Jump to content

gamemode Server - ParadiseWorld


Recommended Posts

Základné informácie:
 
O móde:
- Po zaregistrovaní na serveri by ste si mali prečítať /help, aby ste poznali celý mód.
- Na serveri nájdete úplne všetko! Od zamestnaní, štadiónov, minihier až po gangy, nemovitosti a domy!
- Na výber máte až 30 zamestnaní, vyše 120 nemovitostí a dokonca až 500 domov po celom SA.
 
Preukazy: 
- Na server si môžete spraviť až 4 druhy preukazov, ktoré slúžia k zamestnaní sa do práce.
- Je tu aj možnosť jazdiť bez preukazov, avšak za to budete dostávať Wanted Level a tak Vás môže zatknúť polícia.
 
Domy:
- Na serveri nájdete vyše 500 domov v rôznych častiach a za rôzne peniaze.
- Dom si môžete kúpiť až od 24 nahratých hodín.
- V dome si môžete uložiť auto príkazom /garaz a neskôr si ho zaparkovať, respawnovať, privolať, odparkovať atď.
 
Gangy:
- Na serveri si môžete založiť alebo sa pridať ku gangu.
- Nájdete tam 6 gangov, a každý gang vlastní iní majiteľ.
- V gangu môžete jazdiť závody, tzv. gangrace-y, preberať obchody iným gangom, zabíjať hráčov ostatných gangov.
- Za tieto veci dostávate rešpekt.
- Gang, ktorý má najviac rešpektu je samozrejme najlepší na serveri a každý má pred ním rešpekt
- V gangu samozrejme dostávate aj odmeny, a to z prebratých obchodov, tzv. výpalné v rôznych výškach, a to vám nastaví majiteľ.
 
Nemovitosti:
- Na serveri nájdete vyše 120 nemovitosti v rôznych cenových intervaloch.
- Nemovitosť si môžete kúpiť až po dosiahnutí 12 nahratých hodín.
- Každý hráč môže vlastniť 2 nemovitosti, VIP hráč až 3.
- Nájdete tam nemovitosti už od 1 miliónu až po 7 miliónov.
 
Povolania:
- Na serveri nájdete až 30 rôznych povolaní, ktoré vás určite tiež budú zaujímať.
- Nájdete tam povolanie od Taxikára, Exekútora, Hasiča, Bezpečaká, Mechanika až po Pasáka, Popelára, Pilota atď.
- Každé zamestnania má rôznu náplň práce.
 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
play.ParadiseWorld.sk
ParadiseWorld.sk
 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

 

Link to comment
Share on other sites

Tuším, že prezentace je od někud okopirovaná...

~> Ne jen okopírovaná, ale už i stejně prezentována snad už po 4.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Poprosím, kde jsi vzal tento mód? 
Tento mód má pouze gamenice.sk, já a jeden člověk, napawnil ho _[Honza]_, a vypadá to, jakoby ho někdo zveřejnil.
Naposled, kde jsi vzal tento mód?!

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Poprosím, kde jsi vzal tento mód? 

Tento mód má pouze gamenice.sk, já a jeden člověk, napawnil ho _[Honza]_, a vypadá to, jakoby ho někdo zveřejnil.

Naposled, kde jsi vzal tento mód?!

není náhodou na uložto ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Steam wallet, 

 

je ale uzamknutý

Heslá z uložta sa dajú ľahko prelomiť, zdalo sa mi že ho mám aj ja a po 3 hodinovom hľadaní som ho našiel ( 54k riadkov ) ale nezaujíma ma...

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Waymoot

Čo sa tíka daného módu úprimne ti oznamujem že ho má nespočet ľudí. Majú ho aj moji dvaja veľmi dobrí priatelia. Tím pádom si ho viem tiež zohnať ak by to bolo potrebné.  

Link to comment
Share on other sites

Ja? :DD Komu som to predal povieš mi? Bullet to predal vám a joey potom nejakému čuráčikovy toho som myslel. Si neotvaraj na mňa ústa keď nevieš ako to bolo. dík

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...