Jump to content
  • 0

pomoc include : carsobjects.pwn


Zoomex

Dotaz

Zdravim, potrebuju poradit.. Hledam include carsobject.pwn.. Mam s kamosem mod co jsme meli na minulem portalu a ted to rozjizdime znova :) Ten mod ma v sobe include carsobjects.pwn a nevime kde ho najit, poradte nam diky :) Jinak bez toho include ten mod nedame do sebe 

Link to comment
Share on other sites

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

lost dream city? :d to mi neco rika :) beztak v tom includu budou jen vytvorena auta, nic tak vazneho, kdybych mel pravdu a nebylo tam nic jinyho krome AddStaticVehicle / AddStaticVehicleEX / CreateVehicle , stacilo by kdyby jsi vymazal #include carobjects.pwn a vytvoril si vlastni vozidla kdyby jsi ten include nikde nenasel :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Autorovi sem napsal, tak uvidime 


nj tak me napada ze tam budou i objekty, to je fakt tak to ppotrebujes no :) koukam ze skemrovu metodu nekdo vyuzil :d


ja bych se obratil na autora modu

 

Dave kdybych ti poslal ten mod, tak pridal by si tam ty objekty?:d Protoze jsem v tom levy.. Diky za pomoc vsem :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Autorovi sem napsal, tak uvidime 

 

Dave kdybych ti poslal ten mod, tak pridal by si tam ty objekty? :d Protoze jsem v tom levy.. Diky za pomoc vsem :)

nemůže ti pomoc protože on nemůže vedět kde všude byli přesně ty auta... a jake

Link to comment
Share on other sites

  • 0

INclud uz mam, ale nevite proc mi to zacalo psat todle? 

 

C:\Users\MARTIN-PC\Desktop\Paradise world\ParadiseWorld.pwn(7075) : error 017: undefined symbol "spoiler"
C:\Users\MARTIN-PC\Desktop\Paradise world\ParadiseWorld.pwn(7075) : warning 215: expression has no effect
C:\Users\MARTIN-PC\Desktop\Paradise world\ParadiseWorld.pwn(7075) : error 001: expected token: ";", but found "]"
C:\Users\MARTIN-PC\Desktop\Paradise world\ParadiseWorld.pwn(7075) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Users\MARTIN-PC\Desktop\Paradise world\ParadiseWorld.pwn(7075) : fatal error 107: too many error messages on one line
 
Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright © 1997-2006, ITB CompuPhase
 
 
4 Errors.
 
diky za rady

todle je v tym radku 7075 

 

if(spoiler[0] == componentid) return 0;
Edited by Zoomex
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Další co má PW. Ku*va já se z toho už fakt po*eru ... BTW v tom includu jsou jen auta a objekty Ze začátku smaž #include carsobject a udělej si vlastní ...

Btw. já ten mod už mám taky, jestli tě to potěší. Ono je to teď prakticky free ke stáhnutí.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...