Jump to content

ostatní Expertik a jeho Be on Edge


Fakerko_

Recommended Posts

Zdravím,

 

už jsem mu to psal v chatu, ale asi na mě sere nebo nevím, tak to dám sem.

 

Expertiku, buď oprav chyby na které jsem upozornil na webu a nebo ho rovnou zruš.

Protože dávat si do dovedností, že umíš HTML na 95% a CSS na 75% a pak neumíš ani používat jednoduchý framework jako je bootstrap

 

Styď se.

 

Na tomto screenu je vidět, jak vůbec neumíš využívat grid systém ve framework bootstrap.

post-11115-0-22178800-1441452107_thumb.jpg

 

Kdyby ses alespoň snažil to napravit a naslouchat radám v chatu, ale ne, ty se musíš hádat, že ti tam třída "row" nechybí. Kdyby ti tam nechyběla, tak to vypadá jinak.

 

 

Zde je vidět, jak naprosto nic nevíš o optimalizací stránek, protože tvé stránky se načítají 14.50s na mém přípojení 20Mbits (Up/Down).

post-11115-0-13808600-1441452259_thumb.jpg

 

 

Toť vše.

 

 

  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

1) Tvé rady jsem si přečetl a to že to neopravím hned, neznamená že jsem se na to vysral...

2) Nějaké rady jako "rovnou ho zruš" si nech. Můžu mít web jakýkoliv chci i kdyby ses měl pod**at ;)

3) ROW třída tam opravdu je.

4) Poslední dobou nemám tolik času, abych si spravoval všechny weby co mám...

5) Věc na obrázku opravena.

6) Pomalejší načítání stránky nejspíš způsobuje můj rozdělanej, nedokončenej a neoptimalizovanej projekt Tracker. Jinak máš asi divný Internet... Mě se to načte do 910 ms.

 

 

 

BMps.png

 

 

//Edit : Obrázek přidán do spoileru

Edited by Expertik
Link to comment
Share on other sites

Můj internet je v pořádku. 

Zajímavé je, že stále tvrdíš, že tam třída row byla, ale až po tomto příspěvku si ji tam doplnil. 

 

To, že nemáš čas na své weby je tvůj problém, ale pokud zde uvádíš své schopnosti, které těm webům neodpovídají, tak je to již na zamyšlení.

Ale když ti někdo dá radu, co a jak opravit a ty mu na to odpovíš, že je to vše správně, tak jsi u mě deb*l

 

Dále si myslím, že takto psaný kód určitě neodpovídá tvým dovednostem, které na webu uvádíš.

post-11115-0-01470200-1441453875_thumb.jpg

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Já bych teda neřekl že je to tvoje "Tvorba", tak nač to tu dáváš ? To ho tu strapnuješ, nebo chceš ho strapnit že to tu postuješ ? Cizí lidé, také nepostuji tvoji práci, aniž by tě informovali ? Já bych řekl že né..

Link to comment
Share on other sites

Já bych teda neřekl že je to tvoje "Tvorba", tak nač to tu dáváš ? To ho tu strapnuješ, nebo chceš ho strapnit že to tu postuješ ? Cizí lidé, také nepostuji tvoji práci, aniž by tě informovali ? Já bych řekl že né..

Moderátor nemá přehled o struktuře fóra?

 

Ukázky Vaší tvorby & KRITIKA

 

Nehodlám zde nikoho ztrapňovat.

Pouze tímto chci lidi varovat, aby si od tohoto člověka nenechávali dělat webové stránky, protože tento člověk uvádí, jaké má bohaté dovednosti a přitom tomu tak není.

  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Profil:

http://bootsnipp.com/snippets/featured/fb-like-profile-box

 

 

 

 

4) Poslední dobou nemám tolik času, abych si spravoval všechny weby co mám...

 

Tak proč děláš 10 věcí najednou.. Nejdřív "spustíš" remesite.. Ten ti s Dommem za 20 minut položíme a ty místo aby si přišel zeptat se a poprosit nas jaky tam mas chyby tak nam das bany pres deny from a brecis a nadavas nam... Jasně taky by mě to nastvalo ale od toho sou betatesty... Pak si spustíš beonedge protoze remesite se nepovedl a máš tam v podstatě stejný chyby + další přes který ti bez problemu smažu databázi ... Nepřemejšlíš u toho co děláš... A aby toho nebylo málo začneš kopírovat nápady ostatních a vykrádat jejich projekty.. Viz DWE apodobně

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Moderátor nemá přehled o struktuře fóra?

 

Ukázky Vaší tvorby & KRITIKA

 

Nehodlám zde nikoho ztrapňovat.

Pouze tímto chci lidi varovat, aby si od tohoto člověka nenechávali dělat webové stránky, protože tento člověk uvádí, jaké má bohaté dovednosti a přitom tomu tak není.

 

No já umím číst, ale ty asi né 

 

 

 

Cizí lidé, také nepostuji tvoji práci, aniž by tě informovali ? Já bych řekl že né..
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Profil:

http://bootsnipp.com/snippets/featured/fb-like-profile-box

 

 

 

Tak proč děláš 10 věcí najednou.. Nejdřív "spustíš" remesite.. Ten ti s Dommem za 20 minut položíme a ty místo aby si přišel zeptat se a poprosit nas jaky tam mas chyby tak nam das bany pres deny from a brecis a nadavas nam... Jasně taky by mě to nastvalo ale od toho sou betatesty... Pak si spustíš beonedge protoze remesite se nepovedl a máš tam v podstatě stejný chyby + další přes který ti bez problemu smažu databázi ... Nepřemejšlíš u toho co děláš... A aby toho nebylo málo začneš kopírovat nápady ostatních a vykrádat jejich projekty.. Viz DWE apodobně

Celkem logika někomu shazovat web myslel sem že tohle dělají deti v 15ti letech 

nic proti ale ať si Expertik dělá a píše co chce nevím proč tu řešíte ho*na 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Celkem logika někomu shazovat web myslel sem že tohle dělají deti v 15ti letech 

nic proti ale ať si Expertik dělá a píše co chce nevím proč tu řešíte ho*na 

 

Brouku jinak na chyby nepřijdeš. Naivně jsme si mysleli ze je chytrej a ozve se s prosíkem abychom mu pomohli s bugfixy já mě vt tu dobu připravenej papír s chybama kterej bych mu bejval dal. Vem si že si se tu zaregistroval... A představ si že by rsko dělal expertik... Nebo jinak aplikuju to na atomase ... Vem si že máš mód hodně navštěvovanej a podobně... Jedinečnej.. Máš ho na expertikově hostingu... A přijde někdo a díky chybě v administraci si stáhne zálohu tvýho serveru.. Co by jsi na to rekl ? Nevadi at si expertik dela co chce ?

 

 

My pro něj máme konstruktivní kritiku stejnou jakou nejspíš očekával když postoval téma na kritikawebu.cz. Petr mu tu otevřeně s dobrým umyslem radil v chatu a expertik se opět chová jako idiot místo aby přijal pomoc a nechal si poradit... 

 

Tohle téma měl založit on sám .. Ale to už je jiný příběh

Edited by Ewwe
  • Líbí se mi to! (+1) 4
Link to comment
Share on other sites

Tak já vám to opět shrnu.

 

Moderátor nemá přehled o struktuře fóra?

 

Ukázky Vaší tvorby & KRITIKA

 

Nehodlám zde nikoho ztrapňovat.

 

Tento příspěvek jsem měl jsem dát já. Nevím proč jsi to tak udělal, pokud se ti ten web nelíbil, neměl jsi tam už v životě chodit.

 

 

Profil:

http://bootsnipp.com/snippets/featured/fb-like-profile-box

 

 

 

Tak proč děláš 10 věcí najednou.. Nejdřív "spustíš" remesite.. Ten ti s Dommem za 20 minut položíme a ty místo aby si přišel zeptat se a poprosit nas jaky tam mas chyby tak nam das bany pres deny from a brecis a nadavas nam... Jasně taky by mě to nastvalo ale od toho sou betatesty... Pak si spustíš beonedge protoze remesite se nepovedl a máš tam v podstatě stejný chyby + další přes který ti bez problemu smažu databázi ... Nepřemejšlíš u toho co děláš... A aby toho nebylo málo začneš kopírovat nápady ostatních a vykrádat jejich projekty.. Viz DWE apodobně

Na Remesite se stále pracuje. Některé chyby jsem opravil, ale určitě né všechny. Ale není mojí povinností jít hned za tebou a prosit tě o seznam chyb. To bych pak musel pokaždé když něco udělám ti hned psát, jestli by jsi to mohl zase zkontrolovat atd... Takže by to byla rutina, která by nebavila ani jednoho z nás.

 

DWE je sice pěkný systém, ale s ním já nic společného nemám. Jestli myslíš ExPress tak ti může být jasné, že to EXWE(DWE) ale ExPress(WordPress).

 

 

 

 

Kritiku příjmu, ale psát mi že mi smažeš databázi je sice hezké a je dobře že si mě o tom informoval, ale spíš mi to zatím připadá, že jsi můj internetovej stalker.

 

 

 

Pouze tímto chci lidi varovat, aby si od tohoto člověka nenechávali dělat webové stránky, protože tento člověk uvádí, jaké má bohaté dovednosti a přitom tomu tak není.

Pochopil bych to kdybych to nabízel a kdybych ještě za to bral prachy, ale nikde nemám napsáno, že si chci přivydělat nebo někomu udělat web. To že mi to ten člověk napíše, neznamená že to hned příjmu a když budu vědět, že to nedám, tak mu to upřímně napíšu/řeknu. Já se nemám za co stydět. Ani za to, že neumím vše, nebo že dělám chyby. Každej dělá chyby. I vy děláte chyby. A když budete tvrdit, že neděláte, tak jste jen namyšlení... 

 

Já mám právo dělat chyby, stejně mám právo neposlouchat vaše rady, stejně mám právo si vytvářet weby jaký chci, stejně mám právo kopírovat, protože kdo to v dnešní době nedělá? Ale je rozdíl mezi kopírováním a tím jak to potom vypadá. 

 

Takže mi laskavě dejte pokoj a nebo se ke mě chovejte jako rovný rovnýmu.

 

 

Jo a ještě 

 

 

 

My pro něj máme konstruktivní kritiku stejnou jakou nejspíš očekával když postoval téma na kritikawebu.cz. Petr mu tu otevřeně s dobrým umyslem radil v chatu a expertik se opět chová jako idiot místo aby přijal pomoc a nechal si poradit... 

Až na to že jsem to nebyl já. A určitě někdo to tu moc dobře ví, kdo to byl. Požádal jsem o smazání a do pondělí mi bude vyhověno.

 

Tak čau a doufám že tu zas nevyvolám další téma, které bude mít 5 stránek.  :kappa:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

 

Na Remesite se stále pracuje. Některé chyby jsem opravil, ale určitě né všechny. Ale není mojí povinností jít hned za tebou a prosit tě o seznam chyb. To bych pak musel pokaždé když něco udělám ti hned psát, jestli by jsi to mohl zase zkontrolovat atd... Takže by to byla rutina, která by nebavila ani jednoho z nás.

 

DWE je sice pěkný systém, ale s ním já nic společného nemám. Jestli myslíš ExPress tak ti může být jasné, že to EXWE(DWE) ale ExPress(WordPress).

 

 

Kritiku příjmu, ale psát mi že mi smažeš databázi je sice hezké a je dobře že si mě o tom informoval, ale spíš mi to zatím připadá, že jsi můj internetovej stalker.

 

No třeba z DWE jsi si vytáhnul hashtagy apodobně. To nemusíš popírat nejsme idioti a Domm svůj kod pozna.

Tvoje povinost to rozhodně není ale kdyby jsi byl trošku chytřejší tak si pro něj přijdeš... Já jsem ti psal že máš na beonedge bezpečnostní chybu díky který se ti dostanu ke konfigu a následeně k databázi .. Ani si se nezeptal o jakou chybu se jedná.. 

 

K tomu stalkingu... Někde se s Dommem musím zasmát....

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

No třeba z DWE jsi si vytáhnul hashtagy apodobně. To nemusíš popírat nejsme idioti a Domm svůj kod pozna.

Taky si Domm inspiroval?

https://www.developphp.com/video/PHP/Hashtag-System-and-Regex-PHP-Programming-Tutorial

Edited by Expertik
Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Ty seš přesně ten typ "programátora" co si řekne funguje to a seru na to. Těch je tady víc .. Ale stímhle přístupem budeš pořád dělat chyby a nenaučíš se vůbec nic. Mě je jedno že děláš sračkoidní weby který jsou prolezlý zásadníma bezpečnostníma chybama. Já jen nedokážu vystát lidi jako jsi ty. Lidi kteří jsou schopní napsat 

new playername[1024];

A říct ti však je to jedno funguje to ( tohle není mířený přímo na tebe nevím jestli děláš pawn ) ale je to stejnej typ lidí. 

 

Nikdo není dokonalej každej dělá chyby ale ku*va když něco dělám tak to dělám pořádně... Nebo se o to alespon snažím. To je hlavní věc která mě sere. Je mi dokonce i jedno že jdeš a okopíruješ mi můj projekt ( ideu ) jen abys měl taky 

Link to comment
Share on other sites

Ty seš přesně ten typ "programátora" co si řekne funguje to a seru na to. Těch je tady víc .. Ale stímhle přístupem budeš pořád dělat chyby a nenaučíš se vůbec nic. Mě je jedno že děláš sračkoidní weby který jsou prolezlý zásadníma bezpečnostníma chybama. Já jen nedokážu vystát lidi jako jsi ty. Lidi kteří jsou schopní napsat 

new playername[1024];

A říct ti však je to jedno funguje to ( tohle není mířený přímo na tebe nevím jestli děláš pawn ) ale je to stejnej typ lidí. 

 

Nikdo není dokonalej každej dělá chyby ale ku*va když něco dělám tak to dělám pořádně... Nebo se o to alespon snažím. To je hlavní věc která mě sere. Je mi dokonce i jedno že jdeš a okopíruješ mi můj projekt ( ideu ) jen abys měl taky 

 

Pawno jsem dělal před 2 roky, to ano, ale že bych ho teď už využíval to ne. Ale pokud si pamatuji dobře, tak v SAMPu může být jen 24 písmen v jméně. 

 

Ale o to asi nejde. Nedělám to tak, že když to funguje tak na to seru. Ale když vidím, že to funguje, tak proč bych v tom hledal chyby. Pak jsou tu zas lidi jako ty, kteří ty chyby hledají rádi, což je dobře, svět se bez lidí co hledají chyby neobejde, ale co by jste mohli dělat vy bez nás, kdybychom ty chyby ihned hledali a opravovali? Nepřišel bys o zábavu, kterou ti já dělám? Já si myslím, že ano. A kdybych ty všechny chyby opravil a nic tam už nikdy nepřidal, tak bys mi už nemohl ani furt říkat, jaké tam mám velké bezpečnostní chyby. A znám takhle spoustu lidí, co tu píšou "smažu ti klidně databázi" a pak skutek utek. Já věřím, že to dokážeš, ale nebylo by lepší, kdybych tu chybu našel i bez tebe?

 

A ohledně Trackeru.

Zkoušel jsem ten tvůj tracker, ale ačkoliv jsem vytvořil ten soubor, nešel mi web ověřit. Tak jsem si řekl, že to zkusím a šlo mi hlavně o to ověřování. Ale když to fungovalo, tak jsem v tom pokračoval, zatím jsem to nedokončil a neoptimalizoval, protože ten můj grabber je moc pomalý.

 

 

Můj názor, respektuji i tvůj.

Link to comment
Share on other sites

Pochopil bych to kdybych to nabízel a kdybych ještě za to bral prachy, ale nikde nemám napsáno, že si chci přivydělat nebo někomu udělat web. To že mi to ten člověk napíše, neznamená že to hned příjmu a když budu vědět, že to nedám, tak mu to upřímně napíšu/řeknu. Já se nemám za co stydět. Ani za to, že neumím vše, nebo že dělám chyby. Každej dělá chyby. I vy děláte chyby. A když budete tvrdit, že neděláte, tak jste jen namyšlení... 

Děláš si prdel?

 

Na tomto webu http://designers.remesite.eu/byl ještě včera ceník služeb, takže tu přestaň lhát a srát nám tu na hlavu. 

Link to comment
Share on other sites

Děláš si prdel?

 

Na tomto webu http://designers.remesite.eu/byl ještě včera ceník služeb, takže tu přestaň lhát a srát nám tu na hlavu. 

 

Ten web je starej, neaktualizovanej a hlavně neměl být nikde zveřejněnej, protože to byla stáhnutá šablona. Nikdy jsme ho nikomu neukázali a kde ho zjistila daná osoba a zveřejnila na kritika webu, to nevím. Ačkoliv já si vydělávat nepotřebuji, ani nemohu. Už jenom kvůli časovým důvodům.

 

Nevím co ti na to mám říct. Ještě nikdy jsem od nikoho nedostal práci, za kterou bych chtěl zaplatit. Kdybych si chtěl vydělávat, musel bych to zdanit, nemám IČO a není mi 18 let.

 

Ale stejně proč to furt řešíme? Nabídku svých prácí jsem už vzdal, Be on Edge je můj vlastní web, na kterej vůbec nemusíš chodit. 

 

Radši se věnuj něčemu co je na tvé úrovni. Já stejně s programováním asi skončím, poslední dobou mě to ani neba. Otevřu WebFTP a řeknu, co vlastně budu dělat. Takže pak jdu na Steam a hraju.

Link to comment
Share on other sites

1) Tvé rady jsem si přečetl a to že to neopravím hned, neznamená že jsem se na to vysral...

2) Nějaké rady jako "rovnou ho zruš" si nech. Můžu mít web jakýkoliv chci i kdyby ses měl pod**at ;)

3) ROW třída tam opravdu je.

4) Poslední dobou nemám tolik času, abych si spravoval všechny weby co mám...

5) Věc na obrázku opravena.

6) Pomalejší načítání stránky nejspíš způsobuje můj rozdělanej, nedokončenej a neoptimalizovanej projekt Tracker. Jinak máš asi divný Internet... Mě se to načte do 910 ms.

 

 

 

BMps.png

 

 

//Edit : Obrázek přidán do spoileru

 

Místní profesionálové se tu sice pěkně dohadují o rychlosti načítání stránek, ale potvrzovat to tímto screenem, oh my god, facepalm aneb. (from cache)

Edit: a jak si někdo může hodnotit vlastnosti pomocí procent, pro příklad uvedu, znáš snad všechno z html?.. sotva používáš HTML5 elementy.. a to je jen marný začátek v dnešní době

Edited by Army
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • Administrátor

Zachran se kdo můžeš.. Píše se rok 2016 a Expertik je zpět s jeho velkolepým a vysoce responzivním projektem. #remesite.eu 

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Zachran se kdo můžeš.. Píše se rok 2016 a Expertik je zpět s jeho velkolepým a vysoce responzivním projektem. #remesite.eu 

nononono.. už se zlepšil.. z 30 sekundového načítaní mi to ted načítlo max 15s :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...