Jump to content

gamemode [GM]Back to SP


DonMafia

Recommended Posts

Ahojte,po padnutí windowsu a stratení všetkých dát z rozpracovaného módu San Life som sa rozhodol že San Life vývoj sa ruší a začína sa pracovať na vývoji nového módu s názvom BACK TO SP (Back to Singleplayer).

O čo vlastne v móde pôjde? V móde nebudú povolania,nebudú vodičáky,nebudú úrady.Mód sa budem snažiť spraviť tak aby si čo najviac podobal SinglePlayeri.V móde budete plniť rozličné misie za ktoré budete dostávať $.Samozrejme nebudete mať hneď odzačiatku možnosť plnení viacerých misií.Aby ste si sprístupnili ďalšiu musíte tú predchádzajúcu úspešne dokončiť.Mód bude obsahovať kopec barov,tetovania,účesy,obchody s oblečením,tagovanie graffitov,strip cluby.Skin bude iba jeden a to CJ. No zároveň každý odstupom času bude rozdielny.V hre budete dostávať REŠPEKT. Čím vyšší rešpekt tým môžete viac vlastniť či už nemovitostí alebo území.Samozrejme území bude viac a bude sa o nich bojovať.V hre budú aj cheaty ktoré sa vám odstupom času budú odomykať a budú sa písať rovnako ako v SP. Niektoré cheaty ale budú časovo obmedzené a to tak že napr. za 2 hodiny môžete iba raz použiť HESOYAM.Hovoríte si že bude to nudné ale nebude.Pretože do hry v budujem aj eventy ako DERBY apod. Niektoré eventy v SP neboli ale chcem obohatiť mód.Takže k módu toľko.Bude tam viacero vecí ale všetky vám prezradiť nemôžem

Link to comment
Share on other sites

~> Pokud tam bude přes 200 misí, jiných než nudných typu dojeď sem, dojeď tam, zabij tohohle, zabiji tamhletoho, doleť sem, pozabíjej... tak to může být zajímavé. Jsem zvědaví, jestli tam nějak dodáš i takové ty "mini-videa" před misí :d...
Link to comment
Share on other sites

~> Pokud tam bude přes 200 misí, jiných než nudných typu dojeď sem, dojeď tam, zabij tohohle, zabiji tamhletoho, doleť sem, pozabíjej... tak to může být zajímavé. Jsem zvědaví, jestli tam nějak dodáš i takové ty "mini-videa" před misí :d...

 

Tomu se říká Cutscény...

 

 

Ale mě zajímá jak budeš chtít udělat ty cheaty, když většina písmen nejde použít... A NPC tam budou nebo ne? Nikde jsem to nevyčetl, ale pokud se opřu do singleplayeru, tak bych řekl že tam nějakých +150 vždycky bylo. O území se bude bojovat mezi hráči nebo zase s NPC(za předpokladu že budou)? A ještě poslední otázka... Mise budou totožné jako v Singleplayeru?

Edited by Expertik
Link to comment
Share on other sites

Jeden den ukoncit vyvoj modu a hned zacit s jinym a uz o tom psat.. Wau, takhle dopadne i tento projekt?

 

Tento mod je naprosto bez napadu a je to jen splacanina hovadin ze SP, ktere v MP nebudou fungovat. Vsichni hraci za CJ a vsichni bez prace sice pripomina realitu a simulator nejake komunity v CR, ale nebude tam co delat a misema nelze pokryt vse. Az vsechny mise dodelam tak budu delat co? Akorat kazit mise ostatnim (coz budu delat i tak) a stejne mise budou stylem dojed do A a pak do B (mozna tam bude i C). Tema cheatama si akorat pridelas starosti s anticheatem a bany. Navic je stejne jako v SP zadavat nebudes.

 

Priste to chce aspon premyslet, kdyz vymyslis mod..

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Tomu se říká Cutscény...

 

 

Ale mě zajímá jak budeš chtít udělat ty cheaty, když většina písmen nejde použít... A NPC tam budou nebo ne? Nikde jsem to nevyčetl, ale pokud se opřu do singleplayeru, tak bych řekl že tam nějakých +150 vždycky bylo. O území se bude bojovat mezi hráči nebo zase s NPC(za předpokladu že budou)? A ještě poslední otázka... Mise budou totožné jako v Singleplayeru?

žeby napíšeš do chatu ? :d ten code, to ta asi nenapadlo čoo :d ,  ale ok

Link to comment
Share on other sites

~> Já si už vsadil na dialog.

:d Alebo, to ma nenapadlo , :-)

 

Kritiku vidím všude , ale nějaké to [+] téměř nikde .

 

....noo mě se to líbí a jsem celkem zvědavý jak se to vyklube  .

 

Jedine čo je dobré su tie cheaty ,  misie ale čo optom ak to vyhráš všetký ? zase tie iste vecy .. gangy firmy domy -_-

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jedine čo je dobré su tie cheaty ,  misie ale čo optom ak to vyhráš všetký ? zase tie iste vecy .. gangy firmy domy -_-

Máš recht , ale ja jsem clkem zvědavý jak to bude zpracované , navíc podpora musí být ;) 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...