Jump to content
  • 0

pomoc PPC_Housing System


Mikoo

Dotaz

21 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

~> Prosím, zde je návod:

 

 

 

1. Krok - stlačte klávesu Levý Ctrl a s držením poté stlačte klávesu A,

2. Krok - stlačte klávesu Levý Ctrl a s držením poté stlačte klávesu C,

3. Krok - poté si otevřete Pawno a dejte Nové,

4. Krok - klikněte do editoru, vše vyberte jako v prvním kroku a vymažte pomocí klávesy <-- a nebo Delete,

5. Krok - stlačte klávesu Levý Ctrl a s držením poté stlačte klávesu V,

6. Krok - Compilujte.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

C:\Users\Lenovo\Desktop\pawno\include\streamer.inc(240) : error 017: undefined symbol "OBJECT_MATERIAL_SIZE_256×128"

C:\Users\Lenovo\Desktop\pawno\include\streamer.inc(270) : error 017: undefined symbol "MAPICON_LOCAL"

C:\Users\Lenovo\Desktop\pawno\include\streamer.inc(317) : error 017: undefined symbol "MAPICON_LOCAL"

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jen doplním SkiBiga...

7. Krok: Smazat pawno

 

Neříkám to nadarmo podruhé, nikdo ti tu nehodlá tvořit módy, skripty, opravovat includy když je máš z verze nižší než 0.3e (proto to nejde), opravovat stažené skripty a jiné sračky, když ani nevíš co děláš. Měj se hezky.   

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

prečo si nestiahneš tie includy a neskopíruješ ich do zložky pawn/include? nahradíš ich a bude po probleme lebo zjavne máš staré includy a nejsi schopný si stiahnúť nové ako vidím


nič zložité som nenapísal to si tak lenivý že to ani neskúsiš?

Edited by kalixt
Link to comment
Share on other sites

  • 0
~> Promiňte, ale připomeňte mi někdo účel topiců ve Pomoc jestli se pletu, ale neslouží pouze pro "pomoc" s daným kódem, či scriptem? Zatím jsem nikde neviděl, že by tu někdo dělal "všechno za autora". Co tím chci říct? Že tohle není na "Udělejte", tohle je "Pomocte"!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...