Jump to content

ostatní Windows 10 - Doporučíte?


DoubleX

Recommended Posts

Zdravím, určitě víte, o windows 10.. Jelikož, si jde zístit, jak windows 10 funguje to mě celkově ani nezajimá... Pokuď máte někdo windows 10, napište mi zda jste spokojeni a či se vyplatí aktualizace.

Edited by DoubleX
Link to comment
Share on other sites

Mám Windows 10 a vyhovuje. Pokud máš více monitorů, tak určitě oceníš podporu Windows lišty pro všechny monitory. Hlavně se zde vrací nabídka start, která mi také vyhovuje. 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

S W10 nemám problém a navíc za chvilku bude udpdate který je ještě víc z dokonalý  ( integrace back shellu , synchronizace s Android ios ) atd...

Link to comment
Share on other sites

Rozhodne by som system neaktualizoval. Vsetko by som si zalohoval a spravil cistu instalaciu

Vždyť mi to píše, že se mi vše zachová. Dokonce si to můžu potom zpět downupgradnout zpět na svůj operační systém, když se mi W10 nebudou libít.

Link to comment
Share on other sites

Vždyť mi to píše, že se mi vše zachová. Dokonce si to můžu potom zpět downupgradnout zpět na svůj operační systém, když se mi W10 nebudou libít.

 

zachova, ale bude to rozjebane, ako kazdy upgrade windowsu. Najlepsie je zacinat s cistim winom.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

nie teraz srandy dosť, oni idú dávať do winu cmd z linuxu? :o

 

ano. Bude tam klasický bash shell ale bude pracovat s adresářovou strukturou windows přes překladač

Link to comment
Share on other sites

Já bych taky nainstaloval čistou instalaci Win 10, ale jelikož jsem měl čistou instalačku Win 7 (cracknutou) a chtěl jsem originální Windows bez povinnosti jej kupovat, updatoval jsem. Updatoval jsem asi po 2 hodinách instalace Win 7 na Win 10, stáhnul jsem si aktualizaci a už jsem stahoval :d Tak se jebe s Microsoftem :d


Mohl jsem si ji i cracknout, ale chtěl jsem mít v PC alespoň jednu věc originální :d 

Link to comment
Share on other sites

Jenže, pokud provedeš upgrade z pirátské kopie na Windows 10, tak tvé Windows budou stále pirátské. To, že upgradem z Windows 7, 8 a 8.1 budou mít uživatelé zdarma Windows 10, platí pouze pro legální kopie Windows.

Link to comment
Share on other sites

U mě to je tak že mám na NTB WIN 10 ale výkon v něm nehledejte :d (http://www.cnet.com/products/hp-compaq-business-notebook-nc6320-series/specs/) Tak tam mi to funguje dobře ale fakt jenom internet a nebo nějaký ten film ale na mém kompu což ten je výkonově hodně dobrý když rozjedu Dying Light, Mad Max, GTA V atd. ale tam prostě mi ty WIN 10 prostě nefungují tak rychle jako WIN 7, spíš jde o to že když tam nainstaluji nějaký věci jako např. Sony Vegas, Adobe Photoshop atd. tak se to čím dál víc zpomaluje ale u WIN 7 ne tam mi to jede pořád stejně velice zajímavé :d  a hry na WIN 10 jsem skoušel ale prostě mi to příde že to je takové víc nestabilní ale že jo je to můj názor... Jinak rozhodně když pudeš do WIN 10 tak čístá instalace z vlastní zkušenosti když uděláš Upgrade tak to ten komp zam*dá... 

Link to comment
Share on other sites

Petr Hnátek, pleteš se, není to tak, je to i pro pirátské kopie, psali to i na novinky.cz atd ... Taky se tomu divili proč tak microsoft učinil ..

Link to comment
Share on other sites

Mám Windows 10 a vyhovuje. Pokud máš více monitorů, tak určitě oceníš podporu Windows lišty pro všechny monitory. Hlavně se zde vrací nabídka start, která mi také vyhovuje. 

 

Jen můj menší dodatek k těm lištám. Na Windows 8 tato možnost byla taky, jen se musela nastavit - každopádně co se týče W7, to už si nepamatuji.

 

A co se k tématu týče, rozhodně doporučuji W10. Aktualizací rozhodně ničím nezkazíš. Naopak když jsem to instaloval na dva starší notebooky, tak došlo k několikanásobnému zrychlení celého systému :)

Link to comment
Share on other sites

Jen můj menší dodatek k těm lištám. Na Windows 8 tato možnost byla taky, jen se musela nastavit - každopádně co se týče W7, to už si nepamatuji.

 

A co se k tématu týče, rozhodně doporučuji W10. Aktualizací rozhodně ničím nezkazíš. Naopak když jsem to instaloval na dva starší notebooky, tak došlo k několikanásobnému zrychlení celého systému :)

Já právě měl Windows 8.1 a musel jsem si dodatečně instalovat nějaký doplněk, ale už přesně nevím, kvůli čemu to bylo. :)

Link to comment
Share on other sites

Bojím se, že se mi vše odstraní. Jen přece, jsou tam všechny životopisy mé rodiny, věci které jsou opravdu duležité, některé osobní duležité věcičky. Tohle se mi stalo už z winu 7 na win 8.1 kde se to pokazilo a vše se vymazalo.. tenkrát úplně vše.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...