Jump to content

hledám [INSPIRE-GAMING] - Post vývojář webové aplikace


jAk3r

Recommended Posts

logo.png

Zdravím vás,

Mé jméno je Dominik 'jAkErCZ' Korčák a jsem spolumajitelem projektu Inspire-Gaming.cz ( Web je momentálně nedostupný z důvodu připravování nového systému ). Jsme multi-herní portál které se momentálně aktivně zabývá vývojem 2 sub-projektů a to UNHOLY OPTIMUS, a také na jednom Minecraft projektu o kterém zatím nechceme dávat žádné informace z důvodu ukradnutí nápadu. Zároveň vyvíjíme spousty zajímavých utilit pro náš projekt a tím i zkvalitnění našich služeb. To by bylo tak zhruba o našem projektu pro případné informace mě kontaktujte PM.


Vývojář webové aplikace
Co požadujeme pro tento post:

  • Znalost HTML,CSS,JS.
  • Znalost objektového PHP a MYSQL.
  • Aktivní přístup a chuť se podílet na něčem co má budoucnost a hlavně mít čas aspoň pár hodin denně.
  • Nápady na zlepšení a nekonfliktní přístup ( Jsme tým který je jako rodina proto se tak k sobě i chováme ).

Co nabízíme:

  • Podílet se na vývoji redakčního systému.
  • Možnost získat výhody na našich sub-projektech.
  • Možnost využívat osobní room na našem TS3 serveru.

 

Mnozí z vás si řeknou zda-li za to budou finance, ale abych to stručně shrnul v týmu máme opravdu vynikající developery kteří do dělají protože je to baví a chtějí to dělat pro vás hráče. Já osobně projektu věnuji několik hodin denně a dělám to rád a nikdy jsem za to nic nechtěl, neříkám že pokud do budoucna se uchytíme tak dobře že z případných podpor od hráčů získáme tolik financí aby jsme si tím pokryli naše servery tak zbude něco i pro ty nejpilnější z nás. Ale spíše chceme to co získáme využít na zkvalitnění serverů. Takže byl bych rád aby jste se vyvarovali trapných komentářů!!

Předem děkuji za pozornost a případně se budeme těšit na vaši spolupráci.

S pozdravem Vedení INSPIRE-GAMING

Edited by Jaker
Link to comment
Share on other sites

Je ale tohle to je herní portál na kterém aktivně pracujeme a máme v přípravě mnoho projektů pro zkvalitnění našich herních serverů a abychom dali hráčům maximální komfort....Již nemálo času jsem do tohoto projektu vložil a ještě vložím, ale baví mě to a dělám to rád proto hledáme někoho kdo je nadšenec jako já.

Link to comment
Share on other sites

Ano pochází z bývalého projektu manius sic je teď kompletní vedení úplně jiné a není tam nikdo kdo na bývalém maniusu účinkoval. Pouze jsme převzali starý projekt Manius a vdechli mu nové jméno a lepší vedení.

Link to comment
Share on other sites

ORANGS je přezdívka, nikoli jméno.

Dole na fóru jsem viděl, že tento portál vzešel z portálu Manius, to je ten důvod, proč se ptám na jméno majitele. 

 

Kdybys kliknul na jeho nick, uvidíš že tam má napsáno Vlastimil 'Orangs' Hrabinec - Majitel

Link to comment
Share on other sites

Kdybys kliknul na jeho nick, uvidíš že tam má napsáno Vlastimil 'Orangs' Hrabinec - Majitel

 

Přesně jak říká Petr Hnátek majitelů je víc defakto já a orangs.

 

Majitelů může být více, ale má otázka již bylo zodpovězena. 

 

Jsem rád že jsem ti pomohl. Tak teď snad najdu i člověka který by do toho s námi šel.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...