Jump to content

gamemode Street Race Drift SaMp


AdoUMfsamp

Recommended Posts

                                                                                                               čaute

S-R-D-S

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ten pocit ked doma si snudou zapalim a rozmislam aky mod napawnit.

Blesklo mi hlave a napadlo ma S-R-D-S

Preco Race mod ? "RolePlay je každy 2,Prison Break nezaujalo ma to, Dayz zlozite na mna,FreeRoam oničom.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

street race drift samp

Na uvod su 3 auta na viber hrač si jedno snich vibere 

Urobi uvodni drift zavod kde si neaky majlant zarobi na tuning svojho auta.

Po San Andreas bude plno zavodou s plno možnost´ami napr,drift,race,stunt,atd

Hrač bude dostavat za zavody money a za to si bude most´ tunit auto,kupovat,atd

Hračovi sa nebude dat vistupit z auta a auta sa bude opravovat automaticky ale nie povrchovo za to si musi zaplatit.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tuning system 

Xenon system

Speed system

Neon system

Doors system

Atach objecty

Bank system

Save system--> peniaze, tuning auta,pocet aut. Počet prejdutich zavodou.

Buy/Sell system

Fuel system

Rims System (special)

Racing system

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A plno dalsieho.... 

Inspiroval som sa z hru srs 

*PS:Sry za gramatiku :/ 

Edited by AdoUMfsamp
Link to comment
Share on other sites

Prezentace je hrozná. máš tam moc barev. a textově je to nedostatečné. ale když už něco prezentuješ, tak by ses měl snažit aby to bylo gramaticky správné.

podle tohodle popisu je mód je špatnej. ale třeba bude dobrý to nevím. zase moje hodnocení modu 0/10 za ten popis. 

Link to comment
Share on other sites

Prezentace je hrozná. máš tam moc barev. a textově je to nedostatečné. ale když už něco prezentuješ, tak by ses měl snažit aby to bylo gramaticky správné.

podle tohodle popisu je mód je špatnej. ale třeba bude dobrý to nevím. zase moje hodnocení modu 0/10 za ten popis. 

*Opravene

Link to comment
Share on other sites

Zaujímavý mód , divná prezentácia ..  čo je Rims System, Doors System , Attach system si mam zase predstaviť čo ? vysvetli poriadne za prezentaciu 1/10 ...Gramatické chyby  .. pišeš že máš furt ale u prezentácie módu by mala byť. Celkovo taký mód ako skôr divný možno to vylepšíš veľa štastia

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

                                                                                                               čaute

Servus

 

 

Ten pocit ked doma si snudou zapalim 

Si sa chcel pochváliť?

 

 

 

 

*PS:Sry za gramatiku :/ 

Bez urážky, ale takáto gramatika sa fakt nedá odpustiť, ako pochopím keď zabudneš na mäkčeň, to sa stáva ale rozmislam , snich alebo moje najobľúbenejšie - viber.

 

Za ten design popisu ta kritizovať nemôžem, sám ich hrozné, ale fakt skús začať viac čítať a uvedomovať si tie chyby alebo aspoň keď vidím že mi to pod slovom urobilo vlnky tak to asi nieje v poriadku. 

 

Teraz ku téme, mod by bol v pohode, ak ho teda urobíš sám a neodkopíruješ ako sa o tebe hovorí. Veľa štastia

 

PS.

 

 

Xenon system

Speed system

Doors system

Rims System (special)

 

toto ma zaujalo, vysvetlis mi to viacej podrobne?

 

1.Proste normálne tie attachmenty svetla na auto

2.Zrejme tachometer

3.Asi otváranie/zatváranie dverí príkazom

4.Zrejme menenie kolies cez príkaz alebo svetlá na kolesá

 

Ak niekto chce nadávať že kritizujem, tak sorry, ale na to sú komentáre.

Link to comment
Share on other sites

Servus

 

 

Si sa chcel pochváliť?

 

 

 

Bez urážky, ale takáto gramatika sa fakt nedá odpustiť, ako pochopím keď zabudneš na mäkčeň, to sa stáva ale rozmislam , snich alebo moje najobľúbenejšie - viber.

 

Za ten design popisu ta kritizovať nemôžem, sám ich hrozné, ale fakt skús začať viac čítať a uvedomovať si tie chyby alebo aspoň keď vidím že mi to pod slovom urobilo vlnky tak to asi nieje v poriadku. 

 

Teraz ku téme, mod by bol v pohode, ak ho teda urobíš sám a neodkopíruješ ako sa o tebe hovorí. Veľa štastia

 

PS.

 

1.Proste normálne tie attachmenty svetla na auto

2.Zrejme tachometer

3.Asi otváranie/zatváranie dverí príkazom

4.Zrejme menenie kolies cez príkaz alebo svetlá na kolesá

 

Ak niekto chce nadávať že kritizujem, tak sorry, ale na to sú komentáre.

To čo si napísal je presne to na čo som myslel aj ja.. Nič zle si nenapísal :) vystihol si to presne

Link to comment
Share on other sites

 

 

Servus

 

 

Si sa chcel pochváliť?

 

 

 

Bez urážky, ale takáto gramatika sa fakt nedá odpustiť, ako pochopím keď zabudneš na mäkčeň, to sa stáva ale rozmislam , snich alebo moje najobľúbenejšie - viber.

 

Za ten design popisu ta kritizovať nemôžem, sám ich hrozné, ale fakt skús začať viac čítať a uvedomovať si tie chyby alebo aspoň keď vidím že mi to pod slovom urobilo vlnky tak to asi nieje v poriadku. 

 

Teraz ku téme, mod by bol v pohode, ak ho teda urobíš sám a neodkopíruješ ako sa o tebe hovorí. Veľa štastia

 

PS.

 

1.Proste normálne tie attachmenty svetla na auto

2.Zrejme tachometer

3.Asi otváranie/zatváranie dverí príkazom

4.Zrejme menenie kolies cez príkaz alebo svetlá na kolesá

 

Ak niekto chce nadávať že kritizujem, tak sorry, ale na to sú komentáre.

 

 

 

prosím tě. dej tam ješte VEČÍ font at nato vidím j ?:)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...