Jump to content
  • 0

ostatní Strategická hra Village


_Sweet_

Dotaz

Zdravím :) Rád by som vám ukázal hru na ktorej pracujem. Hra sa volá Village. Hlavný cieľ hry je poraziť všetkých bossov vo veži. To ale rozhodne nie je všetko. V hre môžete: Trénovať nové jednotky, kupovať zbrane, posielať farmárov, rybárov, baníkov,.. do práce, môžete poslať hrdinov na dobrodružstvá ktoré sa vám aktivitou postupne odomykajú, môžete vyrábať rôzne predmety, vylepšovať si kanóny a ohradenie dediny, získavať unikátne predmety za zabíjanie bossov vo veži, môžete útočiť na ostatných hráčov, môžete obchodovať s ostatnými hráčmi, komunikovať a mnoho ďalšieho! Zo začiatku začnete len s niekoľko málo jedlom a budú vám dané úlohy podľa ktorých sa budete riadiť a tak sa zoznámite s hrou. Ak by ste ale niečomu stále nechápali kľudne sa spýtajte v chatroome alebo sa pozrite na wikiu hry: villagenet.wikia.com Zo začiatku toho veľa mať nebudete, ale časom sa vám budú odomykať nové jednotky, zbrane, predmety,.. Samotnú hru si môžete zahrať na stránke village.wz.sk. Ak sa rozhodnete hru hrať tak vám odporúčam použiť štartovací kód BZ46LZ81XQ37. Tento kód stačí napísať do sekcie "message" a stlačiť send :) Ostatné kódy sa získavajú náhodne v chatroome alebo sú odoslané náhodným hráčom do mailboxu. Ďakujem všetkým čo hre dajú šancu :)

 

//Celý kód a práva si môžete kúpiť na http://www.jaspravim.sk/paper/kvalitny-engine-strategickej-hry-v-prehliadaci-len-72247

 

image.png

 

//Hra je písaná v anglickom jazyku

Edited by _Sweet_
Link to comment
Share on other sites

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Dlouho jsem nevidel ze nekdo udelal hru z cz,sk republiky ... no ale k hodnocení určite 10/10 i kdyz je to v angličtine. :)

Edited by DvaDva
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dlouho jsem nevidel ze nekdo udelal hru ... no ale k hodnocení určite 10/10 i kdyz je to v angličtine. :)

Ešte stále na nej pracujem, snažím sa týmto spôsobom naučiť viac vecí :) ďakujem

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

Dlouho jsem nevidel ze nekdo udelal hru z cz,sk republiky ... no ale k hodnocení určite 10/10 i kdyz je to v angličtine. :)

Mafia 1, Mafia 2, DayZ, Arma 1,2,3, Kingdom Come, Space Engineers, a to som len zacal

 

k veci: pekná práca :) vylepší design a bude to super

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mafia 1, Mafia 2, DayZ, Arma 1,2,3, Kingdom Come, Space Engineers, a to som len zacal

 

k veci: pekná práca :) vylepší design a bude to super

Jop ale nemyslím uz ty starší hry jako Mafia 1 si myslím ze je dost stará hra ..

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

Vypadá to zajímavě :) trochu mi chybí nějakej krátkej úvod / tutoriál, kde co je, ale jinak koncept skvělý

 

Třeba bych uvítal, kdyby na hlavní stránce při stisknutí na farmers nebo někam vedle hráče přesměrovalo na stránku, kde se rekrutují.

Edited by HighPrint
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Vypadá to zajímavě :) trochu mi chybí nějakej krátkej úvod / tutoriál, kde co je, ale jinak koncept skvělý

 

Třeba bych uvítal, kdyby na hlavní stránce při stisknutí na farmers nebo někam vedle hráče přesměrovalo na stránku, kde se rekrutují.

Nejaké questy tam sú, ale ešte ich trošku doladím a vylepším aby sa každý nový hráč dokázal zorientovať

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...