Jump to content
  • 0

hledám c# Chyba pri kompilacii s obrazkom


LINE UP

Dotaz

Zdravim,

 

 

robim jeden program a doteraz som nemal žiadny problem ale odrazu mi začalo písať jeden error s ktorym sa neviem vysporiadat.

An unhandled exception of type 'System.BadImageFormatException' occurred in mscorlib.dll

 

Additional information: Corrupt .resources file. Unable to read resources from this file because of invalid header information. Try regenerating the .resources file.

 

Na internete som našiel že môže byť problem pri kompilacii pre procesor x64 a x86.

 

Ja mam win 7 32bit a pracujem s visual studiom 2015

skusal som zmenit rozne verzie freamworkov od 2.0 az po najnovsi co mam, taktiez som skusal kompilovat pre x86 ani to mi nepomohlo. Stale to iste vyskakuje.

Stalo sa mi to tak ze som mal v jednom forme picturebox a teraz som tam vlozil obrazok a začalo mi to robiť. Doteraz to nerobilo ale pochybujem ze by to s tymto malo nejaku spojitost.Neviem si uz rady tak ak niekto viete prosim poradte mi, dakujem.

 

Zaujimave je to ze mi to nepise na obrazok ktory som menil (ten bol vo forme 8) ale na obrazok ktory je vo forme 1. ked som ho zmazal, tak mi to zacalo robit na label vo forme 1 a predpokladam ze by to takto išlo dalej a dalej takže chyba bude pravdepodobne niekde inde.

Edited by NEOX
Link to comment
Share on other sites

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...