Jump to content

nabízím VPS na mieru


standy2522

Recommended Posts

Vitajte!


Ako nový hosting na trhu Vám ponúkame naše služby až na mesiac zdarma tj. 100 kreditov pri tejto konfigurácii VPS serveru: 1GB RAM + 10GB HDD a 1x CPU.

Samozrejme môžete vyskúšať aj najostrejšiu konfiguráciu, ale kredity Vám budú ubúdať o niečo rýchlejšie. Neváhajte a vyskúšajte, ľutovať nebudete :)


Čo preferujeme ?


Rýchlosť : Náš hosting je plne automatizovaný. Platby, vytvorenie nového VPS je automatické. Technická podpora je tu pre Vás 24 hodín denne, takže sme schopní vyriešiť problémy a dotazy okamžite.


Bezpečnosť : Používame šifrované protokoly pre platby, web aj naša administrácia. Máme ochranu DDoS už v cene.

Používame moderné technológie.


Výkon : Naše servery sú vybavené SSD pevnými diskami, to zaručí maximálnu rýchlosť presunu dát na všetkých serveroch. Máme servery s procesormi XEON, najrýchlejšie pamäte RAM s technológiou REG ECC a samozrejmosťou je pripojenie do siete 1Gbit každého hostiteľského serveru.


Výhody


Možnosť vytvoriť si VPS podľa seba.


Jadro procesora : od 1 jadra až do 6 jadier

RAM : od 300 MB až do 24000 MB

HDD : od 10 GB až do 500 GB

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

* Linka 100 Mbit garantovaná

* IPv6 ZDARMA, IPv4 !AKCIA! ZDARMA (VPS od 800,-Kč IPv4 ZDARMA)

* Skúšobné obdobie samozrejmosťou

* Prehľadná administrácia, reinštalácia kliknutím

* Menitelné parametre v administrácii do niekoľko sekúnd

* Za svoj VPS platíte formou kreditu tzn. za deň, dobíjanie lubovolnej čiastky




------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



O nás




Jsme : rozvíjející se kolektiv mladých lidí, kteří se nově snaží prosadit na trhu a dosáhnout dobrého jména ixEl hostingu. Máme dlouholeté zkušenosti s poskytováním služeb ze starších projektů, které jsme také vlastnili.
Poskytujeme : služby špičkové kvality, poněvadž používáme osvědčené technologie virtualizace OpenVZ, která nám umožnuje každému VPS poskytovat dostačující výkon pro všechny náročné projekty. Jelikož jdeme s dobou, fungujeme na nejmodernějším hardwaru s procesory XENON a pamětí REG ECC, SSD disky.
Používáme : osvědčenou platební metodu pomocí dobíjení kreditu k uživatelskému účtu v naší administraci. Díky tomu můžete platit své servery i denně, nebo měnit parametry za běhu VPS bez výpadku. Platíte pouze to, co opravdu využijete! Dobíjení kreditu může být formou PayPal, SMS, převodem na účet nebo platby kartou.

 

Stránka : http://ixel.cz/


Ukážka administrácie

 

 

admin1.png


admin2.png


admin3.png


admin4.png

 

Edited by standy2522
Link to comment
Share on other sites

Bezpečnosť : Používame šifrované protokoly pre platby, web aj naša administrácia.

 

 

Proč píšete, že používáte šifronaný protokoly, a přitom to běží na HTTP. Zkuste si aspoň zařídit SSL certifikat, když je to od půlky listopadu minulýho roku zadarmo.

Link to comment
Share on other sites

Sorry ale toto ,,VPS" se da pouzit jako zrout penez + na boostovanej webhosting pokud fakt mate hodne dat zkousel jsem na tom 10 minecraftu lagovalo se to restartoval jsem to zkusil jsem 2x a lagy pri renderovani chunku nemuzu kladne ohodnotit jinak Parametry na kterych to bylo zkouseno: 24000MB + 6 Jadro + HDD 500GB neda se kladne ohodnotit  lagy jak p*ca + ktomu se zkouselo 2 csgo ping nad 80 na ceskych serverech mam 40 ale to je spis trochu muj problem takze nevim kde to hostujete ale v cesku to podle me nebude pokud chcete servery na vps rozjed tak zkuste jinej hosting popripade Hosting Fakaheda.eu ktery nenabizi sice minecraft ale zarucena kvalita + podpora 

Link to comment
Share on other sites

Kubad: VPS ktere jsou zdarma s 100 kredity jsou poskytovany s omezenym CPU - takze opravdu kladne hodnotit nemuzes, protoze sis nic nezaplatil - presne kvuli takovym koumalum jako jsi ty omezuju CPU. Deti, co tam spusti game hosting. Neznamena ze VPS je hned prostor pro svuj "gamehosting".

 

 

btw. hostujeme v nemecku, takze ping v cz horsi bude, ale kvalitu spojeni to neovlivni. 

Edited by DragoCZ
Link to comment
Share on other sites

Kubad: VPS ktere jsou zdarma s 100 kredity jsou poskytovany s omezenym CPU - takze opravdu kladne hodnotit nemuzes, protoze sis nic nezaplatil - presne kvuli takovym koumalum jako jsi ty omezuju CPU. Deti, co tam spusti game hosting. Neznamena ze VPS je hned prostor pro svuj "gamehosting". 

 

jenze nikde nepises ze mas omezene vpsko pro zacatecniky kdo to ma vedet ,,Deti, co tam spusti game hosting." timhle si me pobavil ,,Neznamena ze VPS je hned prostor pro svuj "gamehosting". " tak kcemu chces to vps na koukani pokud nedelas brutalni projekt s webama tak je ti to uplne na h*vno

Link to comment
Share on other sites

Více méně jsem tam testoval asi měsíc nějaké věci a by jsem spokojen, až na pár drobných dropů se to drželo velice slušně. Takže si myslím že pokud to tak půjde dál myslím že se může stát velice kvalitním hostingem.

 

Dávám tomu 9/10

 

To s tím omezováním CPU je luxusní nápad takto předejdete dětem co si tam nahodí neoptimalizovaný server a pak jen žerou výkon a nic z toho.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Kubad, tak ted si pobavil zase ty me ;). Tady nejde o weby, ale nekdo taky programuje v pythonu, nebo potrebuje ruzne doplnky ktere webhosting nema, ci dela vlastni framework - proste je toho hodne a zrovna herni server to byt nemusi.

 

Pokud chces vyzkouset placenou verzi, napis mi na skype ixel.cz a spustim ti to, pak muzes znovu ohodnotit ;).

Link to comment
Share on other sites

Kubad, tak ted si pobavil zase ty me ;). Tady nejde o weby, ale nekdo taky programuje v pythonu, nebo potrebuje ruzne doplnky ktere webhosting nema, ci dela vlastni framework - proste je toho hodne a zrovna herni server to byt nemusi.

 

Pokud chces vyzkouset placenou verzi, napis mi na skype ixel.cz a spustim ti to, pak muzes znovu ohodnotit ;).

Klidne ti tam napisu pak hned pokud to bude lepsi tak svoji recenzci rad znenim k lepsimu

Link to comment
Share on other sites

Sorry ale toto ,,VPS" se da pouzit jako zrout penez + na boostovanej webhosting pokud fakt mate hodne dat zkousel jsem na tom 10 minecraftu lagovalo se to restartoval jsem to zkusil jsem 2x a lagy pri renderovani chunku nemuzu kladne ohodnotit jinak Parametry na kterych to bylo zkouseno: 24000MB + 6 Jadro + HDD 500GB neda se kladne ohodnotit  lagy jak p*ca + ktomu se zkouselo 2 csgo ping nad 80 na ceskych serverech mam 40 ale to je spis trochu muj problem takze nevim kde to hostujete ale v cesku to podle me nebude pokud chcete servery na vps rozjed tak zkuste jinej hosting popripade Hosting Fakaheda.eu ktery nenabizi sice minecraft ale zarucena kvalita + podpora 

Počkej od kdy fakaheda nenabízí mc?

Link to comment
Share on other sites

Počkej od kdy fakaheda nenabízí mc?

Jsem se prepsal ktery nenabizi si rozjed vice minecraftu jako za cenu vpska

 

 

 

Jinak jsem zkousel tu placenou variantu minimalne 15krat lepsi servery i pri renderovani mapy u dalsiho serveru zadne lagy internet tak 10krat rychlejsi zadne lagy ani pri renderovani chunku zadne lagy pri 10 serveru predtim lagy jak krava ted uz nic timto bych chtel vzit svoji predeslou recenzi zpet ale urcite je lepsi timto to stacilo protoze ikdyz jsem nezkousel csgo ale podle me csgo by to csgo jelo taky mnohem lip urcite doporucuju tento hosting + stim jak to vychytal stim pro ty neplatici zakazniky(tedy jestli se tomu da tak rikat) urcite doporucuju zkouselo se to na 10 minecraft serveru na 24000MB + 6 Jadro + HDD 500GB rozdil je tam videt jak uz jsem jednou zminoval proto to chci ohodnotit 10/10 pro hostovani hernich serveru urcite lepsi protoze 20x10=200 slotu slotu nekde na fakahede date za 2x100=200slotu tak 4000 tady jenom aby ste meli 100% jistotu tak 1760 coz je tak minimalne o 50% levnejsi sice si to musite udelat sami ale nekdy to ma vyhodu ale to uz rozepisuju

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...