Jump to content

Herní hosting, bippo.cz


Daffy

Recommended Posts

Zdravím,

 

Dovolím si prezentovat herní hosting Bippo.cz.

 

Poskytuje herní servery pro hru GTA San Andreas a Minecraft ( připravuje další hry jako CS:GO, CSS, L4D apod. Dále pak voice servery. )

V pozadí stojí větší firma a české datacentrum v Praze a Brně.

Herní servery jsou provozovány na oddělených strojích, osazených 32-128 GB Ram.

 

Nyní akce: Minecraft neomezený počet slotů za 99,- / měsíčně.

 

V ceně: Propracovaná administrace, kompletní správa účtu, herních serverů s možnostmi

- Webové FTP, automatické zálohování serverů 2x12x denně, prohlížení logů a stahování, start/stop/restart, správa nastavení server s popisky atd.

- VIP SMS platby, FTP a MySQL účet, technická podpora ( FB, Admin chat, email )

- Vše automatizované, instalace s výběrem verze herního serveru, servery do 5 minut

 

 

Facebook: https://www.facebook.com/bippocz/

Web: http://bippo.cz

 

 

Dále je v přípravě mnoho dalších funkcí pro všechny klienty a nové možnosti.

 

745x100_1.gif

 

 

Hezký večer.

 

PS: Zatím je PORT 7777 i např. 25565 na prvotních IP adresách volný.

Edited by Daffy
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Páči sa mi design aj adminka ale kde máte IČO ? :d , len tak pre zaujímavosť

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ten web vypadá dobře, ale mám pocit že jsem to už někde takové podobné viděl :d co použíte za redakční systém? A nebo běžíte na frameworku?

všiml jsem si tam prvků z grand-hostu :d

Link to comment
Share on other sites

Doctor, to jsem viděl i na FH, takto lákají děti, a pak se deti vztekaj, ze jim padá server, mas neomezenou slotu ale rám si musíš nastavit sam

Link to comment
Share on other sites

Doctor, to jsem viděl i na FH, takto lákají děti, a pak se deti vztekaj, ze jim padá server, mas neomezenou slotu ale rám si musíš nastavit sam

tak FH u mě skončila v té době když jsem zjistil že "dídosuje" začátečnickou konkurenci... :) 

Link to comment
Share on other sites

tak FH u mě skončila v té době když jsem zjistil že "dídosuje" začátečnickou konkurenci... :)

Fáma. Máš to nějak ověřený, když tohle říkáš? Pochybuji, že by tak proslulý hosting vůbec něco takového dělal. Fakaheda nepotřebuje nikoho "dídosovat", protože konkurenci zníčí svojí kvalitou a cenami jednotlivých produktů.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Fáma. Máš to nějak ověřený, když tohle říkáš? Pochybuji, že by tak proslulý hosting vůbec něco takového dělal. Fakaheda nepotřebuje nikoho "dídosovat", protože konkurenci zníčí svojí kvalitou a cenami jednotlivých produktů.

*** tak nic

Edited by Steam wallet
Link to comment
Share on other sites

"<19:23:35> "TheAcastus": co se týče fakahedy a jejich ddosu, prave jsem dostal informaci. že to nejsou oni, takže beru zpět vše co jsem psal(byl to muj nazor) fakaheda to neni, a omlouvam se."

Link to comment
Share on other sites

iCe a jeho Hicoria :d Tomu bych nevěřil, Hicoria stojí za piču a budou se vymlouvat na DDoS od FH :d

Co blazníš.. hicoria je kvalitka... kup si tam mc server s 1024mb a 5 slotama... a bude ti padat každých 30m..

Link to comment
Share on other sites

Mě se stačí podívat na jejich FB stránku, jak lidi hatují, že jim padají TS servery :d

Daffy, promiň za spam v tomto vláknu :)

Edited by Petr Hnátek
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...