Jump to content

Recommended Posts

Dobrý den , Hledáme grafika nemusi to zas byt nejaky profesional,potrebujem hlavne cloveka,ktory by vytvaral obrazky napr pre navigaciu,logo portalu a podobne. kdo by měl zájem začít spolupracovat s naším projektem prosím ozvyte se jedná se o dlouho dobou spolupráci snámi samozdřejmě chceme člověka kterej si nebude nic učtovat a přidá se k nám a bude pracovat pro nás zadarmo možná někdy v budoucnu až se náš projekt rozjede tak jsme ochotní začit platit za využité služby

Kontakty:

Email: [email protected]
Skype: michal.jakubcik


 

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

opravdu někteři lidé nevím zdali jsou tak blbý a nebo neumí číst člověk napiše co vlastně nabydnu nebo tak a on stejnak napiše at napišu co mužu nabydnout a rozepišu se co chceš vedět víc ? ja se tu rozepišu a ty pak napišeš nemam zajem pro nikoho pracovat Free ... napišu podrbnosti grafikovy který bude mít zájem pro nás pracovat zdarma pro zatim časem jsem ochotny zato dobře zaplatit ale zatím musím počkat než začnu chodit do práce zatí mještě rok budu studovat po roce chodit do práce a tak začnu všem těmto postum platit

Link to comment
Share on other sites

opravdu někteři lidé nevím zdali jsou tak blbý a nebo neumí číst člověk napiše co vlastně nabydnu nebo tak a on stejnak napiše at napišu co mužu nabydnout a rozepišu se co chceš vedět víc ? ja se tu rozepišu a ty pak napišeš nemam zajem pro nikoho pracovat Free ... napišu podrbnosti grafikovy který bude mít zájem pro nás pracovat zdarma pro zatim časem jsem ochotny zato dobře zaplatit ale zatím musím počkat než začnu chodit do práce zatí mještě rok budu studovat po roce chodit do práce a tak začnu všem těmto postum platit

A já zase nevím, jak někdo může být tak blbý a napsat nabÝdnu/nabÝdnout. Ještě ke všemu, když to slovo má v předešlých příspěvcích napsáno. 

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...