Jump to content

gamemode Red County RolePlay


Rudewolff

Recommended Posts

Zdravím u prezentace mého prvního RolePlay modu s názvem Red County RolePlay. Předem bych řekl že jsem nováček a tak to prosím berte v potaz. Tímto bych také chtěl poděkovat moderátorovi Polis_Polismanovic který mi s tímto modem bude pomáhat. :) Předem bych také dodal že se to rozhodně nebude rovnat něčemu jako LA-RP a další. 


 


 Kde se mod bude odehrávat? 


- Red County 


- Vesnice Dilimore,Blueberry,Palamino Creek a další


 


 


 


 


 


 Jaké práce v modu najdete? 


 


 Státní Frakce 


 - PD (sherif) 


 - Záchraná služba EMS


 - FD (hasiči)


 


Další povolání: 


- Popelář


- Čistič (uklízeč/ka)


-Pizza Rozvoz


- Nelegální práce (Gangy, Mafie) 


-Taxikář


-Farmář


-Rybář


A postupem času další... 


 


 Funkce vozidel:  Startování pomocí kláves,zamykání,světla,blinkry a další...


 


Výplatu si hráč bude muset vyzvednout na radnici nebo na úřadě. 


 


 Na serveru také najdete systém banky takže bankomaty a banky kde si budete moci uložit peníze a založit si kreditní kartu.


 


 


 Hráč si bude moci koupit domy,firmy,gangy a vozidla


 


 


 


 


 


Na serveru také najdete plno obchodů jako například jídelny a další. 


 


To je zatím vše rád vás uvidím na svém serveru. Server je zatím uzavřen až bude mod hotov bude mod otevřen a dozvíte se IP. 


Další informace dole v updatech. 


 


Link to comment
Share on other sites

Prezentace šílená, ale zatím postrádám něco, co nemají všude jinde, aby to mělo úspěch. Snad jen "Výplatu si hráč bude muset vyzvednout na radnici nebo na úřadě. ", tohle funguje možná u těch méně přizpůsobivých, ale jinak fakt ne. Zázrak bude jestli to vůbec dokončíte, ale to závisí samozřejmě jen a jen na vás.

Link to comment
Share on other sites

A s prezentací modu ti také pomáhal Polis_Polismanovic viď?

 

Nic moc extra gamemode, všechno odkoukané odjinud. Jak chceš v dnešní době uspět s něčím naprosto neoriginálním? Vzpamatuj se, už není rok 2007, kde ti lidé hráli i na Grand Larceny. Podobných roleplay serverů je na internetu mraky. 

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

 

A s prezentací modu ti také pomáhal Polis_Polismanovic viď?

Jistě prezentace je čistě moje práce abys měl na mě co říct jinak by to nebylo ono žejo .

 

 

Musím uznat že prezentace nic moc.A že jsem ti pomohl v SZ neznamená že ti budu furt pomáhat z modem.

Link to comment
Share on other sites

Jediný, čeho jsem si všiml., že smysl pro stylistiku a typ prezentací a vyjadřování, jsi pochytil od Polis_Polismanovic.. Barvy se nedaj číst, šílený. Příště radši využij možnost Náhled.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, k vaším vyjádřením... Ano prezentace mohla být lepší ale další info bude v updatu! I přes to vím že me budete hatovat... Ale co s tím už nedělám... S tvorbou se ovsem nenechám odradit...

Link to comment
Share on other sites

A vy, co píšete, že to bylo na oném či onakém RP serveru.. Co byste chtěli vymyslet? Farmář je snad registrovaná značka a nikdo jí už nemůže použít? Jaké povolání by tam měly být, když je to vesnický Roleplay?

 

to arci224, za ty ohlasy, co měl, se na to vykašlal, ale to, co udělal, bylo neuvěřitelné.

Link to comment
Share on other sites

A vy, co píšete, že to bylo na oném či onakém RP serveru.. Co byste chtěli vymyslet? Farmář je snad registrovaná značka a nikdo jí už nemůže použít? Jaké povolání by tam měly být, když je to vesnický Roleplay?

 

to arci224, za ty ohlasy, co měl, se na to vykašlal, ale to, co udělal, bylo neuvěřitelné.

Označím ti v citaci co je tam co bylo na Dench RP (podtrhnu to)

 

 

 

Zdravím u prezentace mého prvního RolePlay modu s názvem Red County RolePlay. Předem bych řekl že jsem nováček a tak to prosím berte v potaz. Tímto bych také chtěl poděkovat moderátorovi Polis_Polismanovic který mi s tímto modem bude pomáhat. :) Předem bych také dodal že se to rozhodně nebude rovnat něčemu jako LA-RP a další. 

 

 Kde se mod bude odehrávat? 

- Red County 

- Vesnice Dilimore,Blueberry,Palamino Creek a další

 

 

 

 

 

 Jaké práce v modu najdete? 

 

 Státní Frakce 

 - PD (sherif) 

 - Záchraná služba EMS

 - FD (hasiči)

 

Další povolání: 

- Popelář

- Čistič (uklízeč/ka)

-Pizza Rozvoz

- Nelegální práce (Gangy, Mafie) 

-Taxikář

-Farmář

-Rybář

A postupem času další... 

 

 Funkce vozidel:  Startování pomocí kláves,zamykání,světla,blinkry a další...

 

Výplatu si hráč bude muset vyzvednout na radnici nebo na úřadě. 

 

 Na serveru také najdete systém banky takže bankomaty a banky kde si budete moci uložit peníze a založit si kreditní kartu.

 

 

 Hráč si bude moci koupit domy,firmy,gangy a vozidla

 

 

 

 

 

Na serveru také najdete plno obchodů jako například jídelny a další. 

 

To je zatím vše rád vás uvidím na svém serveru. Server je zatím uzavřen až bude mod hotov bude mod otevřen a dozvíte se IP. 

Další informace dole v updatech. 

 

 

 

Skoro půlka gamemodu je jako bylo na dench rp .. možná že i pozice dá tam kde byly na dench rp

Link to comment
Share on other sites

Vždy, když čtu nějaké téma týkající se nového gamemodu, začnou se v nich šířit zprávy o tom, že se jedná o napodobeninu nějakého jiného módu - I kdyby, co je Vám do toho? Je to pouze na autorovi, z čeho čerpá nápady. Hlavně si myslím, že dnes je úplná blbost, říkat něco o tom, že kopíruje něčí mód, hlavně v případě, že se jedná o RolePlay nebo Freeroam, kde to prostě bez některých povolání a jinačích maličkostí nejde udělat. Většinu toho co jsi podtrhl, obsahuje skoro každý  RP i FR mód (až na ty vesnice, ale jedná se o mód, v kterém jde o život na vesnici) a to že tam je jedno zaměstnání podobné (farmář), neznamená, že kopíruje Dench RP či jiné módy. Navíc už existuje tolik módů, že i kdyby chtěl člověk v těchto odvětvích (RP a FR), vytvořit něco originálního, později by se od někoho dozvěděl, že vlastně kopíruje jiný mód...

Link to comment
Share on other sites

.. Také si říkám že chce co nejvíce napodobit Dench RP ((na který se majitel vysrat protože skončil z PAWNEM..))

Nic proti ale Majitel Dench z pawnem neskočnil.

 

Pokud ti něco říká LA-RP to je jeho další prace.

Link to comment
Share on other sites

Nic proti ale Majitel Dench z pawnem neskočnil.

 

Pokud ti něco říká LA-RP to je jeho další prace.

Dench nemá se mnou ani s LARP-em nic společnýho. :facepalm:

 

Každopádně jsem zvědavej, jestli se dočkam nějakýho výsledku.

Edited by Coles
Link to comment
Share on other sites

Jistě prezentace je čistě moje práce abys měl na mě co říct jinak by to nebylo ono žejo .

 

 

Musím uznat že prezentace nic moc.A že jsem ti pomohl v SZ neznamená že ti budu furt pomáhat z modem.

furt pomáhat z modem.  <~JoJo      ->Z<-      modem :-)

 

Zdravím u prezentace mého prvního RolePlay modu s názvem Red County RolePlay. Předem bych řekl že jsem nováček a tak to prosím berte v potaz. Tímto bych také chtěl poděkovat moderátorovi Polis_Polismanovic který mi s tímto modem bude pomáhat. :) Předem bych také dodal že se to rozhodně nebude rovnat něčemu jako LA-RP a další. 

 

 Kde se mod bude odehrávat? 

- Red County 

- Vesnice Dilimore,Blueberry,Palamino Creek a další

 

 

 

 

 

 Jaké práce v modu najdete? 

 

 Státní Frakce 

 - PD (sherif) 

 - Záchraná služba EMS

 - FD (hasiči)

 

Další povolání: 

- Popelář

- Čistič (uklízeč/ka)

-Pizza Rozvoz

- Nelegální práce (Gangy, Mafie) 

-Taxikář

-Farmář

-Rybář

A postupem času další... 

 

 Funkce vozidel:  Startování pomocí kláves,zamykání,světla,blinkry a další...

 

Výplatu si hráč bude muset vyzvednout na radnici nebo na úřadě. 

 

 Na serveru také najdete systém banky takže bankomaty a banky kde si budete moci uložit peníze a založit si kreditní kartu.

 

 

 Hráč si bude moci koupit domy,firmy,gangy a vozidla

 

 

 

 

 

Na serveru také najdete plno obchodů jako například jídelny a další. 

 

To je zatím vše rád vás uvidím na svém serveru. Server je zatím uzavřen až bude mod hotov bude mod otevřen a dozvíte se IP. 

Další informace dole v updatech.

 

Ako tu niekto hovoril je to len okopírovane z toho čo všetci poznajú, vymysli niečo originálne nech to má žiadny zmysel robiť :d

Dench nemá se mnou ani s LARP-em nic společnýho. :facepalm:

 

Každopádně jsem zvědavej, jestli se dočkam nějakýho výsledku.

Coles ? Ty si fakt veríš že sa tu najde tu na pawne človek ktorý dokončý RolePlay ?toto si už písal min.8 lidem a z toho min. 6 skončili :DD

Akože nasmiech a že "pawnery".

 

 

 

A povie mi už niekto prečo ked vyšla La-Rp chcú  zrazu "pawnery" robiť RolePlay servery ? Prooooč ??

 

 

P.S: Ako sa dáva spoiler lebo som to tu nejako priehliadol ---> A jo bez medzier :d ->>>> [ spoiler]Test[/spoiler ]

Edited by eXpresS<-Unnamed
Link to comment
Share on other sites

Jste srandovní s tím, že někdo kopíruje... Ono, co se týká RP (tedy "realného života ve hře"), je celkem těžké nepodobat se. 

Udělej to v angličtině a možná ti tam někdo přijde. :)

 

pletes si pojem RP a RL.

 

RP - role play (hraní předem danné role,questy, levely, expy, nemusi mit sa realnym zivotem nic spolecnyho)

RL - real life (napodobeni realneho sveta, zamestnani, brigady, vyplaty)

 

 

BTW: ohledne modu, jediny co me zajima jak si pohrajes s rybarem. Jestli to odbudes nebo jestli vyuzijes novinky ktery ma pro rybareni samp v sobe.

Link to comment
Share on other sites

Role Play by mel bejt hlavne o nejaky pribehu a o jeho vyvoji za pomoci hracu ktery muzou jeho vyvoj ovlivnit. bohuzel cela sa-mp komunita (ne jenom cz/sk) ma dost milnou predstavu o tom co to ve skutecnosti RP je.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...