Jump to content

hledám Hľadám plateného grafika


Danny

Recommended Posts

Zdravím, nakoľko pracujem na svojom vysnenom projekte a v aktuálnej dobe by sa mi hodila jedna vecička, ktorá sa nazýva logo. Tak hľadám nejakého fakt schopného grafika, ktorý by mi podľa mojích želaní a návrhov vedel zostaviť jednoduché ale krásne a detailné logo, pokiaľ to bude mať skutočne úroveň, som ochotný aj zaplatiť do 5 eur prevodom na účet alebo cez paypal, stačí, keď sa dohodneme.

 

Platím predom, podotýkam.

Link to comment
Share on other sites

Budem platiť neviem koľko eur za malé logo so stiahnutým obrázkom, fontom, len pridaným nejakym tienom a neviditelným pozadím? 5 eur? Si nejak nevážite cenu peňazí chlapci.

Link to comment
Share on other sites

Budem platiť neviem koľko eur za malé logo so stiahnutým obrázkom, fontom, len pridaným nejakym tienom a neviditelným pozadím? 5 eur? Si nejak nevážite cenu peňazí chlapci.

 

Tak si to urob sam, ne? Budes platit za napad a jeho prevedenie, nie za stiahnuty font a obrazok...

Ak by som mal robit loga za 5e, tak by som stale byval u rodicov a zral suchy chleba s vodou na obed.

 

V praci dostanem cca. 70e na den a to niektore dni cele prekacame dohadovanim sa o tom, co a ako spravime. Ty si evidentne nevazis pracu druhych, ked za nu tak malo ponukas.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...