Jump to content
Sign in to follow this  
EmbinaCZ

[CZ/SK] Gta-Samp.cz | San Andreas Teenagers

Recommended Posts

San Andreas Teenagers (SAT) je herním módem pro GTA SA, který se snaží všeobecně simulovat reálný život.

 

IP: 81.0.217.177:27761

Povolání
Doktor - Povolání jehož úkolem je uzdravovat ostatní hráče příkazem /heal. Po zadání doktor musí co nejrychleji mačkat tlačítko 'N'. K dispozici příkaz /155 pro zavolání doktora - doktorům se hráčova pozice zvýrazní na minimapě.
 

Hasič - Propracované povolání s efekty, jehož náplní je samozřejmě hašení požárů. Požáry mohou vypuknout kdykoli v průběhu hry (i více najednou) a jsou zobrazeny pro všechny hasiče, tudíž tu je také možnost spolupráce. Požár je možné hasit buď z hasičského vozidla nebo obyčejným hasicím přístrojem (pomalejší), je třeba ale mít se na pozoru, neb se požár neustále rozšiřuje a může dojít také na výbuchy (požáry se rozšiřují různou rychlostí). Podotkl bych ještě, že při hašení není žádný checkpoint, kde by se hráč musel nacházet, ale požár jde hasit z kteréhokoliv místa při míření na něj. Jestli hasič míří správně na oheň pozná podle vycházejícího dýmu.
 

Trucker - Opět velice dobře propracované povolání, které se dá označit jako 'truck simulátor v GTA'. Cílem je dovézt zakázky na místo určení. Zakázky jsou k sehnání na odpočívadlech po celém SA, kde jsou sepsány ve speciální klikacím menu, které obsahuje informace o ceně zakázky, typu nákladu, eventu, vizualizaci tahače s nákladem a také mapu s označeným bodem, kde se hráč nachází a cílovým bodem zakázky. Některé zakázky mohou být tzv. event zakázky, za které hráč obdrží peníze navíc - dovez náklad nepoškozen, zvýhodněná nabídka, černý obchod + 4 WL, časový limit, nebezpečí výbuchu a vysoké nebezpečí výbuchu (při nabourání náklad vybuchne a mise je ukončena - pouze pro přívěs cisterny). Zakázka je úspěšně doručena po odpojení přívěsu (LCTRL) na vyznačeným místě (speciální vyznačení - viz parkovací obsluha).
 

Popelář - Toto povolání je pojato trochu netradičně, jelikož hráč zaměstnaný jako popelář nejezdí jen s vozidlem, ale více času tráví sbíráním odpadků. U tohoto povolání jsou využity interakce (viz interakce dále v textu), kdy hráč přijde k odpadku (např. televize) a po stisknutí LAltu odpadek vezme a odnese k zadní části popelářského vozidla, kde po znovustisknutí odpadek naloží. Po zaplnění vozidla popelář musí odpadky odvést na skládku.
 

Rozvážeč pizzy - Rozvážení pizzy po domech ve městě, kde se hráč zaměstnal. Rozvážka je omezena časově a počtem pizz, které má hráč u sebe. Při dojetí na požadované místo musí hráč vhodit pizzu do checkpointu (LCTRL + strany)
 

Parkovací obsluha - Za parkovací obsluhu se lze zaměstnat pouze u vybraných parkovišť. Cílem je na tomto parkovišti parkovat za určitý čas nepoškozena všechna vozidla, která se spawnují před ním. Parkovací místa, kde má hráč vozidlo zaparkovat, jsou speciálně vyznačena označením na zemi a šipkou nad ním. Celkově v módu téměř 650 parkovacích míst.
 

Uklízeč - Povolání, jehož misí je uklízet cesty a chodníky. Při uklízení musí být hráč ve sweepru a mít zapnuté postřikování cest vodou (LCTRL).
 

Právník - Umožňuje snižovat ostatním hráčům wanted level. Hráče s wanted levelem má právník zvýrazněné na mapě.
 

Řidič autobusu - Zahrnuje 40 linek po celé mapě SA. Rozdělení na dálkového a MHD řidiče, přičemž na dálkové linky je třeba mít určité povýšení. Linky mají vytvořen systém, podle jehož lze vypočítat aktuální i očekávané zpoždění, to je k dispozici společně s očekávaných příjezdem k náhledu pro všechny hráče na každé zastávce. Při misi má řidič k dispozici menu, kde zjistí informace k jízdě (příští zastávku, pořadí zastávky, očekávaný příjezd, zpoždění). Obsahuje také hlášení zastávek.
 

Strojvedoucí - Linka začínající v Los Santos po celé trati v San Andreas založená na systému podobném řidiči autobusu. Obsahuje navíc imaginární počet cestujících za něž hráč obdrží peníze za jízdné a v menu vzdálenost do další stanice. Na každé stanici je postavena nádražní tabule s odjezdy vlaku.
 

Tramvaják -  2 protisměrné linky tramvaje v San Fierru založené na podobném systému jako řidič autobusu.
 

Taxikář - Za toto povolání si vás hráči mohou zavolat příkazem /taxi. Hráč volající taxi se taxikářům zvýrazní na mapě. Každý taxikář si může nastavit svoji vlastní taxu za 1 ujetý km. Pro zákazníky je tu možnost nastavit taxikářovi checkpoint, kam má jet (označení pozice pravým tlačítkem na mapě v menu GTA).
 

Policista - Náplní je chytat hráče s wanted levelem, kteří jsou zvýraznění na mapě. Pro pohodlí k dispozici klávesové zkratky pro zmražení i naložení zločince.
 

Pohřebák - Cílem je na čas odvézt mrtvolu z lokace na hřbitov.
 

Mechanik - Povolání mechanik má k dispozici dílnu s klikacím menu pro maximální tunění každého z vozidel a pro změnu barvy také speciální paletu. Z nabídky se mechanik dozví také současný tuning vozidla. Možnost odebírání tuning po částech. Krom tunění mechanik může vozidlem Towtruck odtahovat vozidla. Příkaz /odtahovka pro zavolání mechanika, kterému se vaše pozice zvýrazní na mapě.
 

Prodavač hotdogů a zmrzliny - Prodávání hotdogů a po povýšení také zmrzliny ostatním hráčům, kterým produkt dodá zdraví. Možnost nastavit cenu hotdogu/zmrzliny.
 

Dřevorubec - Originální povolání, u kterého hráč obdrží vozidlo DFT-40 a motorovku, se kterou může vyrazit kácet stromy. Jakmile hráč dorazí ke stromu, při míření na něj jej motorovkou pokácí a naloží na vozidlo, kterým dřevo odveze zpět na pilu. Stromy pro pokácení jsou označeny červenou linií po obvodu a také na mapě.
 
Podnikání
Možnost založit si vlastní firmu na živnostenském úřadě a pojmenovat ji.
- Možnost spoluvlastnictví
- Log firmy pro přehled aktivit firmy
- Firemní bankovní účet
- Podniky
- Hotely s možností nastavení výše pronájmu
- Nemovitosti s možností podnikat v nich v různých odvětvích
- Firemní vozidla s možností přidat je k nemovitostem jako služební vozidla pro své zaměstnance
- Zaměstnancům lze nastavit výši platu nebo je vyhodit
 
Vozidla
- Reálná spotřeba paliva (zdůrazňuji reálná!) - 4 různá paliva a unikátní způsob tankování
- Tachometr (počítání najetých kilometrů, rychlost, stav a název vozidla)
- Průkazy pro různý typ vozidel (nutnost obstarat si je ve školách)
- Pro VIP hráče neony
- Zamknutí vozidla, otevření kapoty a kufru, vyhoštění spolucestujícího
- Myčky
- Šrotiště
Blinkry a výstražná světla
- Možnost zakoupit si vozidla do svého vlastnictví a uložit si je kdekoliv na mapě
- Vlastněným vozidlům lze nastavit SPZ
- Prodávání vozidel v bazarech
 
Banky
Ve hře se nachází 2 konkurenční banky
- Úroky z uložené částky
- Možnost osobní + firemní účet
- Možnost automatické posílání výplaty na účet
- Vykrádání bankovních účtů
- Pojištění proti vykradení
- V bankomatu lze krom ukládání a vybírání peněz provádět také transakce mezi bankovními účty (osobní i firemní), lze tedy posílat peníze i pokud příjemce není zrovna online.
 
Domy
- 27 různých interiérů
- Zamknutí domu
- Spoluvlastnictví
- Možnost pronájmu
- Zakoupení a umístění nábytku
- Ukládání zbraní v domě
- Podpora interakcí všech modelů nábytku
 
Interakce
Na serveru se nachází systém na jednoduché přidávání interakcí. Co to je? V podstatě jakákoliv komunikace mezi hráčem a modelem objektu (bankomat, krabice na ukládání zbraní, cvičební nástroje (rotoped, běžecký pás, benchpress, jednoručky), stoly pro hraní miniher).
Minihry
2 klasické minihry (prší a piškvorky), které lze hrát i o peníze proti ostatním hráčům u vybraných modelů stolů. Minihru piškvorky lze hrát až proti 4 protihráčům. Minihra piškvorky je k dispozici na herní ploše 14x14 políček.
 
Prodejny
Všechny prodejny ve hře mají vytvořeno speciální menu s náhledy produktů a dalšími informacemi o nich + menu ke koupení a vykradení podniku. Defaultní menu ze singleplayeru bylo odstraněno.
- Prodejny vozidel (kol, motorek, aut, sportovních aut, služebních aut, letadel, lodí)
- Fastfoody
- Prodejny nábytku (květinářství, elektro, stolařství, domácnost, kuchyně) 
- Bary (zakoupení alkoholu)
- Prodejny skinů a oblečení (7 slotů na oblečení)
- Ammunation
- Bazary vozidel (možnost zakoupení vozidel, které už někdo prodal za sníženou cenu)
 
Kariéra
Ve hře hraje velmi důležitou roli kariéra. Záleží jen na vás jak daleko se dostane. Stanete se vlastníkem nejbohatší firmy? Nebo půjdete svou vlastní cestou a budete si užívat třeba někde v domě u moře?
- Od začátku hry nejsou ihned otevřena všechna povolání, ty získáte až po zakoupení potřebného vzdělání.
- U každého povolání je kariéra, která vám zvyšuje výplatu, otvírá další mise, příp. poskytuje další výhody za získané expy.
 
Rádia
Systém online rádií na serveru, které je možno díky databázovému systému online editovat bez nutnosti restartu serveru.

Minimise
BMX minimise se sbíráním hvězd na čas a 10 nejlepšími časy pro zpestření pracovního života.

Messages
Systém díky jehož je možno komunikovat s hráčem i pokud není zrovna online. Zpráva je hráči doručena automaticky při jeho příštím připojení. Tyto zprávy si hráč zobrazí příkazem /sms. Přečtené zprávy se zobrazují šedě. Zprávy lze mazat, příp. u některých zpráv jsou další možnosti, např. příjem nabídky spoluvlastnictví.
 
VIP
Naší tvorbu můžete podpořit zakoupením VIP nebo balíčku pro získání herních peněz. Za zakoupení VIP na oplátku od nás získáváte možnost využívat příkazy /nitro, /flip, /repair, /neon, /jp, /armour, /hp, /tank, /hide, /anketa, možnost nakupování v obchodě Didier Sachs a změny barvy v chatu.
 
Další
- Zakoupení hvězd na Hollywoodském chodníku slávy
- Tělocvičny a bojové umění
- Seskoky padákem
- Úřad práce
- Realitní kancelář
- Univerzity
- Prodej průkazů u dealera
- Nejlepší časy a odměna u škol a minimisí
- Gangy
- Chat eventy
- Samozřejmostí je PM, AFK, Ignor systém a spousta dalších věcí...

 

Informace pro uživatele pawno.cz :

 

Po domluvě s tvůrcem herního modu San Andreas Teenagers sme se dohodli že náš portal bude nadále pracovat na tomto herním modě (Tak prosím nepište mi tu komentáře typu: Kradete mod atd...Vubec to neni pravda,klidně se zeptejte osobně tvurce modu :)

 

Kdo by měl zájem: hledáme novou PWN posilu do týmu ;) kdyžtak SZ díky 

Edited by tractor

Sdílet tento příspěvek


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×