Jump to content

[Komunita]Vaše návrhy na zlepšení fora


Polisek

Recommended Posts

Na změnu domény je po 10 letech provozu tak nějak pozdě 

není pozdě. pawno.cz se může nechat stačí jen registrovat třeba novou doménu a pak jí přesměrovat. 

Link to comment
Share on other sites

Wasted time tenhle topic, stejně se tu nikdy nic nezmění jako vždy. RIP

Hele já nevím jestli když předložím návrh tak jestli sním vedení něco udělá..

Ale já opravdu vyberu návrhy a předložím je..

Bud dnes nebo zítra a sepíšu tady návrhy které jsem vybral popř upravil trošku ke vzhledu svému.

Link to comment
Share on other sites

Proč jsi tady ty, to vážně nevím, každopádně jsi jediný nebo jeden z mála, a ta pravděpodobnost není zase tak malá, aby se sem nezatoulal nějaký zkušený programátor. Obsah ohledně této problematiky tu zřejmě není kvůli tomu, že se většina věnuje pawn a a lidi, kteří se chtějí věnovat jiným jazykům si asi stránku pawno.cz nevyhledají. Jak sis jistě všiml, většina z nás se věnuje i jinému jazyku, tak mi teda řekni, proč sem nepřidáváme žádný help... nejen, že to je kvůli tomu, že na náš problém se již někdo ptal a někde na netu je už řešení, ale hlavně je to kvůli tomu, že víme, že tu není dostatečné množství uživatelů, kteří se věnují prog. jazyku jako my nebo nejsou tak zkušení, aby nám poradili, takže logicky napíšeme svojí žádost o pomoc na jiné fórum. Proto tady již zmíněný obsah není. Protože bez pokročilých uživatelů i nováčků (myšleno na různé prog. jazyky), kteří se na toto fórum nezaregistrují tu ten obsah prostě být nemůže. Samozřejmě, že název domény souvisí s obsahem, někdy se jedná o název společnosti a tyto firmy jsou už tak rozšířené, že víme, co na těch stránkách máme očekávat. Např.: wikipedie, youtube, microsoft (vždy jsem si myslel, že to je zkratka micro-software, asi ne :d). Ovšem pawno, je název IDE (to mě vede k tomu proč se vlastně stránka jmenuje pawno, když se tu řeší problematika pawn?), nikoliv nějaké firmy a rozhodně není tak rozšířená, jako výše zmiňované. Takový stackoverflow ti třeba dokáže svým názvem říct, jaký obsah na něm najdeme. ;)

Stačí si napsat HELP topic, ve kterém někdo potřebuje pomoci s jakýmkoli programovacím jazykem a určitě mu s tím někdo pomůže. Nicméně, opravdu nemám chuť zde trávit svůj čas, abych zde někomu něco detailně vysvětloval a on pak řekne, že na to sere. Viz. Waymoot

Edited by Petr Hnátek
Link to comment
Share on other sites

Stačí si napsat HELP topic, ve kterém někdo potřebuje pomoci s jakýmkoli programovacím jazykem a určitě mu s tím někdo pomůže. Nicméně, opravdu nemám chuť zde trávit svůj čas, abych zde někomu něco detailně vysvětloval a on pak řekne, že na to sere. Viz. Waymoot

 

jn, to je pravda. Klidne bych tady v programovani pomohl, ale kdyz tady lidi ani nevijou co je to promena, pointer a jine cypoviny a vysvetlovat jim zaklady se mi vazne nechce.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...