Jump to content

gamemode [GM] For Life


Polisek

Recommended Posts

Prezentace vypadá dobře, mód by mohl být taky dobrý - nedá se vždy soudit podle toho, co autor napíše , radši si to vyzkouším (jinak survival módy ani moc nemusím :d ). Já osobně nemám sekci "Připravované módy" rád, vzniká tu sice spousta módu, ale většina se nedočká svého vydání a většinou se jejich tvorba zastaví na bodě mrazu hned ze začátku. Nicméně doufám, že zde to takhle nedopadne, a držím palce! ;):d  :boss:

 

Prezentace 8.5/10.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Na poláka celkem dobrá prezentace... :d 0.9/1 :d

 

Díky peněženko.

 

Prezentace vypadá dobře, mód by mohl být taky dobrý - nedá se vždy soudit podle toho, co autor napíše , radši si to vyzkouším (jinak survival módy ani moc nemusím :d ). Já osobně nemám sekci "Připravované módy" rád, vzniká tu sice spousta módu, ale většina se nedočká svého vydání a většinou se jejich tvorba zastaví na bodě mrazu hned ze začátku. Nicméně doufám, že zde to takhle nedopadne, a držím palce! ;):d  :boss:

 

Prezentace 8.5/10.

Taky jsem si říkal že nebudu nikdy psát o připravovanejch modech ale pokud si věřím v dokončení tak jsem to sem dal.

 

Pěkné :)

Thanks ISIS

 

*Mod se nazývá. Sorry, ale ta hrubka mě BYJE do očí.

Díky za upozornění + Edit

 

 

 

PS:Test server naskočí opět kolem 18:00 / 27.11.2015

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zdravím

Protože vím že asi 20% je na serveru důležitý také vzhled tím myslím všechno co by mohl pomoct a textdraws tak se vás ptám si říkáte na tento vzhled ?

samp05aza.png

samp05pdp.png

samp05nxn.png

 

Jaký by to na vás udělalo dojem kdyby jste se připojili na server ?

Líbil by se vám takový vzhled nebo ne ?

Přidali by jste něco ?

Ubrali by jste něco ?

Co se vám nelíbí a proč ?

 

Update Info:

Novinka:

Na serveru bude asi 20 zadavatelů úkolu které budete plnit a dostávat za ně věci.

Celkem bude asi 100 úkolu které nebudou jen projed checkpointem..Jak mají na většině serverů rádi.

Snažím se dát hře menší příběh doufám že se bude líbit.

Upoutávka:

Jedna z misí bude hackovaní kde se chystám udělat kvalitní počítač pomocí textdrawu a vtom začí pracovat.

K této misi bude potřeba item založní generátor..

Víc už neprozradím.

 

Pár misí budou i logické a matematické u postavy která se bude jmenovat Vědec "John_Jefrey".

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Skúsil by som sa viac vyhrať s tým designom v logine, a hlavne s tým player barom v hre, neviem ale taký čierny obdlžnik a v ňom text sa mi vôbec nepáči :d

Link to comment
Share on other sites

Hm, šedivý text s černým obtažením nevypadá moc dobře a je špatně čitelný. Modré pozadí bych dal pryč a dal tam spíš záběr na město. Máš namapované postapokalyptické město, tak proč ho hráči už neukázat při loginu s doplňujícími td.

 

U výběru postav zas to stejné, možná bych to vůbec neřešil textdrawy ale actory a posunem kamery. Bude to působit o dost lépe a propracovaněji. Navíc teď jak to máš, tak máš špatné rozměry (postava je protáhlá).

 

Černý box je přes velkou část obrazovky, což působí celkem rušivě. Určitě bych odstranil nepotřebné informace (IP..) a přidal třeba FPS. ID zbraně hráčům moc neřekne. Zobrazil bych jim tam spíš rovnou model zbraně. Progresbary by asi bylo dobré nějak označit, co znamenají (spritem). Text "promluvit" by se hodil dát nad hlavu actora.

 

Tak snad ti tenhle menší feedback pomůže..

Link to comment
Share on other sites

Hm, šedivý text s černým obtažením nevypadá moc dobře a je špatně čitelný. Modré pozadí bych dal pryč a dal tam spíš záběr na město. Máš namapované postapokalyptické město, tak proč ho hráči už neukázat při loginu s doplňujícími td.

 

U výběru postav zas to stejné, možná bych to vůbec neřešil textdrawy ale actory a posunem kamery. Bude to působit o dost lépe a propracovaněji. Navíc teď jak to máš, tak máš špatné rozměry (postava je protáhlá).

 

Černý box je přes velkou část obrazovky, což působí celkem rušivě. Určitě bych odstranil nepotřebné informace (IP..) a přidal třeba FPS. ID zbraně hráčům moc neřekne. Zobrazil bych jim tam spíš rovnou model zbraně. Progresbary by asi bylo dobré nějak označit, co znamenají (spritem). Text "promluvit" by se hodil dát nad hlavu actora.

 

Tak snad ti tenhle menší feedback pomůže..

Ale takhle se mi to líbí konečně někdo kdo se nebojí něco napsat :d

Thanks tvého názoru si cením a zkousím pár věcí použít a s pár se rozhodnu :d

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zdravím tady je ukázka nového updatu co říkáte na ukladání zbrani i do inventáře ?

A co sběr předmětu ?

Líbí ?

https://www.youtube.com/watch?v=kCFp0BE-eZQ&feature=youtu.be

nic moc políšku. chtělo by to leší td a hlavně aby se to bralo s animací. 

Link to comment
Share on other sites

U toho inventáře zmenši zbraně, aby šly vidět celé. A už si konečně vyber nějakou paletu barev, která bude pěkná, bude se hodit k tématu a budeš ji využívat.

Takhle to máš zatím jak v cirkuse. Login screen pozadí modré, Inventář pozadí žluté a nadpis modro zelený :d..

Link to comment
Share on other sites

U toho inventáře zmenši zbraně, aby šly vidět celé. A už si konečně vyber nějakou paletu barev, která bude pěkná, bude se hodit k tématu a budeš ji využívat.

Takhle to máš zatím jak v cirkuse. Login screen pozadí modré, Inventář pozadí žluté a nadpis modro zelený :d..

Tu blbost u registru a loginu jsem dal pryč a je tam kamera na zaměřená čast města.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Zdravím dnes jsem na tento mod dostal nový nápad a rád bych se zeptal jestli se to na tento typ modu hodí.

Podle mě by se to aji celkem hodilo ale také chci znát názor ostatním:

Moje otázka:

Udělal bych na serveru takové skrýše a pokud by nebyla obsazená hráč by napsal /obsadit.

Tím by si získal svoji skrýš ve které by se mohl schovavat a dávat si tam zbraně a podobně.

Každý hráč by mohl mejt pouze 1 skrýš aby bylo místo i pro ostatní.

Původní skryš by byla prázdna místnost do které by si hráč dokupoval věci za herní měnu.

I ty věci by měli nějaké učinky asi.

Co vy nato říkáte ?

Myslíte že je to dobrý nápad ?

Link to comment
Share on other sites

Zdravím dnes jsem na tento mod dostal nový nápad a rád bych se zeptal jestli se to na tento typ modu hodí.

Podle mě by se to aji celkem hodilo ale také chci znát názor ostatním:

Moje otázka:

Udělal bych na serveru takové skrýše a pokud by nebyla obsazená hráč by napsal /obsadit.

Tím by si získal svoji skrýš ve které by se mohl schovavat a dávat si tam zbraně a podobně.

Každý hráč by mohl mejt pouze 1 skrýš aby bylo místo i pro ostatní.

Původní skryš by byla prázdna místnost do které by si hráč dokupoval věci za herní měnu.

I ty věci by měli nějaké učinky asi.

Co vy nato říkáte ?

Myslíte že je to dobrý nápad ?

Méně příkazů jinak nápad dobrý.. To samé s item systémem. Vše zkus dělat přes keye ne příkazy pokud to není nutné.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Méně příkazů jinak nápad dobrý.. To samé s item systémem. Vše zkus dělat přes keye ne příkazy pokud to není nutné.

btw ono jde vše udělat přeskeye.. ale oboje vyjde na stejno za a se naučím milion příkazu za b milion kombinací keyu... :d

Link to comment
Share on other sites

Zdravím dnes jsem na tento mod dostal nový nápad a rád bych se zeptal jestli se to na tento typ modu hodí.

Podle mě by se to aji celkem hodilo ale také chci znát názor ostatním:

Moje otázka:

Udělal bych na serveru takové skrýše a pokud by nebyla obsazená hráč by napsal /obsadit.

Tím by si získal svoji skrýš ve které by se mohl schovavat a dávat si tam zbraně a podobně.

Každý hráč by mohl mejt pouze 1 skrýš aby bylo místo i pro ostatní.

Původní skryš by byla prázdna místnost do které by si hráč dokupoval věci za herní měnu.

I ty věci by měli nějaké učinky asi.

Co vy nato říkáte ?

Myslíte že je to dobrý nápad ?

Není to špatné, ale zas bych dal na určitý čas, aby to nebylo jen o kempení.. 

Jinak se mi prezentace líbí, 10/10

Mod též nevypadá špatně.. 9/10

Link to comment
Share on other sites

Zdravím stále jsem se nemohl rozhodnou jak udělám vzhled při registraci a přihlašení.

Ale dnes jsem se konečně rozhodl pro finální verzi.

Zde je

samp14dzd.png

samp150.png

ten text ForLife je příšernej.... 

Strašně zprcnutej do sebe 

a vidím že ty budovy se ti nenačítaj.. jednoduše trošku dozadu teleportuj hráče a oni se načtou ty budovy.. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...