Jump to content

Aky hosting?


BlueSk

Recommended Posts

Čaute nedokážem si vybrať minecraft hosting napíšem vám sem hostingy medzi ktorými sa rozhodujem a prečo.
 
1.Fakaheda
Je to dobrý hosting čo sa týka ceny a dávajú veľa RAM( čo ja potrebujem) Ale problém je ten, s vip ak si niekto kúpi vip cez ich systém tak strašne veľké percento ide fakahede
 
2. Hicoria
To iste ako fakaheda len vip dávajú plnú sumu len problém je, že sú malo možnosti platby
 
3.Crew
To iste celkom rozumne ceny ale počul som, že majú slabú administráciu ale zas neviem ako funguje u nich vip.

 

Alebo kúpiť VPS u wedosu? ale tam by zas trebalo všetko robiť

Edited by BlueSk
Link to comment
Share on other sites

Pokud chceš kvalitní MINECRAFT  hosting, tak doporučuji volbu číslo 1 .

 

To, že jim jde větší část za zakoupení VIP je sice pravda, ale VIP není všechno :)

V tomto případě bych řešil spíše poskytované služby z oblasti minecraftu ( konkrétně ta RAM - je velká ) , proto bych volil Fakahedu.

 

Crew nedoporučuji - za mé hostování u nich měli velké výpadky a v Administraci jsem se cítil jako zmatená lesní včela, jelikož je opravdu, dá-li se říci 100 let za opicemi. ;) 

 

Tak, či tak Ti přeji hodně štěstí v budování minecraft serveru ;):)

Link to comment
Share on other sites

Díky a hicoriu poznáš?

1. Není zač.

2. Ano, znám i hicoriu, jenže i přesto doporučuji stále možnost číslo 1. ( konečné rozhodnutí je samozřejmě na tobě )

 

- viz. recenze BlueSk

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Vše se netočí jen okolo SMS plateb.. 

Lze využít ( jak zmínil Lukasz ) i paypal / bankovní účet - platba bankovním převodem.., složenky atd.. :)

tak ale nemôžme zabúdať že jediná možnosť platby u 10-12 ročných kidov je len SMS(keďže to mamka platí a nevie o tom na čo sa to využije) už vidím ako by prišli za mamou, mama daj mi VISU, chcem si kúpiť VIP na MC :d + rátame s tým že na CZ/SK MC scéne je 90% hráčov vekovo na tom nízko

Link to comment
Share on other sites

tak ale nemôžme zabúdať že jediná možnosť platby u 10-12 ročných kidov je len SMS(keďže to mamka platí a nevie o tom na čo sa to využije) už vidím ako by prišli za mamou, mama daj mi VISU, chcem si kúpiť VIP na MC :d + rátame s tým že na CZ/SK MC scéne je 90% hráčov vekovo na tom nízko

Ano.. :d Jen jsem poukázal na možnost toho, že to prostě jde udělat i tak, ne jen stále a stále SMS platby. Je jasné, že ten, kdo ty SMS brány poskytuje do toho vkládá náklady, a proto si za to více jak polovinu účtuje, aby se mu ty náklady vrátily. 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Ano.. :d Jen jsem poukázal na možnost toho, že to prostě jde udělat i tak, ne jen stále a stále SMS platby. Je jasné, že ten, kdo ty SMS brány poskytuje do toho vkládá náklady, a proto si za to více jak polovinu účtuje, aby se mu ty náklady vrátily. 

skôr by som ťa upravil, operátor si účtuje nehorázne % z každej SMS, a keď chce mať aj poskytovateľ brány zisk, tak si pridá ďalšie veľké %, a potom sa nedivme že to je nevýhodné

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Kdyz budes pouzivat vip na fakahede, tak z toho budes mit nic. Podle toho, co tam pisou, tak se ti nacitavaji kredity, ktere u nich muzes utratit za servery.

Zda se mi vyhodnejsi si k tomu na chvilku sednout, kouknout se na poskytovatele premium sms a dohodnout se s nima a neco z toho mit.. Poplatit server z toho muzes prece taky

Link to comment
Share on other sites

Na Hostzoně nyní 1GB RAM za 46Kč. Pro minecraft jak dělané.

Není lepší mít minecraft server na serveru s vyhrazeým garantovaným výkonem jen pro Váš Minecraft server?

Edited by steel
Link to comment
Share on other sites

Prvni zkuste fh ? sotva tak 15% ale ona zato nemůže, to bere operátor a je to tak všude hoši...

http://vvcap.net/db/4vxoGukO53aTVKnR6p1C.htp

Nevolil bych ni jiného než Fakahedu... Má to velkou konkurenční stránku kde všichni choděj si vybírat server a to je: www.minecraft-hosting.cz

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...