Jump to content

php Need For Speed World - website


Ewwe

Recommended Posts

  • Administrátor

Zdarec jelikož bude EA rušit hru Need For Speed World rozhodl jsem se zrušit a zveřejnit kód stránky.
 
 
Předem upozorňuji že v době kdy jsem tento web jsem psal jsem měl minimální znalosti z oboru php a zároveň to byl první bootstrapový pokus. :)
 
DEMO : ZDE ( v dohledné době smažu )
 
Pro vyzkoušení v použijte nick Ewweeu na serveru APEX.
 
Zdrojový kód : ZDE

 

 

Berte to spíše jako příklad jak to nedělat. :)

Edited by Ewwe
Link to comment
Share on other sites

Njn, taky mě to sere, sice sem need for speed nehrál, ale hrál sem Battefield play 4 free.

Docela mě tímto zklamali..

Tady dávám úryvek z internetové stránky -> www.czechbattlefield.info

 

 

EA balí krám – Battlefield Play4Free za 3 měsíce končí

A je to tady, okamžik zkázy, která už započala před dávnou dobou kvůli neexistujícím aktualizacím, nulové podpoře ze strany vývojářů a hlavně zřejmému nezájmu EA a Easy v tomto ohledu cokoliv podniknout, vyústila v to, že 14.7.2015 budou nadobro ukončeny tyto online hry:

  • Battlefield Play4Free
  • Battlefield Heroes
  • Need for Speed World
  • FIFA World
Proč?

Oficiální verze (týká se BFP4F) zní, že se již jedná o starší hru s upadající popularitou. Ale řekněte, která jiná zdarma hratelná online hra nese jméno série Battlefield, má velmi mírné hardwarové nároky, nabízí klasické old school souboje bez nějakých šílených scifi prvků nebo přítomnosti mimozemšťanů, disponovala velkou hráčskou základnou a měla tolik možností kam se dál vyvíjet?
Přesně tak, problém je někde úplně jinde…

Co to znamená pro vás jako hráče?

Přijdete naprosto o vše, bez jakékoliv možnosti odškodnění (s čímž jste ale všichni souhlasili v obchodních podmínkách).

Spousta lidí má v těchto hrách i desítky tisíc korun, ale bohužel máte smůlu.

V tuto chvíli je u všech výše zmiňovaných titulů již vypnuta možnost nakupování herních měn.

Co dál

Dál už nic. Hlavně si příště vzpomeňte, až EA přijde zase s nějakou online hru…

Na závěr

Přese všechno jsme si každý určitě užili své pěkné chvilky, poznali spoustu nových lidí, ale holt je čas jít dál.

Doufám, že se s  některými z vás budu ještě dlouho vídat třeba na TeamSpeaku nebo u jiných projektů.

A díky všem, kteří sem za celou tu dobu přišli (a že vás bylo přes 90 tisíc!), komentovali, hádali se, soutěžili, přispěli článkem nebo i něčím víc, vážím si toho, to vy jste byli tím hnacím o.

Link to comment
Share on other sites

Tak já taky mám v BP4F dost peněz, hlavně jak jsem byl malej jsem tam nabíjel i funds.

Tuto hru jsem začal hrát již ve 12 letech, teď mi je 15.. Jako fakt škoda že to balí no ..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...