Jump to content

nabízím Výdělek na internetu


Které body se Vám zamlouvají?  

10 members have voted

  1. 1. Které body se Vám zamlouvají?

    • 1. NeoBux
    • 2. Trafficmonsoon
      0
    • 3. Videoboard
    • 4. Loocash


Recommended Posts

Čago bello šílenci. Chtěl bych se s vámi podělit o mé zkušenosti s vyděláváním na internetu. Předem vás chci upozornit, že ze začátku nemůžete předpokládat zisky, které vám dovolí opustit zaměstnání :d. Ale teď už k věci, mám své 3 favority o kterých si dovolím tvrdit, že se na nich opravdu dá vydělat.
 
U všech těchto možností výdělku záleží také na tom, kolik lidí pod sebe dokážete zaregistrovat, takže ano, tento článek také složí k mojí propagaci!!!!
 
1. NeoBux
Jedná se o klikání na reklamy. Tuto klikačku jsem zvolil hlavně kvůli možnosti rentovat refferaly, kvůli tomu, že spolehlivě funguje již od roku 2008 (jedna z nejstarších a nejspolehlivějších klikaček s více než 10 miliony členy). Rentovaní refferalové jsou SKUTEČNÍ LIDÉ, ne BOTI, jako je tomu na většině PTC. Menší nevýhodou této klikačky je, že reklamy mají maximální hodnotu 0.001$, avšak denně jich získáte přibližně 50. Dále máte možnost nainstalovat Toolbar, který vás upozorní na nové reklamy (podobně jako AdBlock s číslem blokovaných reklam). Dále je tu možnost AdPrize - odměny. Tyto odměny můžete vyhrát klikáním na reklamy. Za každou reklamu získáte Peníze + 1x Bonus pack (3x AdPrize) + 1 Neo point. V těchto odměnách můžete nalézt například body, různé finanční obnosy až do výše 50$, nebo můžete nalézt Zlaté členství. Výplaty fungují na PayPal po dosažení 2$ a na účtě jsou během několika vteřin.
 
Registrační link: doplním
 
2. Trafficmonsoon
Opět klikačka, ačkoliv poněkud jednodušší než NeoBux. U této klikačky získáváte různé reklamy od 0,001$ do 0,02$. Reklamy se zobrazují ve 2 várkách (2:00 - 5:50 a druhá kdykoliv během dne). Navíc se během dne objevují různé bonusové reklamy. Hlavní výhodou této klikačky je možnost zakoupení reklamních balíků (1 stojí 50$). Každý balík generuje cca 1,05$ až 1,10$ denně do dobu 50 dnů, tzn čistý zisk cca 5$. Také je možné mít aktivní neomezený počet balíků! Dále i u této klikačky máte možnost získávat své refferaly, avšak pouze možností přímého doporučení. Výplaty jsou možné na PayPal po dosažení 2$ a na účtě jsou během několika vteřin.
 
Registrační link: https://trafficmonsoon.com/?ref=Araxion
 
3. Videoboard
Asi moje nejoblíbenější záležitost. Jedná se o spořič obrazovky od české společnosti, který vám denně vydělá cca 1€ + 1€ pokud denně odehrajete 25 puzzle her. Nejlepší na tom je, že se vůbec nemusí používat jako spořič, stačí mít okno stažené na liště a stejně to krásně frčí. Není třeba klikat na žádné reklamy, jediné co je třeba aby byl program spuštěný. Výplata je možná po dosažení 100 WCR (virtuální měna) přímo na bankovní účet, přičemž 1 WCR = 24,50 Kč.

EDIT:

Dále je možné za WCR nakupovat u různých partnerů (klasické obchody, e-shopy,...). Ze všech lidí které pod sebe zaregistrujete získáte 1/11 jejich výdělku, a to až do 11. úrovně. Funkční i na Win 10.

 

Foto: http://prntscr.com/8biwrn

 
Registrační link: http://www.videoboard.net/registrace-vb-sgs?paramvb=28228
 
4. Loocash.cz
Trošku mimo ale taky to sem dám. Zaujalo mě to hlavně jako milovníka Geocachingu, takže si myslím, že se to zalíbí i některým z vás :). Hledejte peníze kdekoliv po celé ČR. Je to zdarma a hlavně je to zábava! Na webových stránkách www.loocash.cz naleznete seznam aktuálně ukrytých obálek a jednoduše hledáte :). Jsou normální obálky (500 Kč) a premium obálky (1 000 Kč - 3 000 Kč). 
 
Registrační link: https://www.loocash.cz/accounts/register/#119605796
 
Tak to je asi vše, pro více info mi zašlete zprávu, pokud bych se dlouho neozýval, zašlete mi email na [email protected]

Edited by Michal Kuřátko (_Michael_)
Link to comment
Share on other sites

Stejně je nejlepší těžit bitcoiny :d

 

kdyz si spocitas kolik zaplatis na elektrine a kolik toho najdes, tak zjistis ze jsi ve ztrate. A i kdyz elektrinu platej treba tvoji rodice, tak vlastne beres penize z jejich kapsy a este jich ty dostanes min nez oni daj.

Link to comment
Share on other sites

kdyz si spocitas kolik zaplatis na elektrine a kolik toho najdes, tak zjistis ze jsi ve ztrate. A i kdyz elektrinu platej treba tvoji rodice, tak vlastne beres penize z jejich kapsy a este jich ty dostanes min nez oni daj.

ASIC...

Link to comment
Share on other sites

Přidán bod 4. Loocash

// Edit: Přidána fotka do spoileru


Btw. Klidně sem pište i svoje známosti s různými způsoby výdělku :)

Edited by Michal Kuřátko (_Michael_)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Upraveno, loocash.cz nadále neumožňuje hlasování pro okres, protože všechny ostatní válcovala Praha a HK. Odteď jsou města naprosto náhodná :).

Edited by Michal Kuřátko (_Michael_)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

// Edit 1.9.2015 Videoboard vyhlašuje soutěž v pexesu, nejrychlejší čas získává 500 WCR (cca 12 000 Kč), 2. místo 400 WCR, 3. místo 300 WCR, 4. místo 200 WCR, 5. místo 100 WCR, 6. - 50. místo 10 WCR

Link to comment
Share on other sites

Vsetky tieto klikacky su len strata casu :d Je viac pravdepodobne, ze za ten cas co by ste naklikali 1 €, ho skor najdete pohodene niekde na ulici :d

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Vsetky tieto klikacky su len strata casu :d Je viac pravdepodobne, ze za ten cas co by ste naklikali 1 €, ho skor najdete pohodene niekde na ulici :d

Moje řeč ++++

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...