Jump to content

návrh Co by se tu mělo změnit ?


Recommended Posts

  • Administrátor

Zdravím Vás uživatelé.. ( to zní jako z Trona )

Zajímalo by mě zda máte nějaké relevatní nápady jak pozvednout fórum nebo co by jste uvítali aby na fóru bylo nebo nebylo ?

 

Vaše návrhy prodiskutuji s moderátory a o vybraných dáme hlasovat.

 

Přispívejte do tématu :)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Nič v zlom....Tu už nie je čo meniť.Všetko to poputovalo do hajzlu a nikdy to už nebude také ako cca v roku 2011 napr....

Peace.

SP Don"Lukáš"Mafia

Proč to alespoň nezkusit ?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

I pro jednoho to má cenu ne ? Já osobně jsem požádal Lukáše o tuto funkci kvůli tomu co jsem tu zažil co jsem se tu naučil. Nechci nechat forum pojít.

Link to comment
Share on other sites

Mne to je ľúto tiež...Ale pozri.Zmeniť tu môžeš hocičo..Ľudia v dnešnej dobe iba všetko skritizujú a bude všetko ďalej po starom....Tiež som tu zažil mnoho pekných chvíľ,spoznal peckových ľudí ale všetko to poputovalo do sračiek

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Tak je potřeba lidem ukázat opak . Dát dohromady respektive sehnat ty dobré lidi kteří kdysi tvořili fórum. Naučit nováčky jak to tu chodí že jim každý ochotně pomůže když má čas. A tak. Strašně rád bych to dostal do stavu v jakém to bylo zhruba kolem roku 2009

Link to comment
Share on other sites

Tak to teda ti prajem veľmi veľa šťastia lebo ak sa ti toto podarí tak pfuu bude to dobrý odpal vpred....Ak niečo bude treba môžeš so mnou rátať.

~> Sám mluvíš o tom, jak strašně všechno všichni jen zkritizují, a sám teď místo, abys ho v tom podpořil, tak jen píšeš, že už to nemá cenu, že se nic nezmění atd...

Link to comment
Share on other sites

SkiBigu myslím, že to moc cenu nemá ono sice mluví o tom, že všechno kritizují ale to je dáno uživateli... Samotné vedení se může snažit jak chce ale když vidíš shazování v příspěvkách od moderátorů a tak podobně nemá to moc smysl protahovat...

Link to comment
Share on other sites

Nepochopil si moje vety,nevadí no :) Ja som sa iba snažil na niečo poukázať ;) ... Mier ;)

~> Že místo toho, abys ho v tom podpořil a změnil tohle fórum, které podle tebe jde do hajzlu, tak mu jeho snahu jen kritizuješ, tím, že mu píšeš, že už to nemá cenu. Co ty můžeš vědět? Co když za to může jen nějaká drobnost?

Link to comment
Share on other sites

~> Že místo toho, abys ho v tom podpořil a změnil tohle fórum, které podle tebe jde do hajzlu, tak mu jeho snahu jen kritizuješ, tím, že mu píšeš, že už to nemá cenu. Co ty můžeš vědět? Co když za to může jen nějaká drobnost?

Drobnost? Really? :d

Link to comment
Share on other sites

DonMafia a právě s tím tvým přístupem to tu nikdy nebude stejné jako tenkrát za dobrých starých časů :')

 

Přitáhnout lidi z dřívějška je blbost. Spousta se jich už pawn nevěnuje a obsahu ohledně jiného tématu je tu minimum. Řešení je jednoduchý.. Vydávat FS, mapy a další obsah. Doteď to tu jede jen na helpech, které jsou "udělej to za mě" a kvalitní tutoriál, kvalitní FS, kvalitní mapa a kvalitní GM tu nikde není (DaVeho buIIshlty nejsou kvalitní).

 

Takže přinutit Polise vydat jeho Actor system a další fs a bude to ok + jako bonus by se mohl vyhodit Volfik z moderátorů

  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

SkiBigu myslím, že to moc cenu nemá ono sice mluví o tom, že všechno kritizují ale to je dáno uživateli... Samotné vedení se může snažit jak chce ale když vidíš shazování v příspěvkách od moderátorů a tak podobně nemá to moc smysl protahovat...

~> Nepopírám, že když se tu napíše desítky, možná i stovky způsobů, a příspěvků od uživatelů, co změnit, že se náhle zvedne aktivita, ale zase, bez alespoň snahy je nezmění už vůbec nic. Jak jsem už psal, co ty víš, může to být i jen drobností, a můžeš i oslovit 5-10 lidí, co to tu trochu zaktivní. Stejně jako firmy. Musí vydávat něco nového, když to staré všechny omrzí, nebo existuje už lepší varianta... Je rok 2015, a už jsou prostě kvalitnější MP hry. To není žádná novinka, že už chcípá. A ano drobnost, a ano really.

Link to comment
Share on other sites

~> Nepopírám, že když se tu napíše desítky, možná i stovky způsobů, a příspěvků od uživatelů, co změnit, že se náhle zvedne aktivita, ale zase, bez alespoň snahy je nezmění už vůbec nic. Jak jsem už psal, co ty víš, může to být i jen drobností, a můžeš i oslovit 5-10 lidí, co to tu trochu zaktivní. Stejně jako firmy. Musí vydávat něco nového, když to staré všechny omrzí, nebo existuje už lepší varianta... Je rok 2015, a už jsou prostě kvalitnější MP hry. To není žádná novinka, že už chcípá. A ano drobnost, a ano really.

 

Co takto konečně přidat i více her než jenom pawno do primárních témat? Jenže to nikoho nenapadne protože toto je pawno.cz... Krom dřív se aspoň lidi snažili najít si věci samy oproti tomu dnes, když někdo napíše help čeká, že mu to dotyční co mu chce pomoct nakoduje za něj...

Link to comment
Share on other sites

Co takto konečně přidat i více her než jenom pawno do primárních témat?

~> To mě napadlo předtím, ale už jsou na to tady Ostatní hry, a i když je tak pár rozdělení, stejně u každého je pár desítek tématů (krom MC no :d).

 

 

Krom dřív se aspoň lidi snažili najít si věci samy oproti tomu dnes, když někdo napíše help čeká, že mu to dotyční co mu chce pomoct nakoduje za něj...

~> To víš... 5. třída už je dneska prý těžší, takže na takové věci nemají čas :d.

Link to comment
Share on other sites

~> To mě napadlo předtím, ale už jsou na to tady Ostatní hry, a i když je tak pár rozdělení, stejně u každého je pár desítek tématů (krom MC no :d).

pro mc bych tu udělal sekci.. strašně malo lidi znám co umí dělat pluginy.. :d

Link to comment
Share on other sites

Jen mě tak napadlo... Že by jste do Teamu mohli pozvat pár dobrých pawnerů co už mají něco za sebou... Aby byli denně aktivní odpovídat na helpy a tak.... A nějaké zbytečné témata mazat. Např.: SkiBig, Lukasz atd... (Více lidí mě nenapadá :d)

(Jen mě to tak napadlo :d NoHate :d)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Ted jsem řešil s mods jeden nápad :

CO kdyby kategore pawn hodila do kategorie Tvorba stránek, webdesign a programování jelikož forum už není jen o Pawnu ale i o ostatních jazycích

 

 

Jeden byl pro 

Jeden proti

Jeden offline 

Jeden spí 

Jeden nedostupný

 

 

Co si o tom myslíte vy jako uživatelé ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...