Jump to content
  • 0

pomoc event v minutách


prisonCZ

Dotaz

Ahoj. Chtěl bych takový spíše asi textdraw na obrazovku kde mi bude psát jak dlouho trvá event. Např.  5minut probíhá event: Fallout

Takto bych chtěl aby to vypadalo. Chtel bych aby jsem ten text měl v pravem horním rohu. Fakt děkuji kdo mi rozumí. Sám to nezvládnu. :) díky

Link to comment
Share on other sites

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

pošlu ti pár linku přes které bys to mohl zvládnout i sám

 

https://fourscope.com/bsndesign/tde.htm

 

potom in game editor.

 

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=543002

 

zkus alespon sám udělat td. :) zbytek ti klidně pomůžu

Edited by Steam Wallet
Link to comment
Share on other sites

  • 0

no aspon ze v pravem hordnim a ne v pravem dolnil jinak by to byl total copy :d :d :d

Toto je hodně používaná věc. Nemyslím jsi, že v tomto momentu může kdokoliv říkat, že je něco copy... Krom toho ale pěkný zápich.. 

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Toto je hodně používaná věc. Nemyslím jsi, že v tomto momentu může kdokoliv říkat, že je něco copy... Krom toho ale pěkný zápich.. 

Podle hesla "kdyz kradou vsichni, tak uz to neni kradez" :d

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Toto je hodně používaná věc. Nemyslím jsi, že v tomto momentu může kdokoliv říkat, že je něco copy... Krom toho ale pěkný zápich.. 

 

Přesně, hodně používaná věc, bohužel od doby co se to začlo používat vy víte kde ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ted uz je koukam kopirovani i informovani hrace o probihajici akci..

Tohle je uplne spatny pohled na vec. Neni zadny seznam toho jaka vec je kopirovani a jaka neni. Kopirovani je to kdyz napad od nekoho odkoukas tzn kdyz te nenapadl tebe sameho.

Edited by ATomas
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Osobně si myslím, že pokud někdo o kopíruje nápad ale upraví si ho aneb se inspiruje tak je to naprosto v pořádku ale nemělo by to býti nemá úplně stejné. Pochybuji že SP měla první takovýto status určitě již někdo udělal před tím takže taktéž mužeš kopírovat. "Avšak úspěšný server nikdy ne kopíruje a vše je podle něj...."

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...