Jump to content

script ePawno


Ewwe

Recommended Posts

u me ten Mklinker nic nedela. zadnou zkratku nevytvori. ale jinak se mi to celkem zamlouva. libi se mi seznam souboru na pravy strane, takze si muzu listovat kdykoliv v cem chci a nemusim mit otevrenejch hromadu oken. uz podle popisu co si mi psal na FB sem cekal ze to bude pouzitelna vec a ja ji zacnu pouzivat. tak se i stalo biggrin.png timto ti dekuji smile.png

 

edit: este bys tam teda mohl pro lidi jako ja a co pouzivaj vic klikaci prvky nez Fkovy klavesy pridat Compile Button biggrin.png protoze kdyz nepouziju F5 tak musim misto toho klikat 2x coz je trochu nepohodlny biggrin.png

 

 

link sem pridal. je to stazeno z oficialni stranky vydavatele.

Link to comment
Share on other sites

a este pak bys mohl udelat lepsi vyhledavani. vyhledava to dycky od mista kde prave v textu jsi. vyslim si ze je lepsi vyhledavani od zacatku stranky pri prvnim hledani a ne od posledni pozice. a dalsi vec vyhledavani v textu neumi vyhledavat zpatky, napriklad pomoci F4.

Link to comment
Share on other sites

Vypadá to dobře, vždy jsem si chtěl stáhnout nějaké jiné editory než je čistě Pawno, určitě vyzkouším a budu užívat :d Budu rád když se do toho aktivně pustíš :d +1

Link to comment
Share on other sites

Nevím z jakého důvodu ale neustále mi nejde MKLinker + nevím proč ale nejde mi vytvořit project, když dám create tak napíše Project Direcotry must be emty a když tam někam dám tak You haven´t project the path 

Edited by arci224
Link to comment
Share on other sites

ok. když jsem dal novej projekt měl jsem vybrat cestu + nazev souboru. k dam cestu +nazev dal jsem ok. řvalo to na mě že to musí byt empty folder tk jsem udělal empty folder dam ok a pak mi to zařvalo chybu v kodu. 

 

(zkoušeno bez noveho updatu) nwm či jsi to fixnul už

Link to comment
Share on other sites

Ewwe: a odstran prosim automaticky dopisovani textu :d to je fakt strasny :d napisu text a ono mi to dopise TextDrawAlignment :d ale ja chtel new text :d

Link to comment
Share on other sites

No. co říct... tvůj epawno mi smazalo všechny includy. děkuju.

ne tak nesmazalo přesunolo do jine složky. tu složku jsem musel hledat v startu :d

Edited by Steam Wallet
Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Nechapu jak se ti to povedlo .. Logicky z posloupnosti jaká je v archivu je jasne ze to nemas přidávat k ofiko editoru.

Nejsíš bych měl popsat "instalaci"

Link to comment
Share on other sites

Nechapu jak se ti to povedlo .. Logicky z posloupnosti jaká je v archivu je jasne ze to nemas přidávat k ofiko editoru.

Nejsíš bych měl popsat "instalaci"

za prve. nedal jsem to k offiku editoru. za druhe tu složku mi to dalo na plochu za 3 nevím proč vždy jen já mám problemy s tvejma prográmkama. :d

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Nová verze vyjde zhruba během dneška ale spíš až zítra. Hlavní novinkou bude eStore :)

 

Edit:

Nápady a podobně můžete psát sem https://github.com/Ewwe/ePawno/issues/1


Aktuálně nejnovější https://github.com/Ewwe/ePawnStudio/releases/tag/v0.2.4.1

Edited by Ewwe
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...