Jump to content

script Neon/Light Systém


Pán Podnikateľ

Recommended Posts

9jHV.png

Updates: 

1.5- Optimalizácia kódu.

1.4- Rozdelenie systému na 3 kategórie ( IZCMD/ZCMD/Pawn.CMD, YSI, DCMD ).

    

Changelog:

Jedná sa o nový a rýchli Neon- Light systém, ktorý vám prináša, základni výber a inštaláciu neónov, na vaše vozidlá. 

Vznik tohto systému, bol z následujúceho dôvodu. Každý, kto používal stiahnuté neóny, a je jedno či sa jednalo o skript, z SA:MP.com fóra, alebo SK/CZ. Všetky tieto systémy, mali vážnu vadu, kedy sa neóny, tkv. bugovali vo vozidlách. 

Toto ma prinútilo, k vytvoreniu tohto skriptu, aby ľudia ktorý nepoznajú pawn a chcú nejaký takýto skript, bez zbytočných bugov, a učenia sa jazyka pawn. Stačí iba stiahnuť a vložiť na server, prípadne môžte s kódom manipulovať, ako určite za vhodné, za podmienok dodržania autorskej licencie, ktorá je viazaná, Slovenským autorským zákonníkom, ktorý sa viaže na zvyšné krajiny dohody. Kde samozrejme patrí aj Česká republika a zvyšné krajiny dohody. Preto dúfam, že že vás nenapadne zmena autorovho mena. 

 

Download Neon-Light System

H3Xh.png

Edited by Matus.Cernava
  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

~> Za mě není snad co vyčítat: více použitých include, odkazy na použité includy, optimalizovaný a rychlý kód... možná se tam najde pár maličkostí, ale to je už jen spíše pro proefekt.
Link to comment
Share on other sites

Také jsem se na ten kod podíval. Jak již psal SkiBig tak nějaké maličkosti, které ale jsou v minimálním rozsahu.

Mé hodnocení je 8/10 - 8 protože je těchto scriptů všude plno.

Link to comment
Share on other sites

Také jsem se na ten kod podíval. Jak již psal SkiBig tak nějaké maličkosti, které ale jsou v minimálním rozsahu.

Mé hodnocení je 8/10 - 8 protože je těchto scriptů všude plno.

~> Všude plno ano... ale s využitím s furt těma a samýma includama (dcmd)... přes YSI je vzácné, možná dokonce i první(na google jsem koukal pár sekund a nic).

Link to comment
Share on other sites

~> Všude plno ano... ale s využitím s furt těma a samýma includama (dcmd)... přes YSI je vzácné, možná dokonce i první(na google jsem koukal pár sekund a nic).

Tak taky jsem se díval jen ze zajímavostí a žádný přes YSI jsem nenašel. Tím pádem souhlasím, že jediní na google.

Tím pádem i měním hodnocení na 9/10

Edited by Tomas99
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

Stále se script nedá stáhnout. Bylo by možné to napravit? :)

 

Písal som o probléme už administrátorovi Ewwe ešte v deň nefunkčnosti. Myslel som že to už vyriešil. V každom prípade ako to tak vidím tak to budem celé musieť prehodiť na môj GitHub. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...