Jump to content

hledám Hledám Gamemode


Guest Thomas.

Recommended Posts

Zdravím

 

Chtěl bych jsem se zeptat zdali tu někdo nahodou neprodava Roleplay Gamemode psal jsem tu i nabidku na zakazku ale nikdo asi už nedělá jak vidim tak se chci zeptat takhle jelikož na americkem forum jak jsem tak prozkoušel jsou nefunkčni nebo maji bug ty mody hlavne tem ravens co tam je přemnoženo?


Poznm : se ptám protože nemam čas nato tolik při škole něco pawnit cely gamemode od zakladu a než bych to napawnil tak by to trvalo dost let

Link to comment
Share on other sites

 

 

dost let

a o tom to je :)

Ty tady chceš nějaký RP server ale sám víš že to trvá několik let. Proč by ti ho měl tedy někdo jen tak dát ? 

K tomu co je na samp foru. bugy tam  jsou. ve většině případech je to spíš slepovačka z několika zveřejněných FS.

Doporučuji ti si tedy nějaký ten RP-GM stáhnout a doupravit podle tvých představ. Mít server s GM a neumět ani základy pawn je jako mít auto-servis a  nerozumět automobilům..

Link to comment
Share on other sites

sem to chtěl zkusit jestli někdo za nějakou finačni částku

ono to neni pro rp server ale spis pro real izs server s rp prvky (momentalne tam mam street life)

zkoušel sem několik gamemodu z americkeho fora a tech ravens tam je dost co jsou zabugovane je tam vubec snad normalni gamemode funkčni

 

PS: omlouvam se za chyby pišu z mobilu

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

jestli máš peníze, dá se všechno. Pokud nemáš, tak si ho hold budeš muset vytvořit sám

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

on sice někdo napíše, ale jsou to domluvy na dvě věci. Nikdy nic takového nemůže vyjít. ;) 

Link to comment
Share on other sites

by mě zajimalo za kolik mi někdo prodá gamemode či uděla sem ochotny jit i do 2000kč? sam nato čas nemam a než bych to vyvinul za 2-3roky to by trvalo

nebo nejaky kvalitni gamemode bez bugu na samp forum zadny bez bugu sem aspon ja nenasel jako rp gamemode

a sam nato nemam tolik času jeste dodam aby sem dodal

Link to comment
Share on other sites

by mě zajimalo za kolik mi někdo prodá gamemode či uděla sem ochotny jit i do 2000kč? sam nato čas nemam a než bych to vyvinul za 2-3roky to by trvalo

nebo nejaky kvalitni gamemode bez bugu na samp forum zadny bez bugu sem aspon ja nenasel jako rp gamemode

a sam nato nemam tolik času jeste dodam aby sem dodal

Určitě se na samp fóru něco najde ;). A tohle pochybuji, že ti někdo za ty peníze udělá GM.

Link to comment
Share on other sites

ja jsem tolik modu zkoušel na samp forum a vzdycky bud nejdou zkompilovat nebo maji bugy ktere se objevi pri vetšim počtu hráču to je asi tim ze to byl ravens a těch modu upravene z ravensu tam je dost ze ty bugy ani opravit nejdou

Link to comment
Share on other sites

ja jsem tolik modu zkoušel na samp forum a vzdycky bud nejdou zkompilovat nebo maji bugy ktere se objevi pri vetšim počtu hráču to je asi tim ze to byl ravens a těch modu upravene z ravensu tam je dost ze ty bugy ani opravit nejdou

Každý bug sa dá opraviť, a ked hladáš nejaky mod s nízkym počtom bugov, tak hľadaj novšiu verziu nie?

Link to comment
Share on other sites

to sem hledal a zkoušel ale zkusim se dnes mrknout po modech ale pochybuki že bych našel funkčni gamemode rp

prozatím nic moc jeden mod co sem chtěl stáhnout hazi chybne errory v pawno co se nedaji vyřesit ani zkopirovanim includu a to tem mod byl do 0.3.7

prý že najdu na tom americke forum nějaky gamemode rp funkčni to tak prozatím nic a to hledam na tehle strance : http://samp-scripts.com/gamemodes/rp/bud to nejde zkompilovat ani po překopirovani pár include nebo v tom je vir tak já už nevím

jenom tak pro info za kolik kč by byl někdo schopen mi prodat gamemode či mi ho udělat?

asi by mi někdo neporadil co prosim vas?

Link to comment
Share on other sites

to sem hledal a zkoušel ale zkusim se dnes mrknout po modech ale pochybuki že bych našel funkčni gamemode rp

prozatím nic moc jeden mod co sem chtěl stáhnout hazi chybne errory v pawno co se nedaji vyřesit ani zkopirovanim includu a to tem mod byl do 0.3.7

prý že najdu na tom americke forum nějaky gamemode rp funkčni to tak prozatím nic a to hledam na tehle strance : http://samp-scripts.com/gamemodes/rp/bud to nejde zkompilovat ani po překopirovani pár include nebo v tom je vir tak já už nevím

jenom tak pro info za kolik kč by byl někdo schopen mi prodat gamemode či mi ho udělat?

asi by mi někdo neporadil co prosim vas?

 

Hľadaj tu http://forum.sa-mp.com/forumdisplay.php?f=71

 

btw. ten GM to je individuálne, napr GM ktory ma 10 riadkov si najdeš zadarmo a mod ktorý má 100 000 riadkov už celkom najlacnejší není.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...