Jump to content

návrh Negativni reputace


  

42 members have voted

  1. 1. Chcete tady mit tlacitko pro negativni reputaci?



Recommended Posts

Určovat charakter a osobnost podle počtů příspěvků mi přijde jako naprostá slabost a jen jako důkaz, že ta daná osoba už neví, jak reagovat... jelikož, každý přispívá jinak. Jeden tu napíše například 1x za týden, další píše klidně i srač*y do čeho může, jen aby měl ten jeden blbý příspěvek navíc.

Proste bohužial, tu v komunite je zvykom že nový ludia = kidi.S tým nič nenarobí, len si nahnať viac postov a urobiť si dobrú reputáciu, ale keď niekto nevie dať FS na server, len ludí utvrdzuje v tom že je to proste ko*ot.

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Určovat charakter a osobnost podle počtů příspěvků mi přijde jako naprostá slabost a jen jako důkaz, že ta daná osoba už neví, jak reagovat... jelikož, každý přispívá jinak. Jeden tu napíše například 1x za týden, další píše klidně i srač*y do čeho může, jen aby měl ten jeden blbý příspěvek navíc.

 

jses k***t? Ja jsem napsal, ze by clovek s 50-ti prispevkama nemel kecat do chodu fora a rikat, ze lidi tady neumijou pouzivat rep+... Kde tady proboha urcuju charakter cloveka podla poctu jeho prispevku.

 

Zas tady prevracite, to co tady ostatni rikaj jak ostatne...

Link to comment
Share on other sites

jses k***t? Ja jsem napsal, ze by clovek s 50-ti prispevkama nemel kecat do chodu fora a rikat, ze lidi tady neumijou pouzivat rep+... Kde tady proboha urcuju charakter cloveka podla poctu jeho prispevku.

 

Zas tady prevracite, to co tady ostatni rikaj jak ostatne...

A já zase v příspěvku nikoho necitoval, tak jak můžeš být na 100% jistý, že je to reakce zrovna na tebe? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...