Jump to content

Recommended Posts

A přesně tady jste u mě skončili :)

ijN587M.jpg

 

 

Jenomže tohle je chyba daného hráče. Mě to přišlo taky a to jsem druhý co objevil projekt RL-RP. Za to nemůže bigw3b ...

Link to comment
Share on other sites

LA-RP je beztak sračka stejná tak co.

Neřekl bych že je to sr**ka ale je možné že tyhle dva herní mody jsou vcelku podobné :)

Prostě RP co víc přidat.

Ale nemůžu zas souhlasit stím slovem kterým jsi to nazval.

LA-RP má jistej Player Base který nemá většina serveru na CZ/SK scéně :)

Je oblíbenej prostě spíš je to otom že hráči nechcou přecházet z nečeho kde už maj něco rozehraného :)

Link to comment
Share on other sites

Tak jako-.. On ten playerbase časom narastie, už teraz to je evidentne chválitebné, btw-.. aby bol pokoj v duši, dodávam že danému človeku som dosť naložil, pretože tieto reklamy-.. No proste otras.

 

tflT6n9.png

 

Prosím, teraz si z toho samozrejme vydedukujme, že si tu honím ego že sa pripojilo 23 hráčov. Nie, nie je to tak, len poukazujem na ten playerbase.

Link to comment
Share on other sites

Pro mě je každý RP mód sračka protože je všichni děláte podle jednich a tich stejný pravidel... Žádná originalita třeba řeknu nick typu Martin_Juras okey ale ty chaty? To bych radši na krátkou komunikaci použil určitý dosah a na dlouhou propracovaný telefon nebo poštu :-D Když už to má být realita. Nemusíte se nutně řídit tím že když to má nést RP označení musí to být jako všechny ostatní RP módy ale naopak se pokusit o největší realitu.

Edited by rEf
Link to comment
Share on other sites

Pro mě je každý RP mód sračka protože je všichni děláte podle jednich a tich stejný pravidel... Žádná originalita třeba řeknu nick typu Martin_Juras okey ale ty chaty? To bych radši na krátkou komunikaci použil určitý dosah a na dlouhou propracovaný telefon nebo poštu :-D Když už to má být realita. Nemusíte se nutně řídit tím že když to má nést RP označení musí to být jako všechny ostatní RP módy ale naopak se pokusit o největší realitu.

Je pravda (Né že bych si chtěl dělat reklamu) ale že můj připravovanej herní mod 4Life bude podle mě realnější než většina RP serveru.

Nepočítám DayZ prvky samozřejmě :d

Link to comment
Share on other sites

Polis_Polismanovic: To píšeš zrovna ty (můj připravovanej herní mod 4Life bude podle mě realnější než většina RP serveru)? Málem jsem smíchy spadl ze židle... Zatlač si na hlavu třeba se ti stlačí EGO.

Om3n: Sejde na tom? Beztak to je furt to samé dokola co okoukají žádná originalita na vlastní mód který má vlastní pravidla a funkce :-D Pro mě je RP i kdyby to bylo cokoliv prostě šit mám rád víc Surváče a Fríčka co mají nějaké ty prvky jak RP.

Link to comment
Share on other sites

Pěkny co se toho tyče jde vidět pokrok, občas jsem byl na serveru a RP je tak na 3 u komunity někdy jeto zase na 2 :d, dost mě mrzi že tam ještě nemate Sheriff Department docela bych se spiše knim a rozjel bych možna už i County když tam mate MC Club co jsem viděl no nato že mate 20/30 lidi občas, bych začal vic rozjiždět ten server :-) a par lidi do staffu si dej schopnych na otazky odpovidaš ty a většinou ti dva tvoji kamaradi jsou furt v AFKU, jedině kdo mě odpověděl na otazky byl nějaky CapoN a Ty ostatni nato serou doporučuji ti něco stim udělat myslim si že to spěje k dobremu viděl jsem že tam mate 2 Offiky u nelegalek maji pěknou grafikou u RP hrani tak si to nepokaz :) 

Link to comment
Share on other sites

Bigwebe nic proti ale na serveru máš ubohý AT .. frox capon atd. ho*no umí nonstop afk... odpojení pří rp akci a vis co je este ubohejsuho že cheaty na serveru jsou zakazane ale ty je mas :d

Takze jestli to tak si AT pojmenuj Afk Team

Edited by arci224
Link to comment
Share on other sites

Bigwebe nic proti ale na serveru máš ubohý AT .. frox capon atd. ho*no umí nonstop afk... odpojení pří rp akci a vis co je este ubohejsuho že cheaty na serveru jsou zakazane ale ty je mas :d

Takze jestli to tak si AT pojmenuj Afk Team

 

Moj zlaty, CapoN dal podnet k tomu presunut to do county, on robi 80% mappingu, ktory je vzdy kvalitny, ale ho*no vie...

 

Paulee; Diky, no, proste CapoN a texturacia.. ☺

Link to comment
Share on other sites

Mysteries of Red County




Red County v roku 1942 otriasol škandál, v lesoch neďaleko CENSORED našli pozostatky ohlodaných a naporcovaných tiel. Vtedy, sa záhada neriešila a postupom času sa tá vec ututlala. Rokom 1972, Reportér z New Yorku menom CENSORED na miesto zvané "CENSORED Hill" zavítal s tým že by si pofotil pár fotografií. O deň na to, visela táto fotografia pribitá na dverách City Hall v CENSORED, zaujímavosťou je že v tú noc kamery nezachytili nič, nikoho prichádzať a nikoho odchádzať, všetko čo zaznamenali bol výpadok prúdu v celom CENSORED okolo 02:24 10.7 1972.

Podpísaný Pvt. CENSORED 

Zdroj : CENSORED 

rMxFvIx.jpg

Link to comment
Share on other sites

------------------------------------------------------

Změna názvu topicu

Staré:RLRP:Los Angeles

Nové:RLRP:County

Důvod:Žádost autora

Moderátor:Polis_Polismanovic

------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...