Jump to content

gamemode Paradise World 1.1 - Rajná Země 1.1


Riko

Recommended Posts

pwlogo.png

 

 

Představuji Vám mód Paradise World 1.1

 

Tento mód zde již byl představován tolikrát, že to ani na 10 prstech nespočítáme, ale i přes to jsem se rozhodl tuto prezentaci vytvořit.

--------------------------------------------------------------------------------------

 

Tvůrce

 

Vytvořil: _[Honza]_
Datum založení: 29.5.2015

 

Tvůrce módu mód vytvořil pro herní portál Gamenice, mód se ze záhadných důvodů dostal ven, a od té doby jej můžete vidět na mnoha serverech, tento server se však liší, a to tím, že má svolení od tvůrce módu mód provozovat.  

 

 

O módu

 

Mód je tvořen na způsob Reálného Života, a to tak, že obsahuje základní warpy. Je v něm mnoho povolání takže se nebudete nudit. Mód má v pwn 51 000 k řádku a v amx2.9 Mb. Samozřejmě není dokonalý a stále se na něm má co vylepšovat, jenže pawner, který pracuje na tomto módu tvoří i svůj mód, takže nemá tolik času.



Nový hráč

 

- Status Nováček po dobu 5-ti hodin. Za tuto dobu si může hráč udělat průkazy atd.

- 50 000 $ pro začátek na serveru

- VIP do spuštění verze 1.2 (1.4.2016) zdarma.
- Nikdo Vás nemůže zabít.
Pokud zaútočíte na hráče, status Nováček ztratíte.
- Můžete také začít pracovat bez rizika zabití.

- Jako Nováček se však nemůžete účastnit žádných oficiálních akcí (event atd.).

- Jako Nováček budete plnit úkoly, které Vám bude zadávat Big Smoke, Driver a Sweet, tím projdete autoškolu, lodní       školu, dozvíte se veškeré funkce a možnosti na serveru, že jich ale je, úkolů je celkem 32.

- /prikazy, /help, /jobs, /ukoly, /afklist pro zobrazení všech informací o serveru a hráčích

 

VIP Výhody

 

- Dostanete o 50 % větší výplatu ze zaměstnání
- Můžete psát barevně do chatu pomocí hexadecimálního kódu
- Můžete si koupit až 4 domy, 3 nemovitosti
- Do domu si můžete uložit až 4 vozidla
- Při každém spawnutí obdržíte vestu
- Čekání na další portnutí je zkráceno na polovinu - Warpy atd
- Čekání ve vězení je zkráceno na polovinu
- Ochranka v podniku až na 336 hodín = 2 týdny
- Vozidla v autosalónech jsou o 1/4 levnější
- Možnost regulovatelného nitra na vozidle - Při stisknutí tlačítka pro nitro a opětovného puštění se nitro vypne
- Možnost vsázet na hazardu až 200,000$
- Budete dostávat 100 % platu u zaměstnání s jakýmkoliv skinem - Bez uniformy pouze 50 % výplata (platí bez VIP)
- Možnost změnit si nick na libovolnou barvu, /nastaveni - Příkaz /nastavení i pro hráče
- Změna nicku bude o polovinu levnější z 2,000,000$ na 1,000,000$
- /stadion  - zobrazení stadionu z města, ve kterém se nacházíte
- /vips     - zobrazení všech VIP hráčů
- /flip    - otočení vozidla na kola
- /color - přebarvení vozidla
- /opravit - opravení vozidla
- /fc       - port do Fort Carson
- /bs       - port do Bayside

 

Úkoly

 

- Jedná se o něco, jako je průvodce serverem

- Když splníte úkol, budete finančně ohodnoceni a získáte větší informace o serveru

- Mezi úkoly patří například poslání soukromé zprávy hráči (/pm), Autoškola, Označení hráče v chatu atd.

- Úkolama Vás bude provázet Big Smoke, Rider a Sweet
- Na serveru se nachází 32 úkolů

 

Povolání

 

Na serveru se nachází 31 povolání, časem povolání budou přibývat

Více informací o povolání naleznete napsáním příkazu /jobs na našem serveru

 

Bezpečnostní služba

- Caddy - Sběrač golfových míčků

Exekutor

Farmář

Hasič

Hotelová služba

Novinář

Odtahová služba

Pasák

Pilot

Pohřební služba

Policie

Popelář

Požární pilot

Pracovník lomu

Překupník zbraní

Přeprava zavazadel

Rozvoz piva

Rozvoz pizzy

Rybář

Řidič autobusu

Řidič kamionu

Skladník

Strojvůdce

Taxikář

Technické služby

Terorista

Vymahač dluhů

Zdravotník

Zmrzlinář

Právník

 

Eventy

 

 

Na našem serveru naleznete také mnoho eventů a každý si určitě alespoň jeden oblíbí!

Deathmatch PvP

Team Deathmatch

Fallout - Padající plošiny

Pohybující pološiny

Derby

Bludiště

- Let smrti

- Kopec smrti

- Závod

- Auto Smrti

 

Admin oblast

 

- Hodnosti v ATModerátor

                             Administrátor

                   Správce Gangu

                             Správce Ztrát

                              Hlavní Administrátor

 

Admin Příkazů pro skupinu: Moderátor - 54

                                Administrátor - 94

                                Správce Gangu - 97

                                Správce Ztrát - 101

                                Hlavní Administrátor - 104

 

- Anti Cheat:  Anti Ping

                         Anti Repair car

                         Anti Vehicle port

                         Anti Weapon

                         Anti Airbrk

                         Anti Flyhack

                         Anti Teleport

                         Anti Jetpack

                         Anti Health

                         Anti Armour

                         Anti Money

                         Anti Spam

                         Anti Tuning

                         Anti Speed

                         Anti Reaload Ammo

                         Anti Teleport CP

                         Anti Vehicle port

                         Anti Fake Kill

                         Anti BunnyHop

 

Adresa a informace o serveru

 

- Ukázka serveru (ze starého serveru):  https://www.youtube.com/watch?v=C5E5mr1Qa8o

 

- Adresa serveru a stav serveru: 93.91.250.147:27380.jpg?color1=47ec06&bg

 

Vše a mnohem více na najdete na našem serveru! Zde nebylo vše zmíněno!

 

S pozdravem, Waymoot Qvosty_

Link to comment
Share on other sites

Samozřejmě není dokonalý a stále se na něm má co vylepšovat, jenže pawner, který pracuje na tomto módu tvoří i svůj mód, takže nemá tolik času.

~> Jžš, tak když váš pawner nemá tolik času, tak si pořiďte jednoduše nového, nebo dalšího :d, to snad není takový problém, ne?

Link to comment
Share on other sites

No právě že je, hledal jsem pawnera, každý pawní své a mód jen tak nepošlu kde komu, když řekne, že umí pawno ...

Link to comment
Share on other sites

No právě že je, hledal jsem pawnera, každý pawní své a mód jen tak nepošlu kde komu, když řekne, že umí pawno ...

se nediv.. 100% děla zdarma nebo za část vip...

Link to comment
Share on other sites

Njn ... Ale já potřebuji pawnera, který bude stále pawnit pro tento server nebo tak 2 měsíce a pak by dostával provize 50 % z VIP jak by vyšla verze 1.2, zdali vyjde ...

Link to comment
Share on other sites

A co asi dělám? Za 2 měsíce určitě umím opravit bug s kartičkou pro strojvedoucího ... Jediné co umím z hlavy je textdraw, ty si udělám sám, stejně tak warpsystem, ale nevím, jak třeba přidat do vedlejšího chatu text z warpu atd .... 

Rád bych si to dělal sám, ale nevím, jak mám pokračovat a vyvíjet tak svoji schopnost v pawn.

Link to comment
Share on other sites

A co asi dělám? Za 2 měsíce určitě umím opravit bug s kartičkou pro strojvedoucího ... Jediné co umím z hlavy je textdraw, ty si udělám sám, stejně tak warpsystem, ale nevím, jak třeba přidat do vedlejšího chatu text z warpu atd .... 

 

Rád bych si to dělal sám, ale nevím, jak mám pokračovat a vyvíjet tak svoji schopnost v pawn.

Já si svoji znalosti v pawn hlavně rozvijím help topici (To můžete každý vidět, jak jsem tupý :d ). A oni ti to určitě rádi vysvětlí, hlavně musíš chtít to pochopit :d A jak přidat ten text? Tak si najdeš u toho warpu jak to tam je, a podle toho to uděláš u ostatních :d (Aspoň já bych takhle postupoval :d)

Edited by PetrPaulik
Link to comment
Share on other sites

To ma napadlo jako první, jenže nevíte, jak _[Honza]_ pawní ... něco jsem takhle udělal ale toto fakt ne, je to složitě na mě udělané, nerozumím tomu ještě tolik, něco jako když dítě umí říct třeba pár slov jako je mami, tati atd ... tak nějak no .. :d

Link to comment
Share on other sites

51 000 K řádků, to je i na mě moc :)

Asi by ses měl naučit pawnit a nebo si někoho zaplatit, protože i když se najde nějaký ten "pawner", který podlehne vidině 50% z VIP, tak mu brzo dojde, že 50% z 0 je furt 0.

Link to comment
Share on other sites

A co asi dělám? Za 2 měsíce určitě umím opravit bug s kartičkou pro strojvedoucího ... Jediné co umím z hlavy je textdraw, ty si udělám sám, stejně tak warpsystem, ale nevím, jak třeba přidat do vedlejšího chatu text z warpu atd .... 

 

Rád bych si to dělal sám, ale nevím, jak mám pokračovat a vyvíjet tak svoji schopnost v pawn.

Dam ti jednu bozsku radu... vies preco? :) Lebo sa vobec nesnazis ale len kopirujes, za 2 mesiace by som sa toho tolko naucil, ze by som ten mod kompletne prekopal podla seba, to, ze si skopirujes skript a precitas si popisky este neznamena, ze pawnu skutocne chapes a vies s nim pracovat, zmen natom nieco a uvidis, ze to pojde lepsie.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

To ma napadlo jako první, jenže nevíte, jak _[Honza]_ pawní ... něco jsem takhle udělal ale toto fakt ne, je to složitě na mě udělané, nerozumím tomu ještě tolik, něco jako když dítě umí říct třeba pár slov jako je mami, tati atd ... tak nějak no .. :d

Tak hnedka nezačínej se serverem. Nejdřív si udělej pár svých scriptů. Nejdřív taky hlavně pochop, který public co dělá a takový. Je tu spousta návodu sakra. Stačí jen chtít,

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Tohle mě docela zabavilo na dobrou půl hodinku

 

[21:55:44] Zloděj _NTP_HighPrint přepadnul Autoškola se zbraní 9mm. Ukradl 4,131$
[21:57:34] Zloděj _NTP_HighPrint přepadnul Supa Save SF se zbraní 9mm. Ukradl 3,478$
[21:59:29] Zloděj _NTP_HighPrint přepadnul Cluckin Bell SF beach se zbraní 9mm. Ukradl 4,198$
[22:00:10] Zloděj _NTP_HighPrint přepadnul Ocean Flats Tuning se zbraní 9mm. Ukradl 4,774$
[22:00:52] Zloděj _NTP_HighPrint přepadnul Barbers Pole se zbraní 9mm. Ukradl 4,364$
[22:02:32] Zloděj _NTP_HighPrint přepadnul Pizza SF center se zbraní 9mm. Ukradl 3,037$
[22:03:23] Zloděj _NTP_HighPrint přepadnul Zip Shop SF Center se zbraní 9mm. Ukradl 4,648$
[22:04:22] Zloděj _NTP_HighPrint přepadnul Pizza SF North se zbraní 9mm. Ukradl 3,820$
[22:05:12] Zloděj _NTP_HighPrint přepadnul Victim SF Center se zbraní 9mm. Ukradl 3,018$
[22:06:39] Zloděj _NTP_HighPrint přepadnul Pizza SF East se zbraní 9mm. Ukradl 3,755$
[22:08:14] Zloděj _NTP_HighPrint přepadnul Disko Club SF se zbraní 9mm. Ukradl 3,229$
[22:12:09] Zloděj _NTP_HighPrint přepadnul Cluckin'Bell SF Center se zbraní M4. Ukradl 4,587$
[22:14:17] Zloděj _NTP_HighPrint přepadnul Doherty Tuning se zbraní M4. Ukradl 3,958$
[22:16:07] Zloděj _NTP_HighPrint přepadnul Zero RC SF se zbraní M4. Ukradl 4,913$
[22:18:02] Zloděj _NTP_HighPrint přepadnul Juniper Hollow Benzina se zbraní M4. Ukradl 3,274$
 
Ale pak se to nějak buglo a už jsem nemohl vykrádat dál. Psalo, že někdo vykrádá. Dialogy bych trochu dal nějakej tickcount, neboť když jsem zrušil dialog tak se mi otevřel zas ihned, takže jsem musel odklikat 10x než jsem z toho místa vypadnul. Vylepšit pozice některých exit pickupů včetně kamer (konkrétně takovej shop nad nemocnicí)
 
Ocenil bych actors šlapky jako mise pasáka.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...