Jump to content

script Kč namiesto $


R0cky

Recommended Posts

Ahoj možno mnoho hleda ako zmenit $ na KČ nebo € jelikož mi € nežlo tak si to možna nejak spravte ;)  Neviem či sem to mal dat do Návodu nebo do Scriptu když tak presunte ďakujem :)

 

Takže možeme ist nato :)  Nič nemusite menit počitadlo je klasické ale trocha to je videt že je to neni nove počitadlo :(

Uplne hore napišeme:

new Text:kc;

Do:

public OnGameModeInit()
{
     kc = TextDrawCreate(486.000000, 76.000000, "KC");
     TextDrawBackgroundColor(kc, 255);
     TextDrawFont(kc, 3);
     TextDrawLetterSize(kc, 0.569999, 2.399999);
     TextDrawColor(kc, 811018751);
     TextDrawSetOutline(kc, 1);
     TextDrawSetProportional(kc, 1);
	return 1;
}

A pak este do:

public OnPlayerConnect(playerid)
{
     TextDrawShowForPlayer(playerid, kc);
    return 1;
}

Hotovo všetko mame popripade pokial niečo chyba napište :)

 

Když tak hodnote :) Tenhle script/návod je proti čo to potrebuju ne pro hateri nebo ktory hovoria že načo mi to bude ? Ja to využijem na muj Slovak Role Play gamemod :)

Link to comment
Share on other sites

Čože? uhmm nechápem, nevadí

Čomu nechapeš ? Stači to napsat tam jak sem to popsal je to rychle a sturčne stači CTRL + C a CTRL + V

Skopiruješ kam to patri a pak daš to do AMX a spustiš server a maš to :)

Link to comment
Share on other sites

dej tam alespon box -_-

Když tak si to uprav ;) , ja sem to udelal proti čo to chteji když tak to tady napiš nech si to pridaji . A z boxem to vypada uplne nanič...

Nechci nic říkat, ale u návodu by mělo být popsáno teoreticky vše, koukni se na jiné návody.

Ved to tam je napsane kam čo dat je to na rychlo . Když už tak todle je skôr script. Načo budu psat TextDrawCreate - To zname že se vytvorit Text ... To se muže podivat na jine tutorialy :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Když tak si to uprav ;) , ja sem to udelal proti čo to chteji když tak to tady napiš nech si to pridaji . A z boxem to vypada uplne nanič...

Ved to tam je napsane kam čo dat je to na rychlo . Když už tak todle je skôr script. Načo budu psat TextDrawCreate - To zname že se vytvorit Text ... To se muže podivat na jine tutorialy :facepalm:

anooo uplně nejlepší přístup udělej script a pak všechny posílej do pr**le co když jsem nováček a neumím to co ? :):facepalm: 

Link to comment
Share on other sites

anooo uplně nejlepší přístup udělej script a pak všechny posílej do pr**le co když jsem nováček a neumím to co ? :):facepalm:

Neposilam každeho dopr**le. Aj tak by to využili jenom začatecnici a im je jedno že tam neni box. Skoušel si to vubec ? Neni ten $ ani videt takže bytam byl nanič :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

a kdybych měl hodnotit tak je to 0/10 takovej td bych udělal taky za 10 sec v editoru... 

Je videť že neumiš čisť ... Protože sem napsal že se to hodi pro začatečnikou nebo když se im to nechce delat . Dojdeš sem ako Pán a pak tady delaš válku ... Ako že mne by zajimalo kdyby si byl začatečnik a nekdo by ti todle napsal ? Nejradši bych te poslal dopr**dele od tebe nechci žádne posti ani ostatne čísť . Pokud budeš chtit odemne help na nečo nebo nečo napišeš nečtu to ...

Link to comment
Share on other sites

Byť tebou tak sa nad názormi ostatných užívateľov fóra zamyslím a prerobím to. Keďže si to už spravil TY, tak by si to mal aj TY naďalej vyvíjať a vylepšovať a nevyhovárať sa na to, nech si to ostatní dokončia. Napríklad ja keby som si to akože išiel upraviť, tak si už radšej spravím nové = vlastné a nebudem používať cudzie. Ako si napísal je to tu pre tých ktorý s tým nevedia, preto od nich nečakaj aby si to upravovali ale konaj tak, ako ti navrhnú.

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Je videť že neumiš čisť ... Protože sem napsal že se to hodi pro začatečnikou nebo když se im to nechce delat . Dojdeš sem ako Pán a pak tady delaš válku ... Ako že mne by zajimalo kdyby si byl začatečnik a nekdo by ti todle napsal ? Nejradši bych te poslal dopr**dele od tebe nechci žádne posti ani ostatne čísť . Pokud budeš chtit odemne help na nečo nebo nečo napišeš nečtu to ...

jasně od tebe tak budu někdy žádat o pomoc.. možná tak vynést brambory ze sklepa... a ani proti začátečníky se to nehodí.. to se nehodi snad na nic..  proste 9 řádkum se snad script ani říkat nedá... a ješte že je to pro nováčky.. jžš však i oni nejsou idioti.. aby si nemohli najít TD editor...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Je videť že neumiš čisť ... Protože sem napsal že se to hodi pro začatečnikou nebo když se im to nechce delat . Dojdeš sem ako Pán a pak tady delaš válku ... Ako že mne by zajimalo kdyby si byl začatečnik a nekdo by ti todle napsal ? Nejradši bych te poslal dopr**dele od tebe nechci žádne posti ani ostatne čísť . Pokud budeš chtit odemne help na nečo nebo nečo napišeš nečtu to ...

 

Keď sa niekomu nechce urobiť niečo, čo zabere pár sekúnd, tak nech sa radšej ani PAWN neučí

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

To jako fakt? Nedávno ti to zde někdo strčí pod nos ty tam přepíšeš jednu část a vydáváš to za svůj " script " ( nedá se to takhle nazvat ) .. Tak to tedy gratuluji (y) Jde vidět, že mód bude asi na hodně vysoké úrovni..

Link to comment
Share on other sites

To jako fakt? Nedávno ti to zde někdo strčí pod nos ty tam přepíšeš jednu část a vydáváš to za svůj " script " ( nedá se to takhle nazvat ) .. Tak to tedy gratuluji (y) Jde vidět, že mód bude asi na hodně vysoké úrovni..

Neviem o čom hovoriš ... Ja žadny script nekopiruju udelal sem si to sam a hodil sem si to do módu a dal to tady... To jak kdybych udelal tachometer a potom hovoriš že to na internetu je kopec ...  :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...