Jump to content

Recommended Posts

Cigáni vs ZŤP

Môj prvý TDM GM, je to jednoduchý GM, nečakajte žiadny zázrak.V tomto móde proti sebe bojujú 2 týmy, Cigáni a ZŤP.

 

Každých 10 killov sa vám zvýši level, v GM je dokopy 13 levelov.

 

Toť vše, je to len taký GM na zabitie času.

 

Sorry za autistický popis.

 

IP: samp.ixel.cz:3758

  • Líbí se mi to! (+1) 4
Link to comment
Share on other sites

Slabý popis.

A čo že je to tvoj prvý gamemode aj ten môže byť užasný ale toto neni, nevyhovaraj sa že je to tvoj prvý GAMEMODE  !

A o čo tam vlastne ide ? Nejak som postradal zmysel !

2/10
+ 2
za snahu , spraviť niečo 
 

Link to comment
Share on other sites

Zdravím

Je to jeho první mod a je vidět snaha.

Vím že tady psal a neustále se ptal na každou funkci když nevěděl protože ho to zajímalo nebo se aspoň dobře tvářil že ho to zajímá.

Ale určitě za první práci se mi to líbí.

6/10

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

A o čo tam vlastne ide ? Nejak som postradal zmysel !

 

 

 

Môj prvý TDM GM, je to jednoduchý GM, nečakajte žiadny zázrak.V tomto móde proti sebe bojujú 2 týmy, Cigáni a ZŤP.

 

 

Toť vše, je to len taký GM na zabitie času.

 

 

 

 

A čo že je to tvoj prvý gamemode aj ten môže byť užasný ale toto neni, nevyhovaraj sa že je to tvoj prvý GAMEMODE  !

Ja som nikde nepísal: "plz dajte mi lepšie hodnotenie, som začiatočník." A to čo som napísal je skôr konštatovanie než výhovorka.

 

Ale dík za hodnotenie.

 

 

+rep za originálny názov :d :d :d

Veľká vďaka :d

 

Zdravím

Je to jeho první mod a je vidět snaha.

Vím že tady psal a neustále se ptal na každou funkci když nevěděl protože ho to zajímalo nebo se aspoň dobře tvářil že ho to zajímá.

Ale určitě za první práci se mi to líbí.

6/10

Ďakujem za kladné hodnotenie :)

Link to comment
Share on other sites

Na serveru jsem hral a musim rict, ze vetsi zabavu v area tdm jsem nezazil. Tak moc jsem se bavil, ze jsem se chtel zabit, ale nastesti server neznal prikaz /kill.. vlastne neznal zadny prikaz. Levelovaci system jaksi nefungoval a nic jineho tam neni (jen dva tymy, barva, skin, zbran).

 

Za me 8.78/10

Urcite pokracuj dal a rozhodne pridej ten /kill, pak ti budu moct dat 9/10

Edited by Lukasz
Link to comment
Share on other sites

Na serveru jsem hral a musim rict, ze vetsi zabavu v area tdm jsem nezazil. Tak moc jsem se bavil, ze jsem se chtel zabit, ale nastesti server neznal prikaz /kill.. vlastne neznal zadny prikaz. Levelovaci system jaksi nefungoval a nic jineho tam neni (jen dva tymy, barva, skin, zbran).

 

Za me 8.78/10

Urcite pokracuj dal a rozhodne pridej ten /kill, pak ti budu moct dat 9/10

/kill bol pridaný na tvoju požiadavku, Levelovaci sysem funguje podľa killov, takže holt na prázdnom serveri moc nenaleveluješ. A neviem čo viac chceš na TDM, chcel som pridať tie teamcars, ale voziť sa po area 51 mi moc zábavné nepríde. 

Link to comment
Share on other sites

Reconnect po registrácii je dosť divná záležitosť. Jediné čo ten mód obsahuje je 10k Molotovov a 4 textdrawy, ktoré mi ukazovali nejaké killy pričom som nikoho nezabil a nechápem drawu Skore (čo má vlastne ukazovať). Dá sa tu hodnotiť fakt asi len snaha niečo vytvoriť ale za hlúpy názov -1/10 :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...