Jump to content

ostatní Synchronizácia zvuku s videom


Martin15

Recommended Posts

Pekný večer, potreboval by som odbornejšiu radu čo sa týka jednej nepríjemnej záležitosti pri natáčaní videa. Video nie je natáčané len tak hocijako a to práve preto, lebo sa ho pokúšam natáčať na androide. Natáčam cez vývojára tým, že prepojím cez USB PC s MOBILOM, natáčanie ako také funguje skvelo, natáčam cez adb pomocou tohto .bat súboru

 

cd c:\Program Files\Android\android-sdk\platform-tools\
@ECHO off
CALL :Record
SET /a var1=0
:record
SET /a var1+=1
adb shell screenrecord --time-limit 180 /sdcard/test%var1%.mp4 --bit-rate 2800000
GOTO :record


Maximálna dĺžka nahrávania je 3 minúty (180 sekúnd) a preto je ten skript navrhnutý tak, že po každých 3 minútkach sa začne nové nahrávanie s novým názvom. Toto taktiež fičí správne len vás oboznamujem s tým ako to funguje. Takže videá si presuniem po nahrávaní do PC, sú prekvapivo v dobrej kvalite + dobrá plynulosť. Problémom je, že to nedokáže nahrať zvuk, pche! Myslel som, že to zvládnem, však to je hračka. Zapnem audacity a v rovnakom čase začnem nahrávať aj zvuky. No lenže problém nastal hneď akonáhle som video so zvukom dal dokopy, synchronizácia bola len v prvých sekundách dobrá a postupne to bolo úplne pozadu. Neviem čím to môže byť, či to nerobí fps pri nahrávaní, ktoré "možno" není také ako v audacity. Vedel by mi niekto pomôcť či prísť s iným nápadom? Ďakujem

 

Link to comment
Share on other sites

  • Nevím proč to děláš jako vývojář, když tomu očividně nerozumíš?

 

  • Co takhle najít aplikaci, která by natáčela video i zvuk přes pc nebo jak to chceš?
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...