Jump to content

VPS ako to vlastne je?


BlueSk

Recommended Posts

Zdravím, mam otazky. Ako to vlastne je so servermi. Dobre začnem od začiatku, kúpil by som si tento server za 550€ http://pc.bazos.sk/inzerat/47891916/Predam-spickovy-server-IBM-X3650-M2-16x25Ghz-32GBRAM.phpA čo ďalej? Mal by som ho doma a zapol by som ho a to teraz sa dajak zapaja do pc alebo niečo? Aby som na nom mohol vytvoriť vps?

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

jj zapojíš do PC nainštaluješ NVIDIA drivery a môžeš mať server, a treba aj elektrinu.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

jj stojan treba lebo keby spadol to by bolo zle + musí mať chladenie aj zo spodu ... môže začať horieť ale to sa stáva iba 1 z 10 zákazníkov

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Tak rozmýšľal som o mc servery a webe

tak to sa bojím že tento nebude zvládať, asi by si mal začať uvažovať nad lepším ..

kappa

Link to comment
Share on other sites

cereal-guy-cereal-guy-spitting.png

Na Minecraft ti stačí aj oveľa (čítaj oveľa - od slova "veľa") slabší stroj.
By si zbankrotoval hneď už len na spotrebe toho servera. By ti zožral aj káble.

Edited by 托马施
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Upřímně kupovat si server bez pořádný konektivity a bez základních znalostí je tak nějak GL HF doufám že budou videa :d. Na servery doma zapomeň pokud nečekáš ping milion u všech :d

 

32gb ram ? 8x2.66ghz ? Slabota...

 

Koukni se na můj server :

 

 

11024648_1013251372036174_85064525392414

 

 

Edited by Ewwe
Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Neviem či si robíš srandu, ale momentálne som si není istý o svojom zdravotnom stave že či som mentálne retardovaný ja alebo ty lebo ak vážne chceš "investovať" 550€ na to aby si si spravil servery na mc ktorých je milión a ktorý hrajú ľudia s vekovým priemerom 9.7 roka není určite normálne. Čo máš z toho? Fakt neviem..

 

Čo to teba trápi, že na čo ho chce mať? Pýtal sa snáď, že či to má cenu? Aj keby ich bolo 200 miliónov, teba to stále nemá čo trápiť, založiť server si môže každý + aj keby investoval 2000€ na 1 MC server, tak ty sa do toho nemáš čo starať, je to jeho vec. Hovoríš mu retard a ty napíšeš takúto hlúposť. Je na uváženie, že kto je teraz retard.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Čo to teba trápi, že na čo ho chce mať? Pýtal sa snáď, že či to má cenu? Aj keby ich bolo 200 miliónov, teba to stále nemá čo trápiť, založiť server si môže každý + aj keby investoval 2000€ na 1 MC server, tak ty sa do toho nemáš čo starať, je to jeho vec. Hovoríš mu retard a ty napíšeš takúto hlúposť. Je na uváženie, že kto je teraz retard.

 

eh ? aký retard mu hovorím? nič také som mu nenapísal tak nekecaj tu také klamstva. A keď si si nevšimol tak ten príspevok tu není tak neviem na čo na to reaguješ keď tu nič také není

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

raději si kup vps na http://hosting.hostzona.cz/ nebude tě to stát 550€ a nebudeš muset platit eletriku

 

a nebo těch 550€ investuj do steamu a kup si steam machinu. a užij si hraní :)

Edited by Steam Wallet
Link to comment
Share on other sites

Zabúdaš na jednu vec, zmazané a schované príspevky sa dajú znova obnoviť + trápny pokus.

 

k tebe ešte asi toľko. ja som len reagoval na to čo napísal že na čo to potrebuje keďže sa do toho asi moc nevyzná podľa toho čo napísal a všetci nadomnou si z neho robia srandu.. 

a ešte k tomu prvému čo si napísal.. To čo si tam napísal si vlastne napísal 3x to isté, trocha blbé ne ?  :facepalm: 

Ajtak by sa to tu malo celé premazať pretože takmer žiadny príspevok tu nesúvisí z témou.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

k tebe ešte asi toľko. ja som len reagoval na to čo napísal že na čo to potrebuje keďže sa do toho asi moc nevyzná podľa toho čo napísal a všetci nadomnou si z neho robia srandu.. 

a ešte k tomu prvému čo si napísal.. To čo si tam napísal si vlastne napísal 3x to isté, trocha blbé ne ?  :facepalm: 

Ajtak by sa to tu malo celé premazať pretože takmer žiadny príspevok tu nesúvisí z témou.

 

3 krát to isté, 3 krát iná téma. (Pochopíš, ak sa zamyslíš)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...