Jump to content
  • 0

pomoc Dotaz - Vlak - Samp


Guest Thomas.

Dotaz

Zdravím

 

Chtěl bych jsem se zeptat zda-li jde zprovoznit v samp druhá kolej viděl sem někde screeny na forum ale tam to nevyřesily a viděl sem že bylo možné jezdit i po druhé koleji než po te hlavni co je defaltně se ptám protože mam nahrane npc co mi jezdí a chci aby mi jezdilo většinou i po te druhé koleji z druhe strany?

 

předem děkuji za odpověd/pomoc

Link to comment
Share on other sites

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Globální moderátor

druhá kolej nejezdí všude jako druhá kolej. Pak zatáčí do slepé k Easter Basins a vzduchem vede k LS kde se jen tak napojí zase na druhou.

 

LS -> SF -> Slepá Easter Basins SF -> Vzduch -> LS před tunelem -> LS

Link to comment
Share on other sites

  • 0

šlo by... udělej si v map editoru objekt naatachuj tamobjekty at to vypada jak vlak a pak přes moveobject může jezdit  :kappa:

Jedine ak si vyskladášš z tých objektov nejaký iný vlak, ale model vozidla vlaku sa jednoduchá nedá spojazdniť na druhej koľaji

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jedine ak si vyskladášš z tých objektov nejaký iný vlak, ale model vozidla vlaku sa jednoduchá nedá spojazdniť na druhej koľaji

čemu nerozumíš na tomhle?

 

"šlo by... udělej si v map editoru objekt naatachuj tamobjekty at to vypada jak vlak"

 

jasně tam píšu at si namodeluje svůj vlak.. :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Něco mě napadlo ale asi to bude kravina :d co kdyby si nahrál že pojede Autem jakoby po té druhé koleji a potom v pawnu tam nastavit ID vlaku tak by ten vlak snad měl jet tak jak to bylo nahráno ne? ( pokuď to je kravina tak se omlouvám :( )

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Něco mě napadlo ale asi to bude kravina :d co kdyby si nahrál že pojede Autem jakoby po té druhé koleji a potom v pawnu tam nastavit ID vlaku tak by ten vlak snad měl jet tak jak to bylo nahráno ne? ( pokuď to je kravina tak se omlouvám :( )

kravina

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...