Jump to content

info Prodej fóra, změna majitele


Hip

Recommended Posts

Síce si z toho robíte srandu ale sa dosmejete keď to tu v nedelu odpoja

 

Ano, dosměji se až to v neděli odpojí. Do té doby tomu věřit stejně nebudu. A kdo tomu věří, je podle mě naivní, když už, tak by vás napadlo, že je 01.04, tudíž tomu nikdo nebude věřit. 

Link to comment
Share on other sites

na jednu stranu proč by to nemohla být pravda.
Sám majitel fora sem nechodí a podle mě mu z toho ani moc neteče do kapsy.
Takže proč to neprodat a nezbavit se tak nějaké, pro něj možná přítěže a ještě za to dostat zaplaceno ? 
 

Link to comment
Share on other sites

na jednu stranu proč by to nemohla být pravda.

Sám majitel fora sem nechodí a podle mě mu z toho ani moc neteče do kapsy.

Takže proč to neprodat a nezbavit se tak nějaké, pro něj možná přítěže a ještě za to dostat zaplaceno ? 

 

Možná máš pravdu. Ale jestli se toto forum nebude už nadále věnovat programováním, tak návtěvnost podle mě dost klesne.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Jak jsem slíbil píši večer. 

 

Bohužel jde to mnohem rychleji, než se původně čekalo... 

 

Musím vám zde tedy oznámit, že nové moderátory se nám nepodařilo vybrat a celé toto divadýlko je apríl :d

 

Děkuji moderátorům, že to tak hezky hráli a měli trpělivost. Já sám jsem zjistil, že je apríl až dopoledne. Mimo jiné děkuji lidem, kteří mi skutečně napsali motivační dopis a zůčastnili se výběrka do nového mod teamu. Přeji pěkný zbytek večera a doufám, že to na vás nebyl tak velký psychický nátlak.

 

Aprílu zdar!

Link to comment
Share on other sites

No jestli ještě můžu,teď mě tak došlo proč by si někdo kupoval forum s danou doménou a názvem , když by to celé zrušil a nezbyl by tu kámen na kameni... Kdyby se jen změnil majitel tak ok,ale to zaměření to tak něják prozradilo :d Každá firma by si určitě vytvořila vlastní forum než utrácet za něco co by pak stejně potopila :d

 

Ale april dobrej , oceňuju nápad :d

 

EDIT: 2x mě zmizla zpráva ze shout boxu kde sem psal o aprilu , ostatní tam zůstali... A na foru byl zrovna Hip :d Nevíš o tom něco ? :d

Edited by RmT_Kjuba
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

to psal uare... tajně jsme to vyýšleli po skypu :d

 

btw ta zpráva.... jak to říct.... asi bych věděl o něčem no :d

Link to comment
Share on other sites

to psal uare... tajně jsme to vyýšleli po skypu :d

Stačilo jenom vidět, že to nepsal sám majitel a už to nějak divné smrdělo :d...

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Lukáši, majitel na to nemá čas, protože domlouvá podmínky s novou firmou. Přeci :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...