Jump to content

ostatní ixEl.cz Hosting - FREE!


DragoCZ

Recommended Posts

Nedoporučuji tento hosting. To si radši připlatím těch 50 kč na fakahedě a bude to. Když jsem po majitelovi požadoval o nahrátí sscanf do serveru tak to nešlo. Nestabilní FTP, furt to padalo....

Link to comment
Share on other sites

Jen bych dodal, že by nebylo špatné se registrovat až po úplném zabezpečení a do té doby si připlatit někde jinde :)

Moje slova. Otázka je, jak dlouho mu to veškeré zabezpečení bude trvat.

Link to comment
Share on other sites

Ty jsi mazal databázi? Nemohu se přihlásit a píše mi to, že můj account neexistuje. Doufám, že píši správné heslo :d. Jsem si dal nějaké random.

Link to comment
Share on other sites

Registruj se, zas tak práce to není :).


Z důvodu šetření paměti RAM na hostitelském serveru snižujeme maximální počet slotů u Vašich serverů na 50 a zvyšujeme maximální počet NPC z 5 na 10! Díky této změně můžeme optimalizovat rychlost serverů a zvýšit maximální počet hostovaných serverů.


@ Každých 12 hodin zálohujeme hosting, takže jsme schopni Vám nahrát na server až 4 dny starou zálohu!


Přidali jsme každému SA:MP serveru plně vyhrazený CPU výkon!

Edited by DragoCZ
  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 10 months later...
  • Administrátor

Jo to je ta adminka co jsme s kámošem ještě od XEL.cz koupili s tím , že už jí nebudou používat :d

Link to comment
Share on other sites

Ewwe to ste nekoupili odeme, urcite ne :) ... Co se tyce adminky, tak na co budu delat jinou, kdyz tato funguje normalne, navic je upgradovana trochu.. Jinou sem nemel, jina je jen na VPS servery. 

Link to comment
Share on other sites

Ewwe to ste nekoupili odeme, urcite ne :) ... Co se tyce adminky, tak na co budu delat jinou, kdyz tato funguje normalne, navic je upgradovana trochu.. Jinou sem nemel, jina je jen na VPS servery. 

Nene, ještě jsi měl takovou bílou jako xel. Dobře si to pamatuju.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Ewwe to ste nekoupili odeme, urcite ne :) ... Co se tyce adminky, tak na co budu delat jinou, kdyz tato funguje normalne, navic je upgradovana trochu.. Jinou sem nemel, jina je jen na VPS servery. 

 

Hele sám nevím už od koho jsme jí koupili myslím tím přesného pracovníka. Však jasně nemyslel jsem to tak že to máš hned smazat. Dokud to jde použít a funguje to tak proč ne.

 

Nene, ještě jsi měl takovou bílou jako xel. Dobře si to pamatuju.

 

Nene my jsme měli přesně tuhle.

Link to comment
Share on other sites

Hele sám nevím už od koho jsme jí koupili myslím tím přesného pracovníka. Však jasně nemyslel jsem to tak že to máš hned smazat. Dokud to jde použít a funguje to tak proč ne.

 

 

Nene my jsme měli přesně tuhle.

Já si přesně tuhle pamatuji, hostoval jsem u vás nějaký ten čas:-D Ale to už je taky pár let, nebo se pletu?:-D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...