Jump to content
  • 0

ostatní [HELP] Php-Fusion Thema


Invouk

Dotaz

Dobrý den upravujem si PHP-FUsion - THEMU 4GAMES na svoje vlastne veci ako by som to chcel ja , ale problem je v tom že ako som nahodil COde tak mi tu lištu posunulo do stredu tu právú: //toto je vyriešené

CODE: >>KODE THEMY<<

WEB: >>Môj Web s tou THEMOU<<

A ešte chcem sa opýtať neskôr chceme planujeme ... spraviť domenu s .sk takže ma neohovarajte že tam je .6f.sk a chcem sa spýtať u endory tam dole ten citát dal by sa nejako zmazať či ?

EDIT:// Blbne len pri tom ako kliknete HLAVNU STRANKU ale ostatné idu pohode 
a ešte ... ked napíšem nejaku novinku  publikujem a napíše iba par riadkov ako to vidíte na webe


 

Edited by eXpresS <- Ten uNNameD
Link to comment
Share on other sites

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Pokud si pořídíš doménu 2 řádu tedy .com,cz,sk atd... Tak to tam samozřejmě mít nebudeš. To je jen jejich reklama jelikož používáš jejich domény 3 řádu. Ale i na to funguje fígl jak je odstranit.

Edited by Jaker
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Pokud si pořídíš doménu 2 řádu tedy .com,cz,sk atd... Tak to tam samozřejmě mít nebudeš. To je jen jejich reklama jelikož používáš jejich domény 3 řádu. Ale i na to funguje fígl jak je odstranit.

 

Ale je to proti pravidlům a stopnou ti pak web ^^

Link to comment
Share on other sites

  • 0

aha, ale dá sa to aspom do nejakého lepšie formatu než:

 

„Bůh stvoÅ™il ÄlovÄ›ka, když ho pÅ™estaly bavit opice. Na další pokusy už pak nemÄ›l nervy.“ Mark Twain
Edited by eXpresS <- Ten uNNameD
Link to comment
Share on other sites

  • 0

 

aha, ale dá as too apsom do nejakeho lepšie formatu než:

 

 

„Bůh stvoÅ™il ÄlovÄ›ka, když ho pÅ™estaly bavit opice. Na další pokusy už pak nemÄ›l nervy.“ Mark Twain

utf-8

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Když jsem měl web u Endory, tak jsem si to vložil do svého kódu, kam jsem chtěl, na to ti nic říct nemůžou (musí to bej samozřejmě vidět :d  . Já tam sice neměl citát, ale reklamu - UTF-8 :d)

Takže si prostě jednoduše vlož třeba do zápatí stránky:

 "Bůh stvořil člověka, když ho přestaly bavit opice. Na další pokusy už pak neměl nervy. Mark Twain"
Link to comment
Share on other sites

  • 0

EDIT:// Nahodil som PHP-FUSION - Slovenský preklad a znaky sa zmenili na aspom čitatelné , :-)


Ešte sa chcem spýtať nemáte niekto PHP-FUSION Slovenský preklad .. jeden som dal je celý ale vyskajuju občas otázniky kde su mekčene taký kosoštvorec a v nom otázniky

Edited by eXpresS <- Ten uNNameD
Link to comment
Share on other sites

  • 0

To som už našiel inu .. ale zas pr. všetko je dobre okrem administrácie .. tam chbaju pismenká ..a preklad som pozeralu uuuplne dobrý ..


Ešte sa chcem spýtať v PHP-Fusionu tam hore to logo dalo by sa nejak zmeniť ?

A .. keď napíšem nejaku  novinku alebo komentár tak a dám publikovať tak sa mi zobrazý 11 znakov iba a potom už nič aj u komentára to isté

Link to comment
Share on other sites

  • 0

tak prepáč no,

 

Tak se podívej zda tam nejsou definované nějaké podmínky zápisu.. či to možná tak ta themka má nastavené a co se týče vzhledu můžeš změnit vše... musíš jen vědět jak na to ;)

pozeral som ale neviem ako to myslíš


Teraz sa mi to robí všetko nie len príspevky ale aj ostatné pr. forum robím ... a ked vytovrím ... tak dá mi to iba pár znakov a na to ostatné nič.


Už som zistil .. čo to pôsobí .. to je tým ak tam do toho píšem mekčene a dĺžne všade to platí aj na forum a tak .. neviete ako by sa to dalo opraviť ?

Edited by eXpresS <- Ten uNNameD
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...