dnes nečekaný Pawno.cz sraz. Tentokrát v Punkevní jeskyni.  :oboci:

 

(Zleva: Hip, Isigar, Kazlik, Bloodman, Grubb)

 

 

8c0dceb019e0cecec1d018f9e1cb5c02.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Skutečně, je tomu tak. Ale myslím, že toto je stále více smysluplné, něž nějaké jiné témata. Dávám čistě informativně, aby se vědělo co se děje po záštitou tohoto fóra a co toto fórum v reálném světě dokáže. :p:d

 

PS: Kdo je správcem fb skupiny "Chodíme na Pawno.cz", tak ať odendá nově přidané schválení příspěvků správcem. Skutečně mě to překvapilo a je to nepraktické, děkuji :p

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Grubb žije, o to se tu nemusíte bát.

 

Na pivu jsme nebyli ani jeden [emoji12]

 

A omlouvám se že se nenaplnily tvé představy.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Jako Bloodmana bych si nikdy nepředstavoval takhle...  Kozlík jo to je v pohod to by i sedlo k představám., Isigar to bych neřekl že vypadá takhle, a Grubba moc neznám neměl sem šaci si ani představu vytvořit ale Bloodman to je naprostej break mých představ... Jdu do studený sprchy

Link to comment
Share on other sites

Jako Bloodmana bych si nikdy nepředstavoval takhle...  Kozlík jo to je v pohod to by i sedlo k představám., Isigar to bych neřekl že vypadá takhle, a Grubba moc neznám neměl sem šaci si ani představu vytvořit ale Bloodman to je naprostej break mých představ... Jdu do studený sprchy

S Grubbem jsem se už viděl - a jeho fotky s přítelkyní a motorkou mi spamují zeď - takže tam mě nic nepřekvapí (snad kromě toho, že ho neznáš?!) A co se Blooda týče, je pravda, že jsem si ho také představoval naprosto jinak :d

Link to comment
Share on other sites

Jako Bloodmana bych si nikdy nepředstavoval takhle...  Kozlík jo to je v pohod to by i sedlo k představám., Isigar to bych neřekl že vypadá takhle, a Grubba moc neznám neměl sem šaci si ani představu vytvořit ale Bloodman to je naprostej break mých představ... Jdu do studený sprchy

 

lel, a jak sis myslel, ze vypadam? :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...