Jump to content

Recommended Posts

Dnes - o 19:00 sa bude konať menší roleplay event. Stačí sa dostaviť na server.

 

Dojdem zacheatovat uz sa tesim  :p

Link to comment
Share on other sites

Prezentačně to vypadá dobře :-) Hlavní je aby ti vydržela chuť to rozvíjet jestli ten mód bude stát za to a najdou se hráči co by ho chtěli hrát.

Každopádně při to množství věcí se mohou ukázat i chyby (ukazují se při větším množství hráčů) na to je potřeba se připravit :-D GL

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na serveru jsem byl pár minut... a chci je zpátky. Hraju na LARP  po připojení zde, jsem nevidel žádny rozdil v desingu.. možna tak v některých částich k horšímu.

Některé mapy opravdu pěkne ale některé jsou hrozné.

Spracováni modu hodnotím - 7/10

Nápady a celkovej mod jako takovej obstal u mě na 3/10 protože je to všechno copy & paste.

Admin team - 0/10 . Potřeboval jsem pomoc, tak jsem požádal o pomoc v /dotaz (online 2 admini) .. oukey, nikdo neodpovída tak počkám.. po 5 min. zruším dotaz a dám ho znova. Žádna odpoveď.. tak to udelam 2x za sebou a dostanu kick za spamovaní dotazu... Spracovani modu je fajn ale admin team a to C&P to ne...

 

Celkově hodnotím - 4/10

Link to comment
Share on other sites

Zdravim, co se tyče Serveru pulka hraču absolutně neovlada, Civilian roleplay tam skoro ani neni každy v Gangu nebo v Mafi-i či už ve frakci takže hra docela oničem, když jsem byl ve hře pulka je opět podle LA-RP coffe bar atd absolutně nevidim originalitu serveru vubec mě to už ani nelaka tam hrat, nevim co jste si slibovaly ale jeto 2 LA-RP server jenom v horšim provedeni.

 

Web: Copy by LA-RP stahli jste ze sampfora a upravily upřimně vidim LA-RP V2 nic zajimave

 

Forum: Copy par věci od LA-RP pravidla mate LS-RP, staff team nevim lidi neznam, ale skoro jako LA-RP

 

Takže sorry promě to vubec neni zajimave zatim stale SFB-RP, a LA-RP jsou největši konkurenci v RP komunitě :-)

 

Celkově hodnotím -  2/10

Link to comment
Share on other sites

Vďaka za kritiku hoši. Najprv by som podotkol to že nekopírujem LARP ale... C-RP, teda pekne povedané základ C-RP.. a ak ma pamäť neklape, rovnako je postavený LA-RP. Tak ma tu neobviňujte z kopírovania, ale nazvyme to pravým menom, teda inšpirácia zo zahraničia, tak ako to robí každý druhý RP server. Niekto to robí na štýl LS-RP niekto C-RP a niekto na RC-RP. Playerbase je malý, to áno a neskúsený... Predpokladám že tí dvaja ktorí sa sem vyjadrili nehrajú na LARPu od začiatku a nemajú šajn ako to tam vyzeralo vtedy. Bola to tvrdá práca administrátorov ako Rastafari, Zhymli, Cuffs, Eliška, CapoN, Snejk a Danny. Ale veľa ľudí to nevidí, každý server nejak začínal, a takto to je aj pri tomto. Mimo to, bohužial z vašej kritiky si neviem nič zobrať keďže obaja apelujete na tú istú vec, teda základ módu od C-RP.

 

Mimo to, za pár minút sa nedá hodnotiť celý server, videl si zjavne len jedno percento. Máme tu ďaleko viac vecí ktoré C-RP(LA-RP) nemá, a ani mať nebude (zjavne :d). Ak tam nahráte premňa zamňa 60 hodín, vtedy budete mať právo server kritizovať.

Edited by bigw3b.
Link to comment
Share on other sites

Ahoj bigw3b.

 

Web absolútne stiahnutý nie je, všetko je navrhnuté a písané mnou, tak netuším čo trepeš.

Dobra tedy pokud neni staženy tak se omlouvam ale určitě je jak LA-RP.

 

Roleplay servery budú mať základ vždy rovnaký.

Pokud mysliš /me a /do Zakladni prvky RP tak to je jasne, ale RP se daji změnit někdy k lepšimu a někdy k horšimu.

 

To že je každý mafia/gang/frakcia, s tým ja nič neurobím.

Samozřejmě že ne, pouze apeluji nato že nepotkam moc civilu.

 

Abych to zkratil nechtěl jsem tě nijak urazit či tě poškodit, jde jen oto že v na tvojem serveru se necitim jako doma nybrž necitim pohodu ze stranu hrače, koukal jsem na vaše Forum co se tyče Komunity hraču

je docela možne že budete mit normalni komunitu, ale docela mě mrzel Topic s PD čekal jsem že tam budete mit opravdu kvalitniho leadera teto frakce jelikož si myslim že zaklad PD je taky velka budoucnost RP

a někteři AT jsou trochu ignoranti či rypavi člověk se tam snaži byt hodnej co jsem koukal na 1 topic a Admin či Moderator ho okamžitě sraži k zemi bych se nedivil kdyby ten člověk už se nato i vykašlal no nic přejuti hodně

štěsti se serverem a s celkovou praci snad něčeho dosahneš, popřipadě kdyby si vyžadoval pomoc s něčim rad ti pomužu ale musiš se ozvat ty.

 

S pozdravem InParadise

Link to comment
Share on other sites

Hoj, no, tak toto si už k srdcu zobrať viem lebo vidím ako to myslíš a kde je chyba. PD sa momentálne rieši s leaderom, a CapoN áno rýpavý je, ale aj takých ľudí treba. Držím ho na uzde, a ak priveľmi breše stačí podať reporť. Pes ktorý breše nekúše. ;)

Link to comment
Share on other sites

Podle popisku sem tenkrát napsal že okey dobrý ale když jsem tam byl tak mě to tedy moc nenatchlo (zdá se mi celkem zastaralý způsob třeba bankomaty na příkaz, telefony na příkaz ...), otázky se projít dali a hudba byla celkem příjemná "zajímal by mě název" :-D ale jinak nic moc. 

Link to comment
Share on other sites

Tak já to myslel celkově že ačkoliv to je nejspíš funkční (tak daleko jsem se nedostal) tak je to podle mě primitivní a možná by to chtělo propracovat :-D Kdyby si chtěl pomoct v mém volném čase můžeš mě kontaktovat (popisek).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...