Jump to content

hledám Hladam Dobry hosting


robertx

Recommended Posts

nevím jak je na tom FH  s CS ale co se SA-MP týče a celkově jejich podpory tak podle mě nemaj konkurenci. na požádání doinstalují potřebné knihovny, Takže za mě jedine fakaheda. A když píšeš o ceně. Zde platí pravidlo "Za dobrou cenu ještě lepší kvalita" 

Link to comment
Share on other sites

Zkus crew.sk. Na samp hodně dobrý hosting a ani není moc drahý. A máš tam také CS:GO.

Crew je odpad... maj pretížené servery tím že hostujou více serverů než můžou. to už bych raději bral i tu hicoriu.. :d

Link to comment
Share on other sites

Crew je odpad... maj pretížené servery tím že hostujou více serverů než můžou. to už bych raději bral i tu hicoriu.. :d

Mě to jelo bez problému. VPS také super. No ja myslíš :d Ale určitě tu fakahedu :d.

Link to comment
Share on other sites

vipište mi viac hosting ktory su take dobre pošlite hned aj odkaz dakujem vam napriklad 1

2

3

4

5

6

7 takto mi to stači ked pošlete aby som vedel ktory je dobry diky

Link to comment
Share on other sites

vipište mi viac hosting ktory su take dobre pošlite hned aj odkaz dakujem vam napriklad 1

2

3

4

5

6

7 takto mi to stači ked pošlete aby som vedel ktory je dobry diky

v česku slovensku nenajdeš lepší než ty co jsme ti už poslali.. prostě si vyber jeden znich a hotovo nikdo ti nebude psát 10 hostingů. pokud chceš tak si udělej server od pipni.cz . :)

Link to comment
Share on other sites

čo hovorite na tento hositng odkaz:  www.onhost.eu 

je dobry na cs1.6 alebo csgo či to nepada atd pište mi sem dakujem vam za vašu čas a ochotu chcem vedet o tomto hostingu viac 

Link to comment
Share on other sites

čo hovorite na tento hositng odkaz:  www.onhost.eu 

je dobry na cs1.6 alebo csgo či to nepada atd pište mi sem dakujem vam za vašu čas a ochotu chcem vedet o tomto hostingu viac 

onhost je celkom v poho mal som tam MC server a bez problémov, čiže jop, mal by byť dobrý aj na CS

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...