Jump to content

hledám SAMP Server


robertx

Recommended Posts

chcel som sa opytat za kolko bi ste mi napawnovali samp server na rze 8 pište mi cenu kedy som tam chcel firmy gangy atd totalne všetko skoro ako ma rze8.1 pište mi iba sumu kolko bi to tak stalo 

Link to comment
Share on other sites

Uctu k Atomasovi za cca 1500€ ? Prepáč neviem či ju stiahneš alebo nie pretože mám všeobecný prehľad v tom taký že každý kid už má RZE na svojom hostingu. A to že niekto chce pawnovať a do toho kopírovať nejaký mod ktorý už existuje mi príde dosť hlúpe. Lepšie by bolo keby išiel do iných modov ako do publicov ktoré treba neustále updatovať hold nech sa páči ak nemá čo s 1500€ tak nech si to da pawnovať. Zavídím potom tomu pawnerovi ktorý bude robiť iba CTRL C + CTRL V z pawn súboru  RZE, možno niečo občas prepíše. Hold ten čo ovláda riadne pawno ma zarobené ak ten čo o to žiada bude mať skutočne take peniaze :DDDD

Link to comment
Share on other sites

no ja som počul že 200eur sa pawnuje ale nevadi

Za 200€ ti nikto GM ako rze nenapawnuje.... je to dosť veľa práce a nedá sa to urobiť za týždeň :) Samozrejme tú cenu som naschvál prehnal ale GM ako RZE by ťa vyšla tipujem okolo 500€ ak ho chceš mať napawnení poriadne :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...