Jump to content

hledám Minecraft Sponzoring


Riko

Recommended Posts

Hledám sponzora, ale i spolumajitele, který by měl zájem rozjet nový Minecraft server

 

- Začátek (2 měsíce): 450 Kč/měsíc

- Pokračování (Oficiální spuštění serveru): 1 100 Kč/měsíc

 

Parametry:

- Začátek (2 měsíce): 

 

Verze: Minecraft Craftbukkit 1.8.8

Sloty: 20 (Max 32)

RAM: 3072 Mb

HDD: 10 Gb

 

Nebo možnost VPS, popřípadě dodám specifikace.

 

- Pokračování (Oficiální spuštění serveru):
Verze: Minecraft Craftbukkit 1.8.8

Sloty: 50 (Max 84)

RAM: 8064 Mb

HDD: 15 Gb

Nebo možnost VPS.

Pokud má někdo zájem o společné založení MC Serveru, ať se mi ozve na Skype, který mám v profilu.

Děkuji.

 

S pozdravem, Waymoot

 

Link to comment
Share on other sites

Další typ člověka, který pořád startuje nějaké nové projekty. Nejdříve tu byl sa-mp server/mod, poté tsko a nakonec tu máme minecraft server. 

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

- Pokračování (Oficiální spuštění serveru):

Verze: Minecraft Craftbukkit 1.8.8

Sloty: 50 (Max 84)

RAM: 8064 Mb

HDD: 15 Gb

 

Teraz mam VPS s 8Gb ram si myslíš fakt že niekto bude tebe platiť mesašne 21€ ?, Možno niekto kto má VDS, ...

Link to comment
Share on other sites

On je taky typ cloveka, ktoremu nikde nedaju prava, take klasicke 14 rocne decko, preto si zaklada server aby tam citil moc a vybudoval nejaku komunitu, ktorej by mohol sefovat a nastavovat si tam hodnosti ake by chcel, takychto je vela ale ziadny z nich to este nedokazal.

Link to comment
Share on other sites

Těm uvedeným cenám nějak nerozumím. To budeš platit ty mě nebo já tobě? :d What? :d

Vzhledem k tomu, že hledá sponzora.. tak bych řekl, že to je podmínka pro přijetí. Takže my jemu :d... Navíc se mi nějak nezdá, že by byl schopný po nějaké době, mi vyplácet každý měsíc tisícovku+ jen za to, že tam párkrát přijdu, něco vyvedu, prdnu si a odejdu.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, to je mi ale naprostá kravina tohle. On chce zakládat projekt ale nemá peníze. Jakou to má potom logiku? A dneska dělat Minecraft server nemá budoucnost stejně jako na GTA. Fakt nechápu tyhle střelené nápady :d Autor musí být buďto naprostý blbec a nebo naprostá naivka...

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Hmm, to je mi ale naprostá kravina tohle. On chce zakládat projekt ale nemá peníze. Jakou to má potom logiku? A dneska dělat Minecraft server nemá budoucnost stejně jako na GTA. Fakt nechápu tyhle střelené nápady :d Autor musí být buďto naprostý blbec a nebo naprostá naivka...

Včera jsme se mu to snažili naznačit v chatu, ale asi neúspěšně. :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...