Jump to content

hledám display u mobilu :(


Alex-game

Recommended Posts

nejlevnejsi oprava je si to objednat vzit si hodinarsky sroubovacky a vymenit si to sam :) me tenkrat z centrifugy z kapsy vypadla nokia 6131 na zem, oba displeje ko kryt taky... tak jsem objednal displeje(oba jako jeden kus)+kryt a opravil jsem si to sam :) ted mi slouzi jako nahradni mobil a jako druhej budik abych nezaspal do prace :d

Link to comment
Share on other sites

a k display je nejlepší koupit z ebay..kvalita stejná jak to co by ti dali tady ale máš to o hodně levnější:) a výměnu zvládneš taky.4 šroubky pár drátků a je to :d

Link to comment
Share on other sites

hele já měnil na lenovo s750 customizer..normální cena výměny co jsem se ptal tak byla mezi 1000-2000 czk..já koupil customizer za 350 czk na ebay..vyšlo to tak dobře že jsem neplatil žádný poplatky za dopravu atd..takže místo 2000 to bylo přesně 350 czk + čas výměny 2 hodiny protože jsem to taky nechtěl posrat.. a telefon funguje už přez pul roku :) takže si sežen display a vyjde tě to levněji :)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

nejlevnejsi oprava je si to objednat vzit si hodinarsky sroubovacky a vymenit si to sam :) me tenkrat z centrifugy z kapsy vypadla nokia 6131 na zem, oba displeje ko kryt taky... tak jsem objednal displeje(oba jako jeden kus)+kryt a opravil jsem si to sam :) ted mi slouzi jako nahradni mobil a jako druhej budik abych nezaspal do prace :d

No jo to byla nokie... Třeba nedávno jsem v práci měnil displej teda sklo na displeji u Samsung Galaxy S3 a tam je digitizér přilepenej na sklo a to je ještě přilepený k displeji takže nádhera tohle bez zkušeností taky můžeš ještě víc zkurvit

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...