Jump to content

návrh Co by se tu mělo změnit ?


Recommended Posts

Co si o tom myslíte vy jako uživatelé ?

~> Zajímavý nápad, ale když se to přesune a bude to už o ostatních jazycích, tak by se musela přejmenovat i adresa tohohle fóra :d...

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Moc sem už nechodím, takže těžko soudit aktuální situaci, ale vypadá to, že Pawn už nikdo pořádně nedělá (ne tak, aby z toho vyšlo několik kloudných projektů za rok), takže bych se spíš zaměřil na ten Váš server a věnoval se jemu. Ať si lidi vytvoří nějaké FS s tím, že bude soutěž (třeba každý měsíc na určité téma), za které dostanou vítězové nějaká privilegia. Mohlo by to scénu zase trochu pozvednout. 

 

Případně nějaký kreditní systém - napíšeš návod, dostaneš body. Poradíš v helpu (=pomůžeš vyřešit problém) - dostaneš body. Ty se pak přenesou do hry (pokud ještě vůbec někdo hraje). Nebo tu na webu - muselo by se zjistit, co lidi vlastně zajímá a co chtějí.

Edited by Petr
  • Líbí se mi to! (+1) 4
Link to comment
Share on other sites

Taky to chce trošku lépe zacílit prezentaci fóra, ať se tu ta komunita trošku rozroste. S těmi pár aktivními lidmi, co tu zbyly se toho moc vyčarovat nedá.

Edited by Petr
Link to comment
Share on other sites

Souhlasím s tím "zobecněním" fóra  - více jazyků a tak něj všeobecně se víc zamířit na IT, ne pouze na pawn. Ano, sice tu s těmi jazyky je sekce, ovšem když budu chtít nějakou radu, nebo někde napsat návod třeba o PHP nebo C# asi si nevyberu stránku pawno.cz - za 1. nemusí mi to vůbec říct o čem to fórum je (z osobní zkušeností vím, že nikdo o jazyku pawn skoro neví! :d), 2. už jen když se kouknu na počet příspěvků v těch jednotlivých jazycích, tak je to k smíchu (ono jich tam sice je dost, ale za jakou dobu :d ), takže si myslím, že každý radši půjde na fórum, které je na to zaměřené a kde má šanci, že mu někdo poradí. Pokud se nepřijde s nějakou velkou změnou, tak to půjde do kytek ještě více, už jen kvůli tomu, že upadá celý MP, takže se snižuje i počet lidí,co by se chtěli pawn naučit a založit si vlastní server. Takže souhlasím se SkiBigem, že by to chtělo i novou doménu, a spíše to pawn přesunout níže a to ostatní naopak zase nahoru (mluvím o hl. stránce :d). S přejmenováním by sem přišli samozřejmě noví lidé, co daným jazykům rozumí a mohlo by se změnit i celá komunita, což je cílem většiny z nás. 

Edited by GaRGoyLeS
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Vykaslat sa na pawno a zacat sa venovat programovaniu a tvorbe SW obecne. Cele forum by som radsej smeroval na starsich ludi 15+, ktory uz maju aspon nieco za sebou, a netahal sem uplnych zaciatocnikov (deti).

 

Z mojho pohladu by bolo najlepsie sa zamerat na ludi ktori sa ucia programovat, napr. studentov strednych skol a pod. Ale riesit tu aj pokrocilejsie/expertne veci. Zameriavat sa na nizku vekovu kategoriu a programovanie v pawne uz asi moc nema cenu. Venuje sa tomu zo 20 ludi a po par mesiacoch aj tak stratia zaujem. No programovanie v C++ je na cely zivot :d A ak si clovek najde dobru komunitu, nema potom dovod odchadzat

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Vykaslat sa na pawno a zacat sa venovat programovaniu a tvorbe SW obecne. Cele forum by som radsej smeroval na starsich ludi 15+, ktory uz maju aspon nieco za sebou, a netahal sem uplnych zaciatocnikov (deti).

 

Z mojho pohladu by bolo najlepsie sa zamerat na ludi ktori sa ucia programovat, napr. studentov strednych skol a pod. Ale riesit tu aj pokrocilejsie/expertne veci. Zameriavat sa na nizku vekovu kategoriu a programovanie v pawne uz asi moc nema cenu. Venuje sa tomu zo 20 ludi a po par mesiacoch aj tak stratia zaujem. No programovanie v C++ je na cely zivot :d A ak si clovek najde dobru komunitu, nema potom dovod odchadzat

 

 

Popiš to konkrétněji co si tou větou myslel přesněji.

Link to comment
Share on other sites

Popiš to konkrétněji co si tou větou myslel přesněji.

 

 

Zacal tu riesit veci, ktore sem pritiahnu starsich ludi, napr. programovanie, siete, grafiku, atd. a menej sa sustredil na hry. Vyniest do popredia nieco o Linuxoch, white hackingu, net penetration, dissasemblovani, atd. Napr. nejake tutoriali o tom co je Kali Linux a ako ho pouzivat na rozne cinnosti by vobec nebol spatny napad, a urcite by to priakalo novych ludi. Zoznamit ludi s gitom a naucit ich ako to funguje a preco ho pouzivat. Proste veci, ktore ludom v zivote aj k niecomu budu, a nie pawno, tvl.

Edited by サトシ
Link to comment
Share on other sites

Já do toho nechci nějak kecat.Ale...
Podle mě by bylo dobré domluvit se s druhým forem(nebudu psat jaký ale všichni víte o jaké jde) na sloučení se v jedno forum. Podle mě by to stálo za to. už jen z toho duvodu že jsou tam lidé kteří zde nejsou.Není to jediný duvod. Duvodu je víc. Mezi dalš patří například že zde se opravdu v 99% řeší jen pawn.Na druhem foru je i víc lidí co umí a jiné jazyky at už c++ nebo jiný. Vím že někteří budete proti a z druhého forka to bude to stejný. Ale podle mě by to byl pokrok dopředu. 

 

Tak mě za tento nápad/názor neukamenujte :)

Link to comment
Share on other sites

Já do toho nechci nějak kecat.Ale...

Podle mě by bylo dobré domluvit se s druhým forem(nebudu psat jaký ale všichni víte o jaké jde) na sloučení se v jedno forum. Podle mě by to stálo za to. už jen z toho duvodu že jsou tam lidé kteří zde nejsou.Není to jediný duvod. Duvodu je víc. Mezi dalš patří například že zde se opravdu v 99% řeší jen pawn.Na druhem foru je i víc lidí co umí a jiné jazyky at už c++ nebo jiný. Vím že někteří budete proti a z druhého forka to bude to stejný. Ale podle mě by to byl pokrok dopředu. 

 

Tak mě za tento nápad/názor neukamenujte :)

 

 

Ale ani jedno forum nema potrebu sa s tym druhym zlucovat. Kdo by sa dobrovolne vzdaval niecoho co budoval pre "dobro spolocnosti"?

 

BTW. mohol by si mi poslat do PM o ktore forum sa konkretne jedna? :d Dik

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Vrat phpBB

 

 

A důvod ? 

Myslíš si že se platili nemalé peníze za systém aby se používal děravý ne-featurní systém ?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • Administrátor

co tak pridat Rep- button? Tak aby sa celkova reputace nescitala, ale aby byli 2 reputace (jak u prispevku tak u profilu). Kdyz je tay jenom rep +, tak je to takove zavadejici. 

 

IP nativně nabízí tři možnosti

 

Rep+

Rep+ Rep -

Like

Link to comment
Share on other sites

IP nativně nabízí tři možnosti

 

Rep+

Rep+ Rep -

Like

zase nezapomínej kvůli čemu šlo hodně lidí pryč. kvůli -REP zato že když se někdo pohádal tak mu automaticky dával - rep u každého příspěvku.

Link to comment
Share on other sites

zase nezapomínej kvůli čemu šlo hodně lidí pryč. kvůli -REP zato že když se někdo pohádal tak mu automaticky dával - rep u každého příspěvku.

 

Tohle bych resil pravidlem. pri poruseni zakaz davani rep. + prerazeni do nejake zvlastni skupiny? Treba `Podvodnik` nebo tak neco, aby lidi videli, kdyz to nekdo dela schvalne

zakazal bych repovat prispevky starsi nez 72 hod, treba.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...