Jump to content
  • 0

Alex-game

Dotaz

Ahojte potřeboval bych pomoc s reg. a log. přes dialog přesněji y_ini ať dělám co dělam vždy se dočkám erroru co jsem koukal na fórka 

tak tam bylo řešení přepiš ho znovu udělal jsi chybu ale už jsem na to něměl nervy 2x přepsaný jedno okopčené z netu a stejně nic 

budu rád za jakoukoliv pomoc 

předem děkuji :) ( maže se mi to po chvíli na stránce tak kód máte bohužel napsan normálně jinak bych ho dal do spoileru )

 

 

 

 

(řádek)

public-

 

    {

290  if(fexist(UserPath(playerid)))

    {

292     INI_ParseFile(UserPath(playerid), "LoadUser_%s", .bExtra = true, .extra = playerid);

        ShowPlayerDialog(playerid, DIALOG_LOGIN, DIALOG_STYLE_INPUT,""COL_WHITE"Login",""COL_WHITE"Type your password below to login.","Login","Quit");

    }

    else

    {

        ShowPlayerDialog(playerid, DIALOG_REGISTER, DIALOG_STYLE_INPUT,""COL_WHITE"Register",""COL_WHITE"Type your password below to register a new account.","Register","Quit");

    }

  

první řádky-

 

#include <a_samp>

#if defined FILTERSCRIPT

#include <YSI\y_ini>

 

 

errors :(

 

C:\Users\Alex\Desktop\pawno\RJSA\RJSA-tst.pwn(290) : error 017: undefined symbol "UserPath"

C:\Users\Alex\Desktop\pawno\RJSA\RJSA-tst.pwn(292) : error 017: undefined symbol "INI_ParseFile"

C:\Users\Alex\Desktop\pawno\RJSA\RJSA-tst.pwn(292) : warning 215: expression has no effect

C:\Users\Alex\Desktop\pawno\RJSA\RJSA-tst.pwn(292) : error 029: invalid expression, assumed zero

C:\Users\Alex\Desktop\pawno\RJSA\RJSA-tst.pwn(292) : error 017: undefined symbol "extra"

C:\Users\Alex\Desktop\pawno\RJSA\RJSA-tst.pwn(292) : fatal error 107: too many error messages on one line

 

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright © 1997-2006, ITB CompuPhase

 

 

5 Errors.

Edited by Alex-game
Link to comment
Share on other sites

23 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

dej do pici #if defined FILTERSCRIPT a mozna se neceho rozumnyho doberes. tim ze to tam mas a nikde nemas #define FILTERSCRIPT tak vsechno co je pod tim je uplne k hovnu a jako by to tam nebylo.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

toto ti pomůže

stock UserPath(playerid)

{
    new string[128],playername[MAX_PLAYER_NAME];
    GetPlayerName(playerid,playername,sizeof(playername));
    format(string,sizeof(string),PATH,playername);
    return string;
}
Link to comment
Share on other sites

  • 0

protoze ti to az teprve ted nacpe do modu cely YSI.

 

preloz si co to znamena

 

#if defined FILTERSCRIPT

#pokud definovan FILTERSCRIPT

 

nikde to definovany nemas... takze vsechno co bude mezi  #if defined FILTERSCRIPT  a #end if   je jako kdyby to tam vubec nebylo

Link to comment
Share on other sites

  • 0

jo dobrá dík za info ale kam ten endif mam dát když ho smažu hodí to C:\Users\Alex\Desktop\pawno\RJSA\RJSA-tst.pwn(631) : error 001: expected token: "#endif", but found "-end of file-"   

? takže kam sním nebo jak odstranit to #if defined FILTERSCRIPT bez toho aby mi padal program ?


a hele najednou to jde -_- fu*k system jen jak vyřešit tyto war. ? 

C:\Users\Alex\Desktop\pawno\include\YSI\internal\y_dohooks.inc(2566) : warning 235: public function lacks forward declaration (symbol "OnUnoccupiedVehicleUpdate")
C:\Users\Alex\Desktop\pawno\include\YSI\internal\y_dohooks.inc(3426) : warning 235: public function lacks forward declaration (symbol "OnPlayerTakeDamage")
C:\Users\Alex\Desktop\pawno\include\YSI\internal\y_dohooks.inc(3495) : warning 235: public function lacks forward declaration (symbol "OnPlayerGiveDamage")
Pawn compiler 3.2.3664	 	 	Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


3 Warnings.

počkat ale tím jsem stopnul celý mod -,- nic tím neřeším jak tedy mám  dát ten #if defined FILTERSCRIPT a #endif aby to neerorovalo ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

ty vubec netusis na co to  #if defined FILTERSCRIPT a #endif je. to v gamemodu vubec nema co delat. je to v new.pwn kvuli tomu aby to oddelilo zakladni publiky pro GM a pro FS jelikoz nemuzou bejt zaroven funkcni v jednom scriptu. bud to je GM nebo FS.

 

a k tem warningum. stahni si nejnovejsi incudy pro samp jehoz funkce se snazis pouzivat.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dobrá to už chápu ale stále nevím proč když to odstraním tak mi program přestane pracovat a co jako mám udělat aby to nepadalo ! To je pro gm taky nejaky if nebo co tam mam dat Aby to udělalo funkční amx gm to je jediné co potřebuji vědět co tam dat aby to nepadalo a tvořil se ten amx soubor s funkčním gm

Link to comment
Share on other sites

  • 0

nech ten kompilator bezet. YSI includy jsou obrovsky a dlouho se kompilujou. tak to nech bezet. tvari se jako ze spadnul, ale on kompiluje dal.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No sice to pak napíše ladit nebo ukončit program ale doma to zkusim

 

 

 

 

 

 

 

 

takže nic :( program přestane pracovat pak to dá možnost ladit ukončit amx se vytvoří ale nefunkční :( ještě nějaké návrhy

Edited by Alex-game
Link to comment
Share on other sites

  • 0

-_- přesně tohle jsem číst nechtěl 

čekam pomoc  a ne tuhle tu kkt vychytralost příště píšu do sz protože nemam zapotřebí číst debilní hejty ty jsi to taky neměl no a co sral jsem se ti do toho NE !

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Kompilátor spadne, když v návratový hodnotě odešleš textový řetězec, který nemáš v kulatých závorkách:

Př.

return "pawno.cz"; // špatně
return ("pawno.cz"); // správně

Tohle je jedna z možností co mě napadá, jinak nám budeš asi muset poslat celý script, pokud ani aktualizování includů nezafunguje. 

Hodně štěstí.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Opravoval som to a chybu som tam nevidel, mal to dobre, crashovalo to aj mne..

 

 

a treba nejaky errory nebo warningy co ti to vypisuje?

 

Iba crashne kompiler, ale skompiluje to do .amx ale nič s toho keďže amx je nepoužiteľné ..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

přesněji řečeno program přestal pracovat ale když tam necham to filescript tak 

C:\Users\Alex\Desktop\pawno\RJSA-tst.pwn(487) : error 017: undefined symbol "DIALOG_REGISTER"
C:\Users\Alex\Desktop\pawno\RJSA-tst.pwn(492) : error 017: undefined symbol "DIALOG_REGISTER"
C:\Users\Alex\Desktop\pawno\RJSA-tst.pwn(492) : error 017: undefined symbol "COL_WHITE"
C:\Users\Alex\Desktop\pawno\RJSA-tst.pwn(492) : warning 215: expression has no effect
C:\Users\Alex\Desktop\pawno\RJSA-tst.pwn(492) : error 001: expected token: "-string end-", but found "-identifier-"
C:\Users\Alex\Desktop\pawno\RJSA-tst.pwn(492) : fatal error 107: too many error messages on one line

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664	 	 	Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


5 Errors.

-- ale to FS tam být nemá takže prostě pád 
Edited by Alex-game
Link to comment
Share on other sites

  • 0

omg....jedna vec. neni to filescript, ale filterscript. a dalsi vec je ta ze tam proste nemuzes mi to #if defined FILTERSCRIPT.

 

nic proti, ale fakt se nauc zaklady.  prijde mi ze absolutne netusis co delas.

 

pokud to do zejtra nevyresis tak mi mod posli do SZ a ja se na to zejtra rano podivam. bude to nejaka totalni picovina.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

byl sem u nej na TW a ma problem nekde uvnitr modu. nejaka totalni hovadina mu to schazuje. akorat sem nemel cas to najit jelikoz sem v praci

Link to comment
Share on other sites

  • 0

no uvidím jak se to povede opravit jinak to tam mám Lukasz

//Dialog define register a login 
#define DIALOG_REGISTER 1
#define DIALOG_LOGIN 2
#define DIALOG_SUCCESS_1 3
#define DIALOG_SUCCESS_2 4
//kam se budou ukládat účty 
#define PATH "/Users/%s.ini"
//barvy jsem strašně líný no 
#define COL_WHITE "{FFFFFF}"
#define COL_RED "{F81414}"
#define COL_GREEN "{00FF22}"
#define COL_LIGHTBLUE "{00CED1}"

Link to comment
Share on other sites

  • 0

uz sem to nasel. odstran si #define SendClientMessage  

 

oprav si tabovani

 

a main ma vypadat takhle

main( )
{
	print("+-------------------------------------------+");
	print("|  ***       Real Jobs in SA       ***    |");
	print("|  by  Alex game             [2014-2015]  |");
	print("|  SA-MP Version   0.3z      [Linux/Win]  |");
	print("|  Gamemode Version          [v0.1-beta]  |");
	print("+-------------------------------------------+\n");
}

 


kdyby byl nejakej problem poslu ti upraveny pwn co se mi povedlo normalne zkompilovat :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
C:\Users\Alex\Desktop\pawno\RJSA\RJSA.pwn(305) : warning 217: loose indentation
C:\Users\Alex\Desktop\pawno\RJSA\RJSA.pwn(316) : warning 217: loose indentation
C:\Users\Alex\Desktop\pawno\RJSA\RJSA.pwn(628) : warning 217: loose indentation
Pawn compiler 3.2.3664	 	 	Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


3 Warnings.


 305       else
 316 	   return 1;
 628       return 1;

superr!!!!! děkuji moc  koukni tam ještě mam jen 3 war. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

j. to musis jenom odtabovat. musi to bejt zarovnany se zavorkama. zkus si s tim trochu pohrat a hnedka uvidis co je zac tenhle warning :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...