Jump to content

Ponúkam server pre vážnych záujemcov


WebScript

Recommended Posts

Dobrý večer,

po mojej dlhej inaktivite som sa rozhodol rozbehnúť projekt sponzorovania SA:MP serverov.
 
O čo vlastne ide?
Ide o sponzorovanie samostatného serveru s výhliadkami do budúcnosti.
 
Aké sú podmienky?
Podmienka je len jedna: Mať vlastný mód, alebo dokázať budúcnosť serveru. Dokázať budúcnosť serveru môžete aj keď máte RZE mód, za podmienky vyriešených vzťahov s ATomasom a vyššej návštevnosti alebo iného unikátneho nápadu (napr. vylepšenie, ktoré ešte nikto pred Vami nevymyslel). To bol ale dlhý odstavec, však?
 
Prečo by som to robil? Aké mám ciele?
Je to jednoduché. Bol som dlho mimo scénu a medzi tým skončilo veľa dobrých serverov a veľa sa toho zmenilo. Ja mám voľné výpočtové jednotky, ktoré niesu plne využívané. Spojme svoje sily a spolu vytvorme najsilnejší herný portál na scéne!
 
Čo môžem okrem toho ponúknuť?
K serveru patrí prístup k plnohodnotnej vlastnej administrácii, prístup k FTP a plne nastaviteľný server podľa požiadaviek.
Môžem ponúknuť server s: 1 až 500 slotmi, až 100 NPC, viacero FTP účtov naraz (napríklad pre tímy - časť má prístup k pwn od filterscriptov a má prístup iba k zložke filterscripts, časť má pwn od gamemódu a časť spravuje scriptfiles), možnosť povoliť pluginy (či už poskytnutie zdrojového kódu alebo názvu pluginu ak ide o známy plugin je požiadavka).
Ak potrebujete pomôcť s integráciou serveru do Vášho herného portálu (zdieľanie štatistík, SMS VIP, online správa účtov hráčov a iné nápady) sa môžeme dohodnúť. 
Na záver by som chcel ešte niečo málo o sebe napísať. Som programátor PHP (profesionál), Python (začiatočník), Ruby (začiatočník) a Obj C (profesionál). V pawn som pokročilý. V prípade akejkoľvek otázky alebo spolupráce ma môžete kontaktovať aj emailom na [email protected].
Spolu to zvládneme!
Edited by WebScript
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...